Що вигідніше сучасним позичальникам – кредит готівкою або на карту?

Що вигідніше сучасним позичальникам – кредит готівкою або на карту?

Ще кілька років назад доступність банківських кредитів дозволяла багатьом жителям України брати гроші на власні потреби. Хтось оформляв кредит на ремонт квартири, хтось їхав відпочивать за кордон, і ціль у кожного була своя. Але похитнулася економічна ситуація в країні призвела до того, що у банківських позичальників не виявилося коштів, щоб повернути борг. Отже, банки нараховують відсотки за прострочені платежі, виставляють штрафи, і сума до повернення стрімко збільшується.

Відсутність постійного і стабільного доходу штовхає багатьох людей на думку - як взяти кредит на кредит. Оформивши кредит в іншому банку, позичальник розраховується з боргами, і починає виплачувати нові, тим самим обтяжуючи себе на довгострокову оплату кредитів. Відсоткові ставки у всіх банках пропонуються приблизно однакові, і список необхідних документів також мало чому відрізняється.

Згодом деякі банки припинили своє функціонування, а ті, які залишилися, розробляли нові умови видачі кредитів. При цьому вони враховували гіркий досвід своїх конкурентів, і щоб убезпечити себе, і перестрахуватися від злісних неплатників, посилили правила і умови співробітництва.

Як оформити кредит готівкою на особисті потреби

Вивчаючи пропозиції банків, що діють на території держави, можна виділити наступне. Вони підсилили вимоги до клієнтів, розширили список необхідних документів, і при цьому, практично в кожному з них є сховані комісії, щомісячні або по переплаті, при достроковому погашенні, і інші. Де і як взяти кредитдля багатьох залишається проблемою. Адже оформляючи кредит, клієнт розраховує на певний щомісячний платіж, і в результаті йому доводиться платити більшу суму.

Пакет документів для оформлення кредиту в банку виглядає приблизно так:

 • Документи, що підтверджують особистість (паспорт і ІПН), оригінали і копії;
 • Довідка про доходи за останні 3-6 місяців;
 • Документи про склад родини;

Разом із цим банк перевіряє кредитну історію людини на наявність незакритих кредитів, прострочених платежів і боргів. Якщо деякі документи надати не вдається, або у вашому житті траплялися неприємні ситуації з банками, швидше за все, взяти кредит грошима не вийде, вам відмовлять.

Але і такі вимоги не завжди зупиняють позичальників. Ті, хто для себе вирішив: візьму кредит готівкою, готові оформляти їх під заставу рухомого та нерухомого майна. Такі банківські продукти передбачають суми, значно більші звичайних споживчих кредитів, і розраховуються виходячи з оцінної вартості майна, що заставляється.

Паралельно із цим, починають стрімко розбудовуватися мікрофінансові організації, що здійснюють свою роботу на більш лояльні для клієнтів умовах, тим самим, знизивши кількість звернень до банку від звичайних громадян. І якщо раніше все хотіли брати гроші в кредит готівкою, те сьогодні вже багато віддають перевагу позикам на карту, які оформляються і видаються у віддаленому режимі, тобто онлайн. Зручно те, що, отримуючи подібну позику на карту, кошти доступні до інкасування моментально, і позичальник може розпоряджатися ними за своїм розсудом.

Що краще – готівка або кредит на карту?

Прихильники обох способів будуть доводити переваги того або іншого варіанта, але об'єктивне вивчення умов і вимог показує, що взяти гроші в кредит готівкою найкраще на карту.

Про способи і вимоги банку ми вже говорили вище. Тепер розглянемо спосіб одержання кредитів у МФО. Головними вимогами до позичальника можна виділити наступні:

 • Повнолітній вік ( від 18 років, іноді від 21 року);
 • Наявність будь-якої банківської карти;
 • Мобільний телефон (використовується для авторизації і входу в систему, а також ідентифікації при одержанні грошей)
 • Доступ до інтернету (переважно – комп'ютер або ноутбук).

Позичальник, що оформляє заявку, не збирає пакети документів, не варто під кабінетами за довідками, не їде через усе місто у відділення банку. Усі набагато простіше. Ви запитаєте, як отримати кредит готівкою? Ми вам розповімо.

Як швидко оформити кредит

Тим, кому цікаво, як взяти кредит готівкою, ми пропонуємо познайомитися зі схемою його оформлення. У всіх мікрофінансових організаціях вона приблизно однакова, і складається з наступних етапів:

 • Знайомство з умовами співробітництва. Усі правила і вимоги розміщаються на головних сайтах компаній.
 • Реєстрація і вхід у систему.
 • Заповнення заявки. Позичальник указує достовірні особисті дані, вибирає суму кредиту і термін, вписує контактну інформацію, включаючи адресу електронної пошти і мобільний телефон.
 • Реєструє свою активну банківську карту, на рахунку якої повинне бути не менше 1 гривні.
 • Подає заявку і очікує відповідь.
 • МФО інформують клієнтів про рішення шляхом смс, листа на електронну пошту, а також в особистому кабінеті.
 • При позитивній відповіді на карту клієнта зараховується сума кредиту, доступна для користування.

Тепер ви знаєте, як взяти в кредит гроші і що для цього потрібно. Помніть, що будь-який кредит потрібно повертати, тому, орієнтуйтеся по своїх фінансових можливостях і планованим доходам. Оформлення кредиту в банку або онлайн на карту – вибір кожної людину, але не варто забувати про переваги і недоліки кожного способу одержання грошей у позику.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
11.01.2018
Наслідки кризи 2014–2015 років. Зростання зарплат як негативне явище
19.11.2016
Де оформити швидкий кредит без поручителів на карту?
26.07.2017
Мобільний рахунок замість кредитної картки?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X