Що вигідніше: кредит online або offline?

Що вигідніше: кредит online або offline?

Кредитування населення – досить розповсюджена послуга, і практично кожна людина хоч раз, але користувався нею. Це пов'язане з нестабільністю економічного стану країни, з особистими непередбаченими ситуаціями і витратами. Приміром, зламалася побутова техніка і немає грошей на її ремонт, зносилися дитячі чоботи, або терміново треба було повернути борг людині. У кожної свої причини. Сьогодні існує кілька варіантів отримати кредит, і щоб вибрати оптимальний варіант, розглянемо основні з них:

 • кредит у банку;
 • онлайн кредит на карту.

Банківський кредит

Банківське кредитування доступне в країні вже багато років, але згодом його популярність зменшилася. Це пов'язане з тим, що банки висувають високі вимоги до позичальників, що, у свою чергу, є причиною погіршення фінансового становища населення, частих випадків шахрайства. Тепер, щоб оформити заявку на одержання коштів у банку, клієнтові прийдеться витратити чимало часу і сил, щоб довести доцільність свого кредиту, і найголовніше – свою платоспроможність. Збір довідок і документів у великому обсязі, поїздки у відділення банку, черги, довге очікування відповіді кредитної комісії – усе це може затягтися на кілька тижнів, і ніхто не гарантує, що ваша заявка буде схвалена. Обов'язкова ваша присутність у банку не дає можливості кредит оформити онлайн заявку.

Як вчинити людині, яким гроші потрібні терміново? Сьогодні існує перевірений і надійний спосіб - оформити онлайн заявку на кредит готівкою.

Що таке кредит онлайн?

Поява мікрофінансових організацій на ринку послуг дає можливість клієнтів вирішувати тимчасові фінансові труднощі швидко і комфортно. Оперативне одержання коштів на банківську карту, з мінімальною кількістю документів і витраченого на оформлення часу, зробило онлайн кредитування популярним.

Для того, щоб оформити кредит готівкою онлайн, позичальникові не потрібно відвідувати офіс організації, довго збирати документи і заповнювати бланки, стояти в черзі. Усе здійснюється в дистанційному доступі, і від клієнта потрібно тільки наявність комп'ютера з виходом в інтернет. Такі кредити мають ряд незаперечних переваг і зручностей, що і зробило їх дуже затребуваними.

Як отримати онлайн кредит

Щоб скористатися послугами мікрофінансової організації, потрібна online заявка на кредит. Оформити її можна на офіційному сайті МФО, пройшовши нескладну процедуру реєстрації і авторизації. Зробити це можна в будь-який зручний час. Видача позик на карту проводиться також у вихідні і святкові дні, і будь-яка фінансова проблема позичальника може бути вирішена практично миттєво. Як правило, з моменту оформлення заявки до одержання грошей на карту проходить від 15 до 60 хвилин. Погодьтеся, на відміну від банку – це дуже швидко.

І так, розглянемо, як подати заявку на кредит онлайн:

 • перший крок – реєстрація на сайті МФО. Для цього необхідно ввести логін і пароль, які надалі будуть використовуватися при вході в систему і для оплати кредиту;
 • заповнити анкету із вказівкою достовірної інформації про себе;
 • зареєструвати будь-яку активну банківську карту, оформлену на ім'я позичальника;
 • подати онлайн заявку на кредит готівкою;
 • дочекатися відповіді кредитної комісії;
 • при затвердженні вашої заявки гроші швидко зараховуються на карту.

Переваги онлайн кредитів

Чому ж кредити, що оформляються в режимі онлайн, такі популярні, і число бажаючих і оформити постійно зростає? Інтернет заявка на кредит дозволяє клієнтові заощаджувати час, позбавивши його від необхідності збирати пакет документів і відвідувати офіс. Так, не виходячи із квартири, кожний бажаючий отримати в позику гроші, може цілодобово заповнити онлайн заявку на кредит.

Додатковими перевагами такого кредиту можна назвати:

 • інтернет заявка на кредит готівкою розглядається протягом 15-30 хвилин, і рішення відразу повідомляється клієнтові;
 • позичальник надає тільки паспорт і код;
 • частково не враховується кредитна історія клієнта;
 • доступно всім повнолітнім громадянам країни;
 • оформити кредит онлайн заявку можна цілодобово, що дозволить оперативно вирішувати особисті фінансові проблеми;
 • вилучене одержання і повернення коштів за допомогою інтернету;
 • вигідні процентні ставки за користування кредитом на короткий термін.

Якщо ви вирішили взяти кредит готівкою онлайн, заявка повинна бути оформлена із зазначенням правдивих даних, а саме, адреси проживання, місця роботи, контактних телефонів і електронної пошти.

Що потрібно для одержання онлайн кредиту

Отже, щоб взяти кредит онлайн заявка була схвалена, клієнтові знадобиться:

 • відповідати віку, висунутому до позичальників МФО;
 • мати мобільний телефон, електронну пошту і вихід в інтернет;
 • володіти активною картою будь-якого банку, на рахунку якої баланс становить не менш 1 гривні;
 • підготувати скан копію паспорта та ідентифікаційного коду.

Виконавши всі зазначені пункти, кожний клієнт може розраховувати на одержання позики онлайн, і, як правило, МФО підтверджує всі подані заявки. Нагадаємо, щоб отримати кредит онлайн заявка може бути оформлена в будь-який час доби, у вихідний і святковий день, незалежно від вашого фінансового і родинного стану, місця роботи, та інших факторів.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
19.07.2017
Швидкі гроші в борг. МФО як альтернатива виграшна
23.03.2017
Державна допомога бізнесу: настав час серйозних перевірок
06.04.2017
Швейцарський годинник у заставу – швидке оформлення позики
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X