Що робити, якщо Вас не прийняли на роботу

Що робити, якщо Вас не прийняли на роботу

Що робити, якщо Вас не прийняли на роботуЗнайти підходящу вакансію непросто, але ще складніше вдало пройти співбесіду і отримати позитивну відповідь у вимогливого і безкомпромісного менеджера. Отримавши відмову, важливо знайти в собі сили подолати гірке розчарування, щоб спокійно проаналізувати допущені помилки і витягти з них корисний досвід.

Відомо чимало успішних людей, чия кар'єра могла б і не реалізуватись, якби вони визнали поразку після декількох невдалих спроб знайти роботу. Дотримуйтесь їх рекомендацій, які допоможуть не опустити руки після перших невдач.

Не втрачайте віри в себе

Не дозволяйте чужій думці, навіть дуже професійній, впливати на Ваше ставлення до себе. Так, неприємно усвідомлювати, що Ваше прагнення віддати цій компанії свої сили і знання не знайшло підтримку у роботодавця. Але замість того, щоб займатися самокатуванням, подумайте, яких якостей Вам не вистачило, щоб переконати менеджера в своїй незамінності. Можливо, ці роздуми змусять Вас пройти додаткове навчання, підвищити кваліфікацію або і зовсім змінити рід діяльності.

Візьміть паузу

Щоб правильно оцінити невдачу, має пройти якийсь час. Не поспішайте лаяти себе за провалену співбесіду, зробіть невелику перерву, відверніться від події, а потім, коли повернеться втрачена душевна рівновага, постарайтеся зрозуміти, що в Ваших відповідях могло змусити менеджера відмовитися від Вашої кандидатури.

Отримуйте інформацію

Навіть отримавши відмову, не поспішайте йти, витираючи гіркі сльози. Уточніть у менеджера, чого йому не вистачило, щоб взяти Вас на роботу. Можливо, Ваша невпевненість або невдало заповнене резюме стали причиною відмови. В такому випадку на наступну співбесіду Ви прийдете більш підготовленим, а результат буде більш вдалим.

Самовдосконалення

Застосовуйте будь-яку критику за призначенням – або відкиньте її за непотрібністю, або докладіть всі зусилля, щоб виправити зазначені недоліки. Спробуйте фіксувати в щоденнику всі свої невеликі досягнення, і самі не помітите, як вийдете на новий рівень професійного та особистісного зростання.

Тільки вперед!

Тепер, коли всі помилки враховані, душевні рани затягнулися, а віра в себе знову досягла бажаного рівня, саме час випробувати свої сили і відправитися на співбесіду в найбільш розкручену компанію. Не факт, що і в цей раз вас не спіткає невдача, але із даної ситуації ви вийдете ще сильнішими і готовими до нових поворотів долі.

Використовуйте всі можливості для підвищення свого особистого добробуту! Навіть якщо Ваш гаманець спорожнів, «КЛТ КРЕДИТ» допоможе впоратися з фінансовою кризою. Кредити онлайн – це зручно, сучасно і неймовірно вигідно!

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X