Що робити, якщо Вас не прийняли на роботу

Що робити, якщо Вас не прийняли на роботу

Знайти підходящу вакансію непросто, але ще складніше вдало пройти співбесіду і отримати позитивну відповідь у вимогливого і безкомпромісного менеджера. Отримавши відмову, важливо знайти в собі сили подолати гірке розчарування, щоб спокійно проаналізувати допущені помилки і витягти з них корисний досвід.

Відомо чимало успішних людей, чия кар'єра могла б і не реалізуватись, якби вони визнали поразку після декількох невдалих спроб знайти роботу. Дотримуйтесь їх рекомендацій, які допоможуть не опустити руки після перших невдач.

Не втрачайте віри в себе

Не дозволяйте чужій думці, навіть дуже професійній, впливати на Ваше ставлення до себе. Так, неприємно усвідомлювати, що Ваше прагнення віддати цій компанії свої сили і знання не знайшло підтримку у роботодавця. Але замість того, щоб займатися самокатуванням, подумайте, яких якостей Вам не вистачило, щоб переконати менеджера в своїй незамінності. Можливо, ці роздуми змусять Вас пройти додаткове навчання, підвищити кваліфікацію або і зовсім змінити рід діяльності.

Візьміть паузу

Щоб правильно оцінити невдачу, має пройти якийсь час. Не поспішайте лаяти себе за провалену співбесіду, зробіть невелику перерву, відверніться від події, а потім, коли повернеться втрачена душевна рівновага, постарайтеся зрозуміти, що в Ваших відповідях могло змусити менеджера відмовитися від Вашої кандидатури.

Отримуйте інформацію

Навіть отримавши відмову, не поспішайте йти, витираючи гіркі сльози. Уточніть у менеджера, чого йому не вистачило, щоб взяти Вас на роботу. Можливо, Ваша невпевненість або невдало заповнене резюме стали причиною відмови. В такому випадку на наступну співбесіду Ви прийдете більш підготовленим, а результат буде більш вдалим.

Самовдосконалення

Застосовуйте будь-яку критику за призначенням – або відкиньте її за непотрібністю, або докладіть всі зусилля, щоб виправити зазначені недоліки. Спробуйте фіксувати в щоденнику всі свої невеликі досягнення, і самі не помітите, як вийдете на новий рівень професійного та особистісного зростання.

Тільки вперед!

Тепер, коли всі помилки враховані, душевні рани затягнулися, а віра в себе знову досягла бажаного рівня, саме час випробувати свої сили і відправитися на співбесіду в найбільш розкручену компанію. Не факт, що і в цей раз вас не спіткає невдача, але із даної ситуації ви вийдете ще сильнішими і готовими до нових поворотів долі.

Використовуйте всі можливості для підвищення свого особистого добробуту! Навіть якщо Ваш гаманець спорожнів, «КЛТ КРЕДИТ» допоможе впоратися з фінансовою кризою. Кредити онлайн – це зручно, сучасно і неймовірно вигідно!

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
13.10.2017
«Київводоканал» вимагає збільшити ціни на воду. Столицю чекають нові тарифи
02.01.2018
Зі Львова з любов'ю: у Верховній Раді рішуче беруться за сміття
13.03.2017
Що потрібно знати, щоб не попастися у фінансову пастку?
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X