Що робити, якщо банк відмовив у наданні кредиту?

Що робити, якщо банк відмовив у наданні кредиту?

Давно минули ті часи, коли банки пропонували кредити всім без винятку. Сьогоднішні умови кредитування посилюють вимоги до позичальника. Клієнт зобов'язаний надати банкові безліч довідок, щоб довести свою надійність та платоспроможність. Але яким би високим не був Ваш нинішній дохід, якщо в минулому у Вас були проблеми з виплатою боргу, банки не дадуть Вам ані копійки.

Бездоганно чиста кредитна історія — основний показник, на який орієнтуються банки, приймаючи рішення про видачу позики. Але навіть відсутність «чорних плям» в кредитній історії не є гарантією отримання грошей. Відсутність офіційної роботи, недостатній дохід, наявність судимості у клієнта або його близьких родичів, і навіть заборгованість по комунальним платежам можуть стати нездоланними перешкодами для отримання кредиту. Крім того, вкрай рідко видаються позики студентам і пенсіонерам. Тобто досить велика кількість людей не має можливості отримати фінансові кошти для вирішення своїх проблем.

Чи є вихід?

Будь-який ринок (і фінансовий в тому числі) влаштований таким чином, що наявність попиту на певний товар або послугу негайно викликає зустрічні пропозиції. Так сталося і в сфері кредитування населення. Нішу, залишену банками без уваги, заповнили мікрофінансові організації, які видають всім бажаючим кредит терміново, без перевірок і з мінімальним відсотком відмов.

Діяльність цих компаній виявилась настільки успішною, що їх послугами стали користуватися навіть ті категорії населення, які мають повноцінну можливість отримати банківський кредит. МФО володіють значними перевагами перед банками, надаючи позики:

- без документального підтвердження рівня доходу;

- без перевірки кредитної історії;

- без особистого відвідування офісу компанії.

Але навіть не ці переваги роблять отримання кредиту в МФО таким популярним. Для клієнтів найважливіше — отримати гроші швидко. Якраз можливість взяти кредит для вирішення екстрених проблем є прерогативою МФО. Отримання позики в банках завжди пов'язане із втратою часу на збір довідок і документів, на поїздку в установу, на чергу до менеджера, на очікування відповіді. Цей процес може затягнутись від одного дня до декількох тижнів. Але існують ситуації, коли таке тривале очікування неприпустимо.

МФО — оперативність в наданні фінансової допомоги

Кожен із нас бував у ситуації, коли певна сума грошей потрібна саме в цей момент. Захворіла дитина або прорвало трубу, потрібно оплатити оренду квартири чи терміново купити квитки на потяг — в житті нерідко трапляються непередбачувані ситуації, до яких неможливо підготуватись заздалегідь. Раніше доводилось турбувати своїми проблемами друзів або сусідів, але тепер Ви зможете впоратись із труднощами самостійно, оформивши експрес-кредит без перевірок в одній з МФО.

Пошук МФО із прийнятними для Вас умовами не займе багато часу — в Інтернеті є чимало сайтів, на яких зібрані найнадійніші та популярні кредитні організації. Визначіться із тією сумою, яка Вам потрібна, перегляньте пропозиції МФО, виберіть терміни повернення кредиту та прийнятну відсоткову ставку. Після цього Вам потрібно лише оформити заявку та через 15-20 хвилин отримати гроші терміново на карту без перевірок.

А як щодо високих відсотків?

Настільки висока оперативність у вирішенні фінансових проблем недосяжна ні в одному банку, особливо якщо врахувати, що для отримання мікропозики Вам не доведеться навіть виходити з дому. Звичайно, за все доводиться платити, і екстрене отримання грошових коштів не є винятком. Відсоткова ставка в МФО зазвичай перевищує банківську, але це цілком виправдано. Банки прискіпливо перевіряють Ваші документи та кредитну історію, щоб не втратити свої гроші. МФО ризикують набагато більше, воліючи охопити якомога більше клієнтів. Але термін дії кредитного договору в МФО зазвичай невеликий — від декількох днів до декількох місяців. Перевага: чим швидше Ви повернете кошти, тим меншу суму переплатите.

Високі відсотки відлякують особливо обережних позичальників, тому МФО розробляють нові умови кредитування. Чимало компаній пропонують позики новим клієнтам з мінімальною процентною ставкою або ж дають безвідсоткові кредити. Постійні клієнти можуть розраховувати на знижені відсотки, а різноманітні акції дають змогу брати позики за досить вигідними умовами. Перш ніж прийняти рішення про отримання мікропозики, ознайомтеся з пропозиціями різних компаній, і Ви будете здивовані різноманітністю умов кредитування, серед яких можна знайти дійсно цікаві та вигідні варіанти.

Крім того, не варто забувати, що співпраця з МФО відкриває Вам можливість отримання позики в банках. Отримуючи гроші терміново без перевірки кредитної історії та повертаючи їх у зазначений термін, Ви тим самим доводите свою надійність. Із виправленою кредитною історією Ви знову станете бажаним клієнтом у банку та зможете отримувати тут необхідні позики.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує своїм клієнтам допомогу у вирішенні термінових фінансових проблем. На нашому сайті Ви можете дізнатись про програму лояльності, взяти участь у численних акціях, скористатись екстремальними знижками. Ми робимо все, щоб співпраця з нашою компанією була комфортною, вигідною та корисною для кожного клієнта.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
11.05.2017
Митники блокують товари підприємців і посилки простих українців
10.10.2017
В ЄС переконані: екологічна політика України потребує кардинальних змін
22.11.2016
Кредитна історія - як поліпшити кредитну історію?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X