Що потрібно знати, звертаючись у ломбард за кредитними коштами

Що потрібно знати, звертаючись у ломбард за кредитними коштами

Тепер фінансова допомога у вигляді кредиту доступна кожному! Варто всього лише мати у своїй власності зареєстровану нерухомість, автомобіль, техніку, цінні папери або дорогоцінні матеріали. Головна умова: надаване в заставу майно повинне мати високу цінність, інакше ломбард, куди Ви, власне, і звернетеся по допомогу, не зможе запропонувати необхідну суму як позику. Гроші Ви отримаєте під певну відсоткову ставку, також буде зазначений точний термін погашення позики.

Найближчий ломбард від Вашого місця проживання напевно запропонує Вам суму, рівну 75-90 відсотків оцінної ціни застави. Остаточна вартість визначається у формі особистої домовленості між позичальником і кредитодавцем. У деяких випадках для цього задіють фахівців, що мають багатий досвід у своїй сфері діяльності. Імовірно, у Вас відразу виникне питання: чому ж варіант кредитування в ломбарді краще від одержання банківського кредиту? Уся справа в тому, що ломбард дозволяє дістати необхідні кошти в той же день, коли Ви звернетеся. Можливо, якщо все пройде максимально «гладко», гроші будуть отримані на руки протягом години.

Принципи функціонування ломбарду

Що таке ломбард? Подібні фінансові організації, які поширилися по всій нашій країні, займаються прийманням золотих, срібних прикрас, а також багатьох інших предметів особистого майна. При цьому речі клієнта можуть бути не тільки дані в якості застави до повного погашення заборгованості, але і продані назавжди (найчастіше по необ'єктивно низькій ціні).

Допустимо, Ви вирішили скористатися варіантом із заставою. Можна здати як мобільний телефон, ювелірні вироби, побутові технічні пристрої, так і автомобіль. Уточнюйте, які саме позиції передбачені в каталозі того або іншої установи. Якщо таких позицій багато, виходить, Ви відвідали універсальний ломбард. На противагу – деякі подібні компанії спеціалізуються лише на одному напрямку, допустимо, ухвалюють або дорогоцінні метали, або нерухоме майно. Але це не ставить під питання головну мету цих ломбардів. В усіх вона одна – ефективне мікрокредитування фізичних осіб.

Звертаючись, приміром, в авторитетний онлайн ломбард, ураховуйте і той факт, що розраховану суму за запропоновану заставу Ви можете не отримати. Ваше майно може бути оцінене по заниженій вартості. Здаючи побутові технічні апарати, можна розраховувати приблизно на половину суми від їхньої ринкової ціни, якщо здаються ювелірні прикраси – близько 80% їх вартості. Поцікавтеся, немає чи в обраного Вами ломбарду обмежень на максимально видавану суму грошей одній фізичній особі. Тому що можливо і таке.

Що таке забезпечення по кредиту?

Усі фінансові установи функціонують із метою одержання максимального прибутку. Зрозуміло, ломбард видає гроші під заставу з розрахунками на те, що клієнт поверне засоби, та ще й з відсотками. Зацікавленість такої організації в самій заставі відходить на другий план. Тому багато ломбардів вимагають від позичальника поручительство з боку третіх осіб. Мінімізувати ризики неповернення виданих у борг коштів – з такою метою висуваються подібні вимоги.

Сучасні ломбарди в Україні видають гроші на споживчі потреби, не запитуючи клієнта, з якою метою він бере в борг. Головна умова – своєчасне повернення зайнятих грошей. Інакше організація буде змушено віддавати заставу під реалізацію з метою покриття збитків за рахунок виручених засобів.

Кредитні умови ломбардів

Від короткої інформації до безпосередньої конкретики. З якими положеннями/вимогами/власними правами повинен бути ознайомлений і згоден заставник (він же кредитоотримувач)?

- заставник з повною відповідальністю за свої слова повинен заявити, що заставне майно перебуває в його повноправній власності, призначає для персонального використання і не перебуває на даному етапі часу в заставі;

- кредитні гроші видаються на маленький термін, однак передбачена можливість його пролонгації;

- процентні ставки – індивідуальні для кожного, що звернувся (на що безпосередньо впливає вартість застави);

- кредитні засоби обмежені в плані максимальної видаваної суми;

- кожний кредитоотримувач може розраховувати на індивідуальний формат обслуговування;

- питанням працевлаштування свого клієнта ломбард не цікавиться;

- кожний заставник одержує своє майно назад (у цілості та схоронності) після повного погашення заборгованості, пред'являючи заставний квиток, а також документи, які підтверджують його особистість;

- відсоткові нарахування за користування кредитними коштами налічуються щодня, починаючи від дня видачі позики клієнтові ломбарду;

- за кредитополучателем зберігається право на дострокове погашення позики, однак для цього необхідно повністю виплатити всі відсотки за фактичний період користування кредитом;

- можливе переоформлення кредиту на новий період з урахуванням оплати вже «набіглих» відсоткових нарахувань;

- якщо протягом зазначеного в кредитному договорі терміну кредитування і по його витіканню повна сума позики з відсотками не вертається ломбарду, ще 30 днів застава буде зберігатися в ломбарді на пільгових умовах. У випадку якщо пільговий місячний строк минув, майно виставляється на продаж;

- аж до факту реалізації закладеного майна заставник має можливість виконати свої кредитні зобов'язання, які передбачені в договорі між ним і ломбардом.

Відповідальність ломбарду

Ломбард – комерційна компанія, відповідальна в матеріальному плані за збереження речей, які були дані в заставу. В обов'язки організації також входить страховка цього майна за свій рахунок. У державному кодексі нашої країни обумовлене, що саме ломбард несе повну відповідальність за цілісність і схоронність отриманих речей, виступаючи в якості професійного хоронителя. У випадку ушкодження або ж повного знищення речей як тільки обставина з позначенням « форс-мажор» зможе запобігти повному відшкодуванню збитків позичальника з боку ломбарду.

Речі, які були залишені в ломбарді в якості застави, оцінюються, відштовхуючись від вартості схожих речей на той же момент часу. Саме в рамках обумовленої договірної вартості ломбард і буде нести свою безпосередню відповідальність.

Питання оподатковування

Ломбард виконує дві функції одночасно: він видає кредитні кошти і зберігає здані речі як заставу. Яким образом відбувається оподатковування такої діяльності? У податковому кодексі нашої країни застережене звільнення від податків операцій ломбардів по наданню позики, а також одержанню доходів від цих угод. Але при цьому податками обкладається виторг за саму послугу зберігання застави.

Тому що речі, передані в якості застави, є майном кредитора, то і процес їх продажу (у випадку якщо гроші з боку кредитополучателем не були вчасно повернуті) також не підлягає оподатковуванню.

Оцінювання техніки в ломбардах

Під кінець статті варто зачепити питання оцінювання техніки в ломбардах, тому що за своїм характером він досить специфічний. Головне правило прийому технічних апаратів до такої фінансової установи – повна працездатність і товарний зовнішній вигляд. Якщо Ваше обладнання зношене більш, ніж на 50%, не розраховуйте на схвалення по кредиту. Крім того, від того, наскільки стан Вашої техніки близько до нового, буде залежати остаточна сума, яку Ви отримаєте як позика від організації.

Ваша модель техніки усе ще актуальна на сьогоднішній день? Ломбарди не завжди об'єктивно оцінюють вартість тієї або іншої техніки, оскільки з кожним днем на ринку з'являються нові моделі електронних і побутових обладнань, які більш досконалі і виконують більше різноманітних функцій. Нема рації нести в ломбард застарілу техніку, але, якщо Вашому, приміром, ноутбуку, усього 2-3 року – спробувати, безсумнівно, коштує.

Оптимальний вихід із ситуації, коли потрібні кредитні гроші в обмін на заставу техніки – звернутися в мережу ломбардів, щоспеціалізуються на технікі.Тут Вам заплатять найбільше грошей, купуючи ту або іншу техніку, або ж нададуть більше грошей у борг, якщо Ви плануєте розстатися зі своїм обладнанням не назавжди, а тимчасово.

Кредит під заставу не підходить?

Велика різноманітність ломбардів на сьогоднішній день в Україні. Свої послуги населенню пропонують ломбард «Благо» («Благо» ломбард), ломбард «Скарбниця» («Скарбниця» ломбард), ломбард «Капітал» і багато інші. Але «КЛТ КРЕДИТ» приготував ще більш вигідну пропозицію – гроші на карту протягом 15 хвилин, без яких-небудь довідок, без поручителів, на потрібний термін ( аж до двох місяців), у будь-який час (навіть у святкові дні), з розумними відсотковими ставками. Вибір за Вами!

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 58 голосов
4.1
5
1
58
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X