Що потрібно знати, щоб не попастися у фінансову пастку?

Що потрібно знати, щоб не попастися у фінансову пастку?

Де взяти гроші в самі стислі строки, коли на вулиці ніч, а часу на роздуми практично немає? Цілодобовий ломбард (позичкова каса) – швидкий вихід із критичної ситуації!

Ломбард vs. банк

Ломбард багато в чому схожий з банком. Тут також є своя клієнтська база і високі відсоткові ставки, а майно, яке передається в заставу, піддається заниженій оцінці. Цікава закономірність: банки розоряються один слідом за іншим, а ці компанії тільки набирають обороти і процвітають. У чому ж їх перевага? Наприклад, у видачі грошей у будь-який день тижня. А цілодобовий ломбард прийде на допомогу навіть у в ночі.

Банки вимагають від клієнтів надання безліч довідок, ставлять перед ними жорсткі умови, не потрапивши під які клієнти залишаються без права на кредит. Збір документів, надання поручителів займає занадто багато часу, якого часто в людини попросту немає. Позичкова каса – місце кредитування, яке розраховано на людей із середнім рівнем достатку.

У банку оформити кредит на маленьку суму та на кілька днів неможливо. А в ломбарді – можна зробити це зручно і навіть вигідно. Адже чим менше термін позики, тем менше грошей по відсотках доведеться виплачувати.

Умови співробітництва

Парадокс, але, головна умова видачі кредиту в ломбарді – практично повна відсутність чітких умов! Кожний громадянин, якому вже здійснилося 18 років, може стати клієнтом цього закладу. Будь-який ломбард Києва готовий дати кредит на будь-який термін ( до 365 днів). Можна взяти гроші на кілька днів, а можна і на пару місяців. Позичальник може погасити свою заборгованість завчасно – із цим не виникне проблем, оскільки дострокове погашення не обкладається санкціями, як це буває в деяких банках.

Найчастіше в заставу залишають:

- дорогоцінні прикраси;

- побутову техніку;

- колекційний посуд;

- нерухомість і авто (рідше).

Головне, що необхідно знати позичальнику, віддаючи своє майно замість грошей – умови виплат. Якщо клієнт прострочить виплату, його застава буде продана на аукціонах з тою метою, щоб заклад міг погасити неоплачену угоду і не залишитися при цьому в збитку.

Дуже зручно, коли працює ломбард цілодобово. Київ – величезне місто, де щохвилини виникають ситуації з негайною необхідністю грошей. Тому, якщо немає часу чекати приймальних годин банку, вистоювати черги, збирати документи і довідки, слід звернутися саме в цю компанію. У середньому на процедуру одержання позики іде не більш 10-ти хвилин. А з документів знадобиться лише паспорт.

Поради позичальнику

Кілька нюансів про ломбард, які варто знати його клієнту:

- Ви можете оформити позику на суму менше тієї, у яку була оцінена застава. Це важливо, коли Вам потрібна невелика сума грошей, але нічого менш дорогого, чому, наприклад, золоте кільце, Ви не можете закласти. Помніть, чим більше сума позики, тем дорожче обійдеться її виплата;

- Обов'язково торгуйтеся з персоналом закладу, якщо Вас не влаштовує розмір оцінки майна. У ломбарді такий хід передбачений, але тільки якщо заставою не є дорогоцінний метал. На нього ціни, як правило, фіксовані;

- Щоб отримати як можна більш високу оцінку своєї застави, звертайтеся в заклади, де працює професійний оцінювач. Не всі ломбарди Києва мають у штаті такого працівника, і тому ухвалюють дорогоцінний метал за розцінками лома;

- Вибирайте ті заклади, у яких не передбачені штрафи за прострочення оплати.

Недоліки ломбарду

Будь-який сервіс більшою мірою працює на вигоду керівництва, а не клієнта. Дана організація – не виключення. У зв'язку із цим у неї є істотні недоліки:

- високі відсотки на позику (порада: потрібно брати гроші на як можна менший термін, оскільки довготерміновий кредит приведе до серйозної переплати);

- ризик втрати застави. Неоплачений договір обіцяє тим, що ломбард попросту продасть Вашу заставу на аукціонах;

- маленька сума позики. Яким би дорогим не була застава, у ломбарді його вартість суттєво занизять;

- невеликий термін для покриття позики.

Якщо Ви плануєте виплачувати кредити протягом року, краще звернетеся в банк. Високі відсоткові ставки ломбарду в такому випадку можуть досягтися 1700% (!!!).

Про відсотки і терміни позики

Практично всі ломбарди Києва пропонують відсоткову ставку, яка становить від 0,5% ( за один день позики) до 2%. Розмір відсотків залежить від того, наскільки дорогим є закладене майно. Тому, якщо Ви бажаєте отримати як можна меншу ставку, віддавайте в заставу дорогоцінну річ. Понизити розмір щоденної виплати допоможе і регулярне співробітництво із закладом – постійним клієнтам завжди надаються більш вигідні умови видачі кредитів.

Перед тим як почати співробітництво з ломбардом, варто уточнити умови несення своєї відповідальності за прострочення оплати. Багато компаній уже розробили систему нарахування пені і штрафів у випадку невиплати позики. Якщо на підписаному папері нічого про штрафи не говорилося, Ви не зобов'язані їх виплачувати. Усе, що буде Вам загрожувати, це продаж закладеного майна через місяць після прострочення виплати.

З компанією «КЛТ КРЕДИТ» більше не потрібно ламати голову над тим, де взяти гроші. Доступ в Інтернет, 15 хвилин вільного часу і паспортні дані – усе, що потрібно для зарахування на Ваш рахунок необхідної суми. Компанія не вимагає додаткових документів, поручителів і «чистої» кредитної історії. Коли всі організації відмовляться Вам допомагати, «КЛТ КРЕДИТ» надасть гроші вже через 15 хвилин після звернення!

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
10.05.2017
Експрес-кредит — миттєве вирішення фінансових проблем
24.05.2017
Взяти в кредит ноутбук в інтернет магазині: швидко і економно
20.11.2018
Як вибрати найвигідніший кредит? П'ять порад позичальнику
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X