Розрахувати кредит. Що потрібно знати про комісії?

Розрахувати кредит. Що потрібно знати про комісії?

Сховані комісії підвищують вартість кредиту. При розрахунках важливо врахувати всі платежі, щоб правильно визначити свої можливості по виплаті позики.

У більшості випадків підсумкова переплата по позиці перевищує обіцяну рекламою суму. Це пов'язане з додатковими комісіями. Вони зафіксовані в кредитному договорі, тому при оформленні кредиту варто уважно ознайомитися з положеннями документа, щоб у підсумку у вас не виникло неприємних фінансових сюрпризів. Розрахувати гроші в кредит стоїть з урахуванням тих, які входять в умови обраної кредитної програми.

Різновиди комісії

Існує велика кількість таких комісій, зокрема:

  • За обслуговування рахунку.

Це найбільше «підступний» тип комісій, на який багато позичальників не звертають уваги, коли підписують кредитний договір. Досить часто її розмір становить значну частину загальної відсоткової ставки. Наприклад, якщо за один місяць комісія становить 0,5%, те за рік вийде 6%. Важливий нюанс полягає в тому, що даний відсоток нараховується не на залишок заборгованості, а на всю суму кредитного тіла. Коли ви зібралися розрахувати кредит, урахуйте цей платіж. Банки активно включають її в кредитні зобов'язання позичальника під різними назвами, хоча по суті це оплата внутрішніх банківських бухгалтерських послуг, за які позичальник сплачувати не зобов'язаний.

  • За інформування про поточний стан рахунку за допомогою Смс-Повідомлень.

Кредитний онлайн калькулятор не враховує цю комісію при розрахунках щомісячного платежу по позиці, тому під час підписання договору про кредит варто детально проконсультуватися із кредитним фахівцем про наявність і розмір даного виду комісії. Варто відзначити, що інформування також може здійснюватися за допомогою електронної пошти.

  • За страхування.

Даний платіж стосується не тільки життя і працездатності позичальника, нерухомості, але і узяті у кредит побутових пристроїв.

  • За виведення і внесення на рахунок коштів.

Деякі банки включають даний вид комісії в кредитний договір. Варто відзначити, що часто такі сховані платежі можуть досягати до 10%. Якщо ви прагнете взяти кредит розрахувати стоїть цю комісію, щоб позбавити себе від несподіваних нарахувань.

  • За дострокове погашення.

Деякі фінансові установи нараховують штраф, якщо позичальник погасив позику достроково.

  • За прострочений платіж.

Коли хочете кредит готівкою розрахувати, урахуйте можливість прострочення оплати. Кожний банк висуває свої вимоги, що стосуються суми штрафу за прострочений платіж.

Комісія класифікуються на щомісячні і одноразові. Також вони можуть бути плаваючими або ж фіксованими. Їх наявність може помітно збільшити вартість позики. Якщо ви вирішили оформити кредитний позику, орієнтуйтеся на ефективну відсоткову ставку, а не на відсотки, заявлені в рекламі, адже саме вона відображає реальні цифри переплати.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X