Що ховається в бюстгальтерах робітниць української прикордонної служби?

Що ховається в бюстгальтерах робітниць української прикордонної служби?

Легальний заробіток у Польщі, хабарники-митники на угорському кордоні та безліч інших явищ не дозволяють назвати український безвіз абсолютно успішним досягненням. Хто винен у свавіллі?

Заробітки в польських краях і на кордоні

Популярний вид заробітку серед жителів українських сіл, прилеглих до Польщі — збір закордонної полуниці та робота на с/г фермах. До безвізу люди перетинали кордон самовільно й працювали на тих же роботах, що й зараз, кожен день повертаючись додому на ночівлю. Тепер же умови праці стали комфортнішими, а заробітки — набагато вищими. Українці можуть вирушати за кордон на тиждень, не витрачаючи зароблене на щоденні поїздки додому. Охочих влаштуватись на таку роботу багато, про що заявляє один із жителів українського містечка Устилуг.

Водночас процвітає й інший бізнес — продаж місць у чергах на кордоні. Трафік машин, які бажають виїхати в іншу країну, зріс, черги стали ще довшими, а люди — нетерплячішими. Серед очікуючих завжди знаходиться водій, якому не шкода заплатити кругленьку суму посередникові та проїхати через пункт пропуску позачергово.

Довіряючи коментарям очевидців, напрошується висновок: нелегальний бізнес доходить до абсурду. Наприклад, львів'янин Олег розповідає, що пропустити чергу із сотні автомобілів можна за допомогою прикордонника. Співробітник служби сам підходить до автомобіліста й суне йому папірець з написом: «300 грн». Нескладно здогадатись, що робити далі.

Інший вид заробітку на безвізі — обмін валют і швидке оформлення медичних документів та страховок на ТЗ. Неподалік від кордонів зі Словаччиною та Угорщиною таким бізнесом займається безліч дрібних «фірмочок». Популярність закордонних подорожей на авто зростає, українці поспішають виїхати із країни та лише біля кордону згадують, що забули оформити медичну страховку чи запастись іноземними грошима. У такі моменти дрібні напівлегальні організації і стають в нагоді, розповідає місцевий житель Артур Загорулько.

У цій місцевості також здійснюється продаж місць в чергах. Реалізатор із магазину, розташованого біля кордону з Угорщиною, зауважує: розцінки на дану послугу зросли. Ціна питання тепер становить не триста, а п'ятсот гривень. «Такса» може підніматися до тисячі гривень. Причинами зростання цін є довжина черги та кількість часу, який втрачають очікуючі.

Чоловік розповідає, що посередництвом займаються звичайні українці, але не без допомоги «прикордонників». Хтось із працівників прикордонної служби активно бореться зі спекулянтами, а хтось вступає в долю з недобросовісними громадянами. За певну плату пропускати без черги можуть лише машин з європейськими номерами, де «товкучки» практично не буває, та вантажних великоваговиків. Але прикордонники не гребують самостійно створювати черги. Для цього вони спеціально закривають декілька віконець для перевірки документів, додає респондент.

Коментуючи ситуацію, прикордонники виправдовуються: провокатори, які намагаються вступити в змову з їхніми колегами, дійсно існують. Наприклад, не так давно в Ягодині прикордонниками було затримане угруповання людей, які торгують місцями в черзі. Лише за одну добу шахраї встигали «пропустити» сорок автомобілів. Кожен водій добровільно віддавав їм суму в діапазоні 400–1 000 грн.

Що кажуть за кордоном?

У Словаччині по різних Інтернет-ресурсах поширили інформацію про те, що митний контроль не скасований. Чимало словаків вважало, що введення безвізового режиму дозволяє вивозити із України абсолютно будь-які речі, предмети й т. д. За кордоном відзначають, що черги на пропускних пунктах створюють здебільшого українці. ЗМІ радять запасатись водою та терпінням, адже тепер стояти на кордоні доведеться довше звичайного.

Словаки відзначають: вигідніше перетинати кордон пішки, адже на машині простояти в черзі можна як мінімум три години. Жителі Словаччини ходять на українські землі для закупівлі дешевих сигарет, алкоголю й солодощів. Українці ж поспішають до Словаччини за основними продовольчими товарами.

Епідемія африканської чуми, яка нещодавно була зареєстрована в Україні, не залишилась без уваги словацьких і чеських журналістів. Європейцями був посилений прикордонний контроль м'ясних виробів, що вивозяться із України. Один зі словацьких сайтів повідомив про заборону вивезення з країни з жовто-блакитним прапором свиней та будь-яких сирокопчених виробів.

На кордоні зустрічаються й незвичайні варіанти контрабанди. Якийсь громадянин України намагався заховати в своєму автомобілі 4 ящики з птахами. Серед пернатих були щиглики, снігурі та омелюхи. Чоловікові не вдалось приховати злочин через вельми специфічний запах у салоні. Птахи повинні були відправитись в Угорщину на столи одного італійського ресторану, діляться з українцями сусіди-прикордонники.

«Легка еротика» на кордоні: євро в жіночому бюстгальтері

Працівники польської прикордонної служби скаржаться на зростання контрабанди, яка процвітає через ... високі дерева та непролазні кущі. З боку ЄС дійсно багато рослинності, у якій злочинцям зручно ховатись. Через це на деяких пунктах збільшується кількість чергових офіцерів, а обхід території здійснюється двічі за день.

На угорсько-українському кордоні нещодавно стався інцидент, який призвів до відкриття кримінальної справи. П'ятдесят три прикордонники, які працюють на пункті пропуску Захонь (неподалік від Чопу), підозрюються в:

• сприянні контрабандистам, які нелегально переправляють через кордон сигарети;

• ігноруванні прострочених паспортів українських громадян;

• пропусканні вантажівок, що перевищують вагові норми.

Угорські журналісти кажуть, що в однієї співробітниці прикордонної служби в бюстгальтері був знайдений хабар у розмірі тисячі євро.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» — легальний спосіб стати трішки багатшим. Користуйтесь усіма перевагами безвізу та вирушайте в незабутню подорож за кордон вже зараз! Бракує грошей на відпочинок? Отримуйте невеликі позики всього за 15 хвилин, не виходячи з дому. Для оформлення угоди потрібен лише паспорт і код ІПН.

За матеріалами Finance.UA 

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
12.05.2017
Як і де швидко отримати гроші з поганою кредитною історією
28.02.2018
Як правильно використовувати кредитні карти з пільговим періодом?
20.10.2017
Українській гривні виповнився 21 рік. У національної валюти немає майбутнього?!
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X