Що буде якщо не платити онлайн позику

Що буде якщо не платити онлайн позику

Сфера кредитування активно розвивається, пропонуючи клієнтам все нові і нові варіанти вирішення своїх фінансових проблем. Пік популярності банківських кредитів поступово знизився, і сьогодні на зміну прийшли мікрокредити, онлайн позики, що надаються мікрофінансовими організаціями.

Оформляючи заявку на отримання позики онлайн, клієнт підписує договір. Це підтверджує його згоду з усіма умовами співпраці, дає згоду на висунуті умови і вимоги. А значить, коли термін дії документа підходить до завершення, позичальник зобов'язаний повернути суму позики і сплатити відсотки, нараховані за використання грошових коштів. Що буде якщо не платити онлайн позику? Спробуємо разом розібратися в цьому питанні.

Чи можливо не платити позику на законних підставах?

Багато хто вважає, що якщо при онлайн-оформленні кредитних зобов'язань відсутня «мокрий» підпис позичальника, то цей документ втрачає свою силу і є недійсним. Але насправді все інакше. Згідно із законодавством, що регулює діяльність МФО, клієнт, вводячи смс-код, підтверджує свою згоду з усіма умовами та вимогами. А значить, він повинен сплатити тіло кредиту і нараховані відсотки. У тому випадку, якщо мікропозику не платити з будь-яких причин, МФО нараховують штрафи, неустойки, і сума боргу стрімко зростає.

Ви запитаєте: як законно не платити мікропозику? Звичайно, в законодавчій базі передбачені деякі варіанти розвитку подібних ситуацій. МФО в разі вашої несплати вдається до різних способів стягнення боргу, і ми про них розповімо далі. Зараз тільки можна згадати, що можлива подача позову до суду для повернення кредитних коштів та оплати неустойки.

Клієнт зможе не платити позику за законом, якщо буде доведено його банкрутство. Але, з огляду на те, що для оголошення себе банкрутом сума боргу повинна бути досить великою, а розміри мікрокредитів, як правило, обмежуються кількома тисячами, то в даному випадку вирішити проблему таким способом, швидше за все, не вдасться.

Як врегулювати спір, якщо не можеш сплатити позику?

При отриманні онлайн-кредитів на сайтах МФО, багато позичальників навіть не замислюються про те, що буде якщо не платити мікропозику? Адже кожен сподівається на позитивний результат будь-якої ситуації. Але в житті можуть статися непередбачені ситуації, які руйнують всі плани і додають проблем.

Незважаючи на це, багато МФО готові піти назустріч своїм клієнтам, і допомогти у вирішенні ситуації, що склалася. Працюють цілі відділи, що займаються проблемними кредитами, і співробітники можуть вам запропонувати кілька варіантів.

• Пролонгація кредитного договору. Така послуга доступна в багатьох мікрофінансових організаціях. Вона передбачає продовження терміну дії договору при оплаті певної суми відсотків. Тобто, позичальник вносить невелику суму, узгоджену з співробітником МФО, і продовжує на тих же умовах користуватися кредитними коштами. Іноді пролонгувати договір можна кілька разів поспіль.

• Нова позика. Не знаєте, що буде якщо не повернути мікропозику? Деякі МФО можуть вам запропонувати оформити у них нову позику, кошти від якого підуть на погашення заборгованості за існуючим договором. Найчастіше вам можуть порекомендувати звернутися в інші МФО або банки, оформити там кредит, щоб повністю розрахуватися з боргом за онлайн позикою.

• Ще один спосіб, як погасити мікропозику - пройти перекредитацію в банківській організації або іншій фінансовій установі. При такому способі вирішення проблеми, яка виникає, якщо не віддавати мікропозику, умови нового договору можуть бути цілком лояльними.

• У тому випадку, якщо не платити мікропозику, і не зробити спроби мирного врегулювання питання, позичальникові залишається чекати суду, і в судовому порядку просити знизити розмір неустойки і штрафних санкцій. При цьому потрібно буде довести свою неплатоспроможність на момент дії кредитного договору - хвороба, народження дитини, звільнення з роботи, або іншу причину. Звичайно, повного звільнення від обов'язків уникнути не вийде, але знизити розмір неустойки можна спробувати.

Як МФО повертають проблемні кредити?

Тільки шахраї, напевно, при оформленні договорів з мікрофінансовими організаціями, заздалегідь думають, як не платити мікропозики. Сумлінні громадяни, а їх більшість в нашому світі все-таки розраховують на те, що зможуть оплатити борг по мікропозиці, і питання як не віддавати мікропозику, навіть не виникає в їх голові.

Але ніхто ні від чого не застрахований, і проблема може з'явитися у кожного як сніг на голову. Що буде якщо не виплатити мікропозику? Це цікаво багатьом позичальникам і потенційним клієнтам МФО. Шукати відповіді на це питання найкраще перед тим, як оформляється договір про співпрацю. Варто враховувати, що з першого дня прострочення організації починають нараховувати штрафи, і сума до виплати збільшується.

Отже, підходить термін оплати за мікрокредитом, але ви розумієте: я не можу оплатити мікропозику. Чого чекати в такій ситуації від МФО? До чого готуватися в той момент, поки ви вишукуєте кошти для погашення боргу за кредитним договором? Організації використовують такі методи в роботі з проблемними позичальниками:

• СМС повідомлення. На ваш номер телефону будуть надходити смс-повідомлення за кілька днів до закінчення терміну договору. Після закінчення цієї дати і при несплаті кредиту, смс будуть приходити часто.

• Дзвінки. Причому якщо не платити онлайн позику, то дзвонити будуть не тільки вам, але і вашим родичам, сусідам, на роботу, щоб привернути увагу громадськості до проблеми і вплинути на позичальника шляхом громадської думки.

• За місцем проживання направляються офіційні письмові претензії, з вимогою сплатити суму позики, відсотки за користування і неустойку за прострочення платежів.

• Звернення в колекторські компанії, які допомагають працювати з проблемними позичальниками, змушують їх до оплати боргу по мікрокредиту.

• Позовна заява до суду. Для багатьох МФО - це крайній захід, враховуючи, що позовне провадження передбачає наявність великої суми боргу. А значить, процес впливу на позичальника і повернення особистих коштів МФО здійснюватиметься в звичайному судовому порядку. А це тягне за собою додаткові витрати, затягування часу, і інші неприємні моменти.

З цього випливає, що на питання, що буде, якщо не сплатити мікропозику, є кілька варіантів відповіді. Але, як то кажуть краще проблемі запобігти, ніж її вирішувати. Тому звертаючись в мікрофінансові організації, наприклад, в KLT CREDIT, варто оцінити свої можливості, передбачити всі ризики і ситуації, щоб не опинитися в неприємній ситуації. І тоді вам не потрібно буде шукати інформацію про те, що буде, якщо не платити мікропозику відгуки і шукати спосіб повернення коштів.

Як погасити мікропозику, якщо немає грошей?

Якщо ви є позичальником МФО, але склалася непередбачувана ситуація, що не дозволяє сплатити мікропозику і нараховані відсотки, вас, швидше за все, цікавить, як не платити позику в МФО? Одним із способів не платити онлайн позику частково, а точніше, знизити розмір неустойки за прострочення платежів, є подача зустрічної позовної заяви до мікрофінансової організації.

Проблема, як можна не платити мікропозику, може бути розглянута в суді, якщо ви вимагатимете визнати договір повністю або частково незаконним. Інших підстав для суду розглядати вашу позовну заяву не існує. Варто також враховувати, що при подачі заяви рекомендується вимагати прийняти забезпечувальні заходи. Вони пов'язані з накладенням судової заборони на подальше нарахування штрафних сум. Адже судовий розгляд може затягнутися надовго, і за цей період сума боргу може вирости до величезних розмірів.

Інші способи вирішення кредитних суперечок

Не можу платити мікропозику. Що робити? На жаль, таким питанням сьогодні переймаються багато позичальників, які стали клієнтами мікрофінансових організацій. Крім, зазначеного вище банкрутства, клієнт може вказувати при подачі позову до МФО в якості причини своє важке фінансове становище. При цьому знадобиться документальне підтвердження, щоб підвищити ймовірність і ефективність рішення суду. Відомі випадки, коли клієнтам вдавалося значно знизити не тільки неустойки за простроченими кредитами, а й процентні ставки, які діяли на момент укладення договору, і з якими клієнт був змушений погодитися.

Мікропозика - брати чи не брати?

Якщо ви опинилися в скрутному фінансовому становищі, і потребуєте певної сумі, МФО, і KLT CREDIT зокрема, готові прийти вам на допомогу. Щоб не замислюватися, як не платити відсотки по мікропозиці, важливо з повною відповідальністю підійти до вибору суми і терміну мікрокредиту, враховувати свої доходи і періодичність отримання заробітної плати. Адже якщо ви отримуєте зарплату в перших числах кожного місяця, регулярно і без затримок, то і термін дії кредитного договору повинен закінчуватися в ці дні. Тобто, ви точно знаєте, що зарплата буде зарахована на карту, якою ви зможете оплатити мікропозику, взяту в середині минулого місяця.

Переваги МФО KLT CREDIT перед іншими фінансовими організаціями

У тому випадку, якщо виникла необхідність взяти гроші в борг до зарплати, і ви вирішуєте, в яку фінансову установу звернутися, пропонуємо вам звернути увагу на МФО KLT CREDIT. Серед її переваг варто виділити наступні:

  • Заявки на отримання мікрокредиту розглядаються протягом 15 хвилин.
  • Позичальником МФО можуть стати студенти, пенсіонери, інваліди 3 групи, і інші категорії населення.
  • Низькі процентні ставки за користування кредитом.
  • Мінімальний пакет документів при оформленні договору на отримання онлайн позики.
  • Можливість достроково погасити позику, тим самим знизивши переплату за відсотками.
  • Сервіс доступний клієнтам цілодобово, 7 днів на тиждень.

І пам'ятайте, що МФО - це такі компанії, як і банки, і їх робота регулюється законодавчою базою. І необхідно постаратися уникнути ситуацій, коли перед вами виникне питання: що якщо не віддавати мікропозику. Повернути кредитні кошти повинні будуть всі клієнти.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.8/5
От 237 голосов
3.8
5
1
237
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X