Рутинна робота, що не приносить грошей і радості - не вирок

Рутинна робота, що не приносить грошей і радості - не вирок

Ви все частіше замислюєтеся про свою роботу та колег? Начебто все нормально, але не вистачає драйву й запалу? Цьому є багато причин...

Чому робота в офісі не приносить задоволення

Ви з'їдаєте за робочий день в офісі плитку шоколаду і випиваєте декілька чашок міцної кави, та очікувана бадьорість так і не настає? Не потрібно себе тішити хибними надіями і списувати нудьгу на сезонний гіповітаміноз. Варто визнати, і чим швидше, тим краще, що вам просто нудно на роботі.

У спокійній обстановці проаналізуйте свою діяльність. Чи знайдеться відразу декілька захоплюючих моментів, що трапилися за минулий робочий день? Судячи з усього, навряд чи. Ви виконуєте дуже важливу, але рутинну роботу, яка охоплює всю вашу увагу та уяву, тому робочі дні в офісі проходять монотонною сірою чередою ...

У свою чергу, фріланс дозволяє реалізувати весь ваш потенціал, дає можливість самостійно планувати діяльність, спілкуватися лише з приємними клієнтами та партнерами.

Що робити, якщо не складаються стосунки з колегами

Ви навіть не розраховуєте на колегіальну підтримку та допомогу? Вас не покидає стійке відчуття, що ви з колегами не об'єднані командним духом фірми? Дивлячись з боку, ви розумієте, що всі співробітники — професіонали у своїй справі, але робота в колективі не складається належним чином? Розрізненість інтересів, відсутність згуртованості — особливість багатьох колективів, яка не дозволяє компанії досягти єдиного високого результату.

Не варто в ситуації, що склалася, звинувачувати винятково себе, та й намагатися самостійно переформатувати відносини теж навряд чи потрібно. Значно простіше знайти новий колектив, у якому буде комфортно працювати, спільно розробляти та втілювати грандіозні проекти.

Перетворити роботу з кабали на свято

Ви не відчуваєте психологічного комфорту в офісі, але заспокоюєте себе, що це нормальне явище, адже ви перебуваєте на роботі. Замисліться над тим, що тут ви проводите 40 годин на тиждень свого життя. Ці тижні складаються в місяці, а місяці — в роки. Чи згодні ви все життя займатися справою, яка не захоплює?

На основі спостережень видно, що звичайна людина в середньому витрачає лише 10% часу на захопливе заняття. Лише деякі сміливці, які ризикнули і повністю присвятили себе улюбленій справі, можуть похвалитися абсолютною вдоволеністю життям. Можливо, настав час задуматись про подальшу діяльність і кардинально змінити рід своїх занять? Адже, наприклад, завжди можна оформити швидкий кредит онлайн у Києві як частину капіталу для бізнесу, який приноситиме не лише стабільний дохід, а й задоволення.

Занадто багато витрачаєте сил на роботі?

Ви дуже втомлюєтеся на роботі, просто не вистачає сил на спілкування з близькими й друзями? Про те, щоб увечері піти й розважитися, навіть мови бути не може, адже вдома чекає такий затишний диван...

Іноді схожий стан речей може насторожувати і навіть лякати через те, чому з'являється така втома за відсутності фізичної праці! Нічого дивного в цьому немає. Щоденні походи в офіс і навіть реалізація нового проекту створюють монотонність життя, що викликає смуток і спустошеність. Щоб збадьоритися, подивіться на ситуацію свіжим поглядом, подумайте про відпустку. Змініть обстановку і оточення, дозвольте собі краплину безумства.

Ви замислюєтесь про перспективу?

Виконуючи повсякденну роботу в офісі, ви занурені у вир поточних завдань. Однак вас періодично відвідують думки про подальше просування по службі і, звісно, підвищення заробітної плати. Ви закінчили вищий навчальний заклад, періодично підвищуєте кваліфікацію і відвідуєте тренінги лише для того, чим займаєтесь тепер?

Чимало працівників себе відверто недооцінюють, занижують свою кваліфікацію. Щоб уникнути прикрого непорозуміння, у спокійній обстановці складіть докладний перелік своїх дипломів і атестатів, навичок та умінь. Повний список допоможе об'єктивно поглянути на себе, як на цінного співробітника, потрібного компанії. Після цього можна сміливо вирушати до керівника на бесіду щодо вашого кар'єрного росту, підготувавши реальні аргументи.

Ви допускаєте погрішності та помилки в роботі?

Ви почали помічати, що останнім часом не дуже акуратно ведете робочі записи й замітки? Неприємним сюрпризом може виявитися неправильно записана адреса електронної пошти клієнта або не підписаний номер телефону в блокноті. Не варто себе строго лаяти через розсіяну увагу та брак зосередженості.

Причина може ховатись у відсутності інтересу до виконуваної роботи, адже монотонність дій стомлює і автоматично розсіює увагу. Можливо, варто замислитись про зміну роботи, зайнятися тим, що дійсно подобається, щоб енергія била ключем?

Ви боїтеся полишати свою зону комфорту?

Ви вже декілька років заслужено обіймаєте свою посаду в компанії, керівництво задоволене вашою роботою, що доведено стабільним доходом, бонусами, страховкою. Все начебто непогано, спокійно й розмірено, повне взаєморозуміння в колективі. Хоча інколи виникає туга за бурхливою радістю від успішно реалізованого проекту чи укладеного контракту. Ви розумієте, що з вашими знаннями і досвідом можете досягти значно більшого, ніж маєте на даний час...

Цілком імовірно, зараз ви перебуваєте у своїй «зоні комфорту», в принципі вас все влаштовує, хоча душа не співає і очі не блищать. Однак не заважає згадати, що для динамічного розвитку просто необхідні періоди дискомфорту. Саме вони стимулюють мозковий штурм і творче мислення, витривалість та підвищену працездатність. Наочним прикладом різкого зльоту після складнощів слугує кар'єра Стіва Джобса, адже він перебував у постійному пошуку, а не потопав у своїй зоні комфорту й роздумах.

Якщо робота не дає достатнього доходу й радості, варто задуматись про доцільність вашої діяльності у тому вигляді, який існує в даний час. Пробуйте, експериментуйте, намагайтеся змінити ситуацію в кращу сторону, і у вас все вийде!

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X