Приватні позики без застави. Ризики безпечних позик, короткий термін або тривалий період?

Приватні позики без застави. Ризики безпечних позик, короткий термін або тривалий період?

З необхідністю взяти кредит готівкою стикається велика кількість людей, і причини в кожного свої. Комусь потрібно зробити ремонт у квартирі або купити побутову техніку, хтось бере гроші на лікування, або просто оформляє короткострокові позики до зарплати. Незалежно від того, що стало причиною для такого рішення, кожний позичальник шукає вигідні для себе умови співробітництва. Низькі відсотки, достатній термін, мінімальний пакет документів для оформлення – от головні питання, які цікавлять бажаючих оформити кредит або позику.

Ще недавно для того, щоб оформити кредит, необхідно було звертатися в банк, попередньо підготувавши потрібні документи, які підтверджують платоспроможність позичальника, відсутність діючих кредитів і заборгованостей. Процедура займала досить багато часу, при цьому гарантій позитивного результату ніхто не давав. Витративши тиждень часу, можна було отримати відмову відразу в декількох установах.

Пізніше стали з'являтися мікрофінансові організації, які висували до позичальників лояльні вимоги, і пропонували більш вигідні умови одержання позик і кредитів. Їхня чисельність продовжує збільшуватися завдяки попиту на дану послугу. Конкуренція зростає, і кожна із МФО переглядає правила і умови співробітництва для залучення нових клієнтів. Ті, хто не зміг отримати потрібну суму в банку або мікрофінансовій організації, готові оформити приватні позики без застави.

Чому приватні позики так популярні?

Підвищений інтерес населення до приватних позик обґрунтовано декількома умовами співробітництва. Можна виділити наступні фактори, що впливають на популярність такої позики:

  • Швидкість одержання потрібної суми грошей. Процес оформлення співробітництва займає мінімум часу, і кожний може взяти терміново позику у приватної особи.
  • Відсутня необхідність збору великої кількості документів. Приватні особи задовольняють лише паспортом позичальника, іноді необхідний ІПН.
  • Кредитна історія позичальника не враховується, і незалежно від наявності відкритих кредитів, кожний може звернутися до приватної особи і отримати позику.

Враховуючи популярність, якою користується кредит готівкою в приватних осіб, люди, що видають гроші, на свій розсуд можуть регулювати умови повернення, встановлювати відсоткову ставку за користування кредитом. Як правило, позика від приватної особи на карту оформляють ті, хто отримав відмову у фінансових установах, і від безвихідності готовий на будь-які умови. Це дає можливість приватній особі діставати гарний прибуток. Це стало причиною частішання випадків шахрайства в цій галузі, і, оформляючи кредит від приватної особи, необхідно бути гранично уважним і обережним. Щоб уникнути неприємних ситуацій, варто уважно вивчати умови співробітництва, обмовляти можливі форс-мажорні ситуації, дострокове погашення, і багато чого іншого. Ідеальним варіантом у такій ситуації стане допомога досвідченого юриста, який вас проконсультує, а ще краще – супроводить вас у момент підписання документів і одержання грошей.

Способи оформлення приватної позики

Для того, щоб запевнити співробітництво із приватною особою на предмет одержання позики, існує кілька можливостей:

  • отримати кредит від приватної особи під розписку, завірену нотаріально;
  • оформити договір.

Незалежно від того, що ви віддаєте перевагу, оформляючи кредит для приватних осіб, необхідно оцінити свою платоспроможність, передбачити всі «підводні камені», і додержуватися термінів погашення кредиту беззастережно. Тому як прострочені платежі ведуть за собою нарахування штрафних санкцій у вигляді більших сум, і це питання варто докладно розглядати перед тим, як ви поставите свій підпис на документі. Іноді ці питання навмисно замовчуються під час усної бесіди, але можуть бути зазначені в договорі дуже дрібним шрифтом, щоб не привертати увагу позичальників.

Якщо ви вирішили: візьму приватну позику,тоді додержуйтеся деяким рекомендацій, які убезпечать вас і допоможуть уникнути неприємностей у наступній виплаті грошей. Якщо вам зручніше оформити кредит готівкою в приватної особи за допомогою розписки, то віддавати її в руки кредиторові необхідно тільки тоді, коли на вашу карту надійшли кошти, або ви отримали готівку в руки. Так ви уникнете багатьох схем шахрайства, якими користуються несумлінні особи.

Уникайте предоплати, якщо таку пропонується вам внести, щоб взяти кредит від приватної особи. Це найпоширеніший спосіб обдурити довірливих позичальників.

Як шукати приватних інвесторів для одержання позики?

У вас назріло питання: де взяти приватну позику? Тоді пропонуємо розглянути найпоширеніші варіанти, що допомагають знайти надійного і сумлінного інвестора.

Досвідчені позичальники знають, що можна скористатися наступними ресурсами:

  • форум в інтернеті;
  • дошка оголошень у рубриці «фінанси та послуги»;
  • ЗМІ;
  • За рекомендацією друзів і знайомих.

Переваги приватних позик

Основною перевагою можна назвати те, що позичальник може взяти приватну позику із поганою кредитною історією, без необхідності доводити свою платоспроможність, на будь-який підходящий термін. Також варто відзначити, що сума може бути великою, але при наданні довідок про доходи. Усе оговорюється в індивідуальному порядку з інвестором.

Незаперечним плюсом є те, що взяти можна приватний кредит терміново, не втрачаючи часу на збір документів і інші процедури.

Для багатьох звертання до приватних інвесторів є єдиним способом вирішити тимчасові труднощі, і попит на цю послугу збільшується. Якщо ви прийняли для себе рішення скористатися нею, тоді ми сподіваємося, що наші рекомендації як взяти кредит у приватної особи будуть для вас корисними і допоможуть. Оформляючи співробітництво із приватною особою, ви одержуєте гроші в стислий термін, не приклавши до цього більших зусиль. Однак не варто забувати про можливі неприємності, які мають місце в сьогоднішній практиці. 

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3/5
От 9 голосов
3
5
1
9
Читайте також
11.02.2019
Історія мікрокредитування
22.02.2017
Мікропозики без відмов, гроші в борг плюси та мінуси
29.04.2017
Хто портить телекомунікаційні мережі українських Інтернет-провайдерів?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X