Розмір відсоткової ставки - при оформленні кредиту

Розмір відсоткової ставки - при оформленні кредиту

При оформленні кредиту, головне завдання, яке стоїть перед позичальником – це вибрати фінансову установу, де пропонується вигідна відсоткова ставка по кредиту. А таких пропозицій не так уже і багато. Насамперед, слід зазначити, що привабливість по позиці, визначає не що інше, як кредитна ставка. Сьогодні багато фінансових установ, знають про це, тому і намагаються зробити так, щоб ставка кредиту виправдала очікування замовника.

Подаючи заявку на кредит, відсоткова ставка може відрізнятися, це необхідно знати. Тепер кілька слів про те, із чого полягають відсоткові ставки по довгострокових кредитах:

  • На розмір ставки може впливати рівень інфляції в країні, на теперішній момент часу.
  • Поточні витрати, банк повинен платити за оренду приміщення, виплачувати зарплату службовцем і т.д.
  • Також ураховується сезонність. Адже ні для кого не секрет, що в період відпусток попит на кредити суттєво зростає, у той час як рівень внесків значно знижується. 

Якщо ви вирішили взяти позику у мікрофінансовій компанії, дізнатися які ставки по кредитах пропонує та або інша фінансова організація, можна на її офіційному сайті. Крім того, на віртуальному ресурсі знаходиться калькулятор, скориставшись яким можна розрахувати реальні відсоткові ставки по кредитах. Все що необхідно зробити, це просто вказати суму та термін погашення кредитів.

Які бувають види відсоткових ставок?

Залежно від деяких факторів, можна визначити які відсоткові ставки по кредитах існують. Якщо говорити про фіксовану відсоткову ставку, то вона протягом усього часу кредитування залишається незмінної, незалежно від економічного становища в країні. Назва цієї відсоткової ставки говорить саме про себе. Є ще один вид відсоткової ставки, він називається плаваючим. У цьому випадку відсотки змінюються залежно від інфляції.

Як правило, у рекламах, розповідають про мінімально можливу ставку, кредитування в тому або іншому банку. Це робиться для того, щоб привернути якнайбільше клієнтів. Насправді справи можуть обстоять зовсім по-іншому. Тому звертаючись за заявленим кредитом, краще в перевірені банки. Про їхню репутацію можна дізнатися з відгуків людей, які користувалися послугами даної фінансової установи.

Що собою представляє відсоткова ставка по кредиту?

Що таке ставка по кредиту? Це сума, яка визначається стосовно суми позики. Позичальник зобов'язується виплачувати указану суму за те, що користується грошима, за певний період (тиждень, місяць або рік). Найчастіше, коли оформляється кредит у банку, позичальники виплачують річну відсоткову ставку. Однак багато мікрофінансових організацій, можуть встановлювати щоденну або тижневу відсоткову ставку.

Оформляючи гроші в кредит відсоткова ставка, може бути знижена. Це стає можливим, якщо фінансової організації, не чуже таке поняття, як акції та вигідні пропозиції. Яскравим прикладом може стати компанія «КЛТ КРЕДИТ». Тут прийнявши участь у різних акціях, позичальник може оформити кредит на більш вигідних умовах.

Тепер ви загалом знаєте, що таке відсоткова ставка по кредиту. Тому, якщо у вас виникнуть певні фінансові труднощі, можете сміло відкинути убік усі сумніви ы скористатися послугами нашої компанії. Адже в деяких випадках відсотковий кредит є єдиним виходом поправити своє матеріальне становище.

Який вид відсоткової ставки краще вибрати?

Визначившись із поняттям, що таке ставка кредиту, слід акцентувати увагу на тому, який вид ставки краще вибрати: фіксований або плаваючий. Однозначної відповіді на це питання не існує. Тут все напряму залежить від того, яка ситуація на даний момент на фінансовому ринку. Якщо ви прагнете дізнатися більш точну відповідь, що таке кредитна ставка і які її розміри, зверніться за консультацією до співробітника фінансової установи, у якому ви плануєте оформити кредит.

Відсоткові ставки на кредит у кожному конкретному випадку можуть бути самими різними. Усе залежить від декількох факторів: платоспроможності позичальника, тривалості терміну кредитування, а також суми позики.

Новини економіки з питань кредитування

Ставка короткострокового кредиту багато в чому залежить про загальноекономічну ситуацію в країні. Якщо говорити про кредитування фізичних осіб, то з кожним роком ця сфера послуг розширюється, здобуваючи нові форми та умови. Проаналізувавши дані Національного Банку України, можна відзначити позитивну динаміку. У період із січня по червень 2017 року кредитування фізособ збільшилося на 13,4% у порівнянні з аналогічним показником минулого періоду. Таким чином, значно покращився і оздоровився фінансовий сектор. Резюмуємо, ставка по кредитах на Україні залежить від ряду факторів, серед яких можна відзначити:

  • Вид кредиту (іпотечний, банківський, комерційний і т.д.).
  • Статус організації, яка видає гроші в борг (банківська, МФО).
  • Термін, на який буде виданий кредит (короткостроковий, довгостроковий).

До процесу оформлення кредиту необхідно підходити вкрай уважно і відповідально. Іноді відсоткові ставки можуть зростати за рахунок введення додаткових видів страховки і комісій. Тому зверніть увагу на компанії, які пропонують прозорі умови, без схованих комісій і неприємних сюрпризів.

Якщо треба знайти гроші до зарплати, легко можуть виручити мікрокредити від KLT CREDIT. Кошти зайдуть на карту після схвалення, позики без застави, поручителів і довідки про дохід. Для компанії KLT CREDIT головне – це довіра позичальників, тому оформляючи кредит, ви можете розраховувати на самі вигідні умови й прозорість угоди. Компанія займає лідируючі позиції, на ринку кредитування й користується особливим попитом.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
30.01.2018
Хто такі «підвезуни», і чому їм не місце на українських дорогах?
15.02.2018
В Україні хочуть скасувати мережеву анонімність: чи є в цьому сенс?
19.10.2019
4 ворога успіху, від яких варто позбутися якнайшвидше
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X