Робочі методи для вільного вживання англійських слів в мові і на письмі

Робочі методи для вільного вживання англійських слів в мові і на письмі

Вивчаючи іноземну мову, слід приділяти увагу не тільки лінгвістиці, а й новим словам, без яких просто неможливо обійтися. Новачки, які твердо вирішили освоїти англійську, постійно повинні працювати над розширенням словникового запасу. В протилежному випадку подальше вивчення буде просто безглуздим. Так само безглуздим, як, наприклад, взяти кредит через інтернет, не віддавати і ховатися від колекторів. Результат сумний у обох випадках.

Практикуючий викладач іноземної мови на своїй сторінці в Twitter поділилася з підписниками 13 порадами, які допоможуть швидко вивчити нові слова.

1. Використання традиційних способів

Виписування незнайомих слів і складання таблиць з їхнім перекладом — один з найефективніших методів освоєння англійської. Багато хто вважає такий підхід марним. Однак це не так. Пишіть і вимовляйте, займіться регулярним повторенням. Згодом це дасть позитивні результати.

2. Дотримуйтесь системності у вивченні

Візьміть за правило щодня вивчати по 10–15 нових слів. Обов'язково промовляйте їх по декілька разів на день. Різні люди мають зорову чи слухову пам'ять у більшій чи меншій мірі. Комплексний підхід ефективний для обох категорій учнів.

3. Звертайте увагу на вимову

Незважаючи на загальні риси, британська і американська англійська значно відрізняються наголосами у словах і редукуванням звуків. Визначте для себе мету вивчення та обирайте необхідну вимову.

4. Займіться читанням вголос

Читання вголос допоможе надалі не допускати помилок у розмовній мові. Запам'ятовуйте фонетику і правильність написання одночасно. Читати можна як навчальні посібники, так і художню літературу.

Таким чином вдасться підвищити шанси на запам'ятовування. Почувши у мовленні людей знайомі слова, вам буде простіше зрозуміти, про що вони говорять.

5. Не забувайте про дієслівні прийменники

Вивчаючи дієслова, не втрачайте прийменників, що використовуються з ними в парі. Звертайте увагу на інформацію, зазначену в словниках.

Дієслова без прийменників жодним чином не просунуть вас у вивченні іноземної мови. Не полінуйтеся витратити кілька хвилин на прочитання, щоб потім вільно апелювати своїми знаннями. Цим же правилом варто керуватися під час вивчення прикметників.

6. Приділіть увагу артиклям іменників

Вивчення артиклів, що додаються до іменників — запорука подальшої правильної побудови речень у мовленні та на письмі. Щоб не допускати помилок, звертайте на них увагу і запам'ятовуйте в парі.

7. Вчіть словосполучення

Самі по собі окремі слова не принесуть користі. Прагніть до вдосконалення знань, запам'ятовуючи словосполучення та їхнє значення. Так ви будете прогресувати значно швидше.

8. Використовуйте приклади

Виробіть для себе звичку пов'язувати слова з прикладами. Підбирайте нестандартні варіанти, щоб у потрібний момент вони оживали в пам'яті, коли буде потрібно згадати те чи інше слово. Ще краще — складайте їх самі. Головне — не втратити сенс значення.

9. Вивчайте синоніми

Поступово поглиблюючись в англійську мову, розвивайте свій інтелект. Поцікавтеся, якими словами можна замінити слово в різному контексті. В іноземній мові є багато слів, що мають однакове значення. Однак звертайте увагу, які з них вживаються у простій мові, а які мають нейтральне значення. Виписуйте свої відкриття у персональний словничок.

10. Шукайте й запам'ятовуйте однокореневі слова

Поповнюючи словниковий запас, намагайтеся робити це раціонально. Найбільш ефективний метод — добір однокореневих слів. Будуйте ланцюжки з іменників, прикметників, дієслів і прислівників. Так вам вдасться запам'ятати значення відразу декількох слів. Ще ефективніше буде підібрати вдалі приклади.

11. Працюйте з навколишніми предметами

Метод непоганий для новачків. Зробіть підписи для кожного предмета інтер'єру з назвою на відривних стікерах, що самоклеяться. Щодня звертайте на них увагу, промовляючи вголос визначення. Головне — дотримуватися регулярності, в іншому випадку жоден спосіб не дасть результатів.

12. Займіться самоперевіркою

Щоденні тренування пам'яті протягом 3–5 хвилин підвищать продуктивність вивчення. Оберіть тематику і постарайтеся згадати всі слова, пов'язані з нею. Засікайте час і виписуйте все, що вдасться згадати за цей часовий проміжок.

13. Заведіть особистий словник

Рукописний словничок — головний помічник у кожному індивідуальному випадку. Коли людина пише щось від руки, працює механічна й зорова пам'ять. Ще краще буде промовляти слова вголос.

І пам'ятайте: ніколи не пізно почати вивчати щось нове і підвищити рівень своєї ерудиції.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X