Прострочення по кредитній карті: що робити?

Прострочення по кредитній карті: що робити?

Сьогодні багато сучасних людей користуються фінансовою послугою кредитуванням, вони можуть мати кілька позик одночасно і по дві або три банківські карти. Тому часто виникають ситуації, коли позичальник забуває заплатити, звідси і виникає прострочення по кредитній карті. Коли деякі люди попадають у таку ситуацію, вони думають – почекаю до кращих часів, а потім оплачу борг. Це в корні неправильне рішення, адже з кожним разом сума боргу буде тільки збільшуватися, що надалі тільки збільшить і без того складну ситуацію. А хтось і зовсім задається питанням, як не платити кредит по кредитній карті? Відразу хотілося б сказати, що законних способів уникнути виплати кредиту не існує. Адже оформляючи договір, людина була згодна із застереженими в ньому умовами.

Прострочення по кредитній карті: способи покарання

Погодьтеся, що споконвічно питання, як не платити по кредитній карті, звучить небагато парадоксально. Адже всі ми розуміємо, що будь-який банк або фінансова компанія – це комерційна організація, яка існує за рахунок кредитних виплат. Тому борг по кредитній карті все-таки доведеться повертати. Тепер давайте загалом розберемося, що буде, якщо не платити по кредитній карті?

  • За прострочення банк або фінансова компанія може виставити грошовий штраф.
  • До того ж, якщо не платити по кредитній карті, щодня можуть нараховуватися відсотки та пеня.
  • Банк може подати на боржника до суду.
  • Регулярна заборгованість по кредитній карті зіпсує кредитну репутацію, це чревате тим, що людина не зможе оформити позику у жодній банківській установі.

Крім усього вищесказаного, хотілося б акцентувати увагу на тому, що якщо не платити по кредитній карті, банк може продати борг колекторської компанії. При цьому ні для кого не секрет, що колектори для вибивання боргу застосовують часом жорстокі і незаконні способи. Тому думати, що якщо я не плачу по кредитній карті і мені нічого не буде – це помилкова думка.

Відповідаючи на головне питання, що буде, якщо не платити кредит по кредитній карті? Слід зазначити, що реакцією банку, може бути навіть блокування кредитної карти. Як скоро це відбудеться, залежить від політики банківської установи, де оформлявся кредит. Якщо кредитор зацікавлений у клієнту і довгостроковому співробітництві, погана кредитна історія може знизити шанси на одержання кредиту. Цілком закономірно, що до проблемних боржників банки і МФО ставляться негативно. Як бути в такій ситуації? Необхідно вчасно вносити щомісячні обов'язкові суми для погашення боргу. Прострочення по кредиту – це житейська справа і ніхто не може бути застрахованим, тому уважно читайте договір перед підписанням. Зверніть увагу, чи є можливість пролонгації терміну виплат.

Кредит по карті: способи виплати кредиту

Виходячи із усього вищесказаного, можна зробити один висновок, кожний позичальник повинен знати, як платити кредит по кредитній карті? Один зі способів, який відмінно працює на відстані, це виплатити кредит через інтернет. Вам немає необхідності витрачати час на відвідування банку, для цього буде потрібно наявність ПК і доступ до інтернету. Природно, можна просто відвідати офіс банку і виплатити кредит через термінал або безпосередньо в касу. 

У цілому, можна сказати, що банківська карта є кращим помічником у вирішенні фінансових проблем, а якщо не платити кредит по кредитній карті ви можете залишитися один на один зі своїми матеріальними труднощами. Тому перш ніж оформити кредитну карту важливо довідатися в представників банку, що буде, якщо не платити за кредитну карту. Крім того, необхідно з повною відповідальністю підійти до процедури підписання договору, уважно вивчаючи кожний його пункт.

Якщо не погасити кредитну карту, то подібний факт може розцінюватися як шахрайство, за що передбачене навіть кримінальне покарання. Тому, якщо ви знаєте що незабаром ваше фінансове становище не покращитися, можна звернутися у фінансову компанію, де ви брали кредит і скористатися послугою реструктуризація. Що робити, якщо прострочення по кредитній карті існує, а співробітники фінансової установи не прагнуть іти, назустріч позичальникові. У такій ситуації, слід добитися зустрічі безпосередньо із самим керуючим банку, і разом обговорити, як вийти з цієї ситуації.

Що буде, якщо не платити кілька кредитів?

Якщо не платити кредитну карту кожний окремо взятий банк буде призначати свій процес стягнення. Тому якщо у вас не одна, а кілька карт із простроченням, то справи йдуть ще гірше. На вас можуть давити одночасно кілька колекторських компаній, або буде заведено кілька виконавчих проваджень. А в основному ситуація нічим не буде відрізнятися, якщо у вас одна прострочена заборгованість по кредитній карті.

Прострочення по кредитній карті, що робити в ситуації, що склалася? Насамперед, не варто панікувати, потрібно якомога раніше знаходити шляхи вирішення даної проблеми. Якщо не вживати ніяких кроків, то пристав починає процес стягнення заборгованості, згідно з діючим у нашій країні законодавством.

Прострочення по кредитній карті – шляхи вирішення проблеми

Сподіваємося, що завдяки нашій статті ви дізналися відповідь на основне питання, як не платити кредитну карту. Тепер хотілося сказати про те, що робити, якщо заборгованість по кредитній карті існує, але виплатити її на даний період часу, немає ніякої можливості. Деякі фінансові організації пропонують скористатися послугою пролонгація – продовжити строк виплат. Ні можливості платити по кредитній карті прямо зараз, завдяки пролонгації продовжити термін виплат можна неодноразово.

Якщо боржник вибрав позицію не плачу кредит по кредитній карті і будь що буде, подальші події можуть складатися по самих різних сценаріях, у тому числі і списання боргу як проблемної заборгованості. Однак справедливості заради слід зазначити, що таке буває вкрай рідко.

Не можу платити по кредитній карті, чи можна розраховувати на списання заборгованості, після закінчення строку давнини? Згідно із законом, строк позовної давнини становить три роки, за цей час банк не дасть боржникові спокій і буде будь-якими шляхами намагатися повернути свої гроші.

Перед тим як не платити за кредитну карту, добре зважте все за і проти. Помніть, що коли ви оформляєте кредит, ви берете чужі гроші, а повертати прийде свої. Тому, якщо ви не впевненні у своїх силах і допускаєте ймовірність того, що прийде час, коли нема чим платити по кредитній карті, краще зовсім відмовитися від оформлення позики.

Якщо все-таки виникла заборгованість по кредитній карті, що робити в даній ситуації ви вже знаєте. А от чого робити не можна? Фахівці не радять брати ще один кредит для погашення попередньої заборгованості, так можна потрапити в справжню боргову яму, з якої надалі буде дуже складно вибратися.

Підбиваємо підсумок

 Як платити за кредитну карту, щоб уникнути заборгованості? Відповідь на це питання однозначне – вчасно. Тоді ви ніколи не дізнаєтесь на власному досвіді, що буде, якщо не платити кредитну карту і якими наслідками це може обернутися. Різні кредитори реагують по-різному, але найчастіше при виникненні прострочення, банки нараховують клієнтові штрафи, а після налічується і пеня. У чому різниця? Сплата пені йде крім штрафу, вона є ще одним видом санкції. Пеня нараховуються за кожний прострочений день, тому в інтересах боржника якнайшвидше сплатити борг. Той випадок, коли заборгованість починається рости не по роках, а по днях.

Якщо ви вчасно звернетеся з питанням, не можу платити по кредитній карті, що робити с банком, а не будете ховатися, то велика ймовірність того, що ви зможете домовитися ы виплатити борг. Таким чином, ви не потрапите в чорний список злісних боржників, і наступного разу при виниклих фінансових труднощах, зможете знову оформити кредит.

Якщо ви прагнете довідатися більш точну інформацію про те, що буде, якщо не погасити кредитну карту загляньте на офіційний сайт банку, який видавав кредит, там можна знайти відповіді на всі питання.

Що робити, щоб не було прострочення? Потрібно завчасно робити обов'язкові платежі, з появою складних фінансових ситуацій необхідно звернутися в банк для мирного вирішення питання.

Назріло питання, де взяти гроші, коли вони терміново потрібні? Взяти мікрокредит на вигідних умовах можна в KLT CREDIT. До 10 тисяч на карту будь-якого банку.   Позику можна взяти без довідки про доходи, без поручителів, без купи документів і без застави. Відразу після схвалення гроші будуть зараховані на карту. Погасити заборгованість можна будь-яким зручним для вас способом: інтернет-банкінг, у касі банку, через термінал і т.д.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X