Про нас

При сучасному темпі життя не завжди є вільний час заїхати в банківське відділення особисто і оформити позику. КЛТ КРЕДИТ пропонує отримати кредитні кошти, не виходячи з дому або офісу. Це істотно заощадить ваш час і позбавить від необхідності стояти в чергах. Онлайн кредитування – це вигідна і надійна альтернатива банкам, що дозволяє значно спростити процес одержання необхідної грошової суми. Тепер оформити кредит в Україні можна в будь-який зручний час через інтернет.

     Надійний сервіс онлайн позик надає можливість швидко вирішити фінансову проблему без оформлення поруки та застави. Кредитні кошти перераховуються відразу на банківську карту. Подання та розгляд заявок проводиться цілодобово без вихідних, завдяки чому позичальник може одержати необхідну суму за максимально короткий термін, навіть уночі. Процес оформлення кредиту, який видається на 65 днів, займає 7-15 хвилин. Якщо у вас виникли несподівані витрати або необхідні гроші на весілля, ремонт або покупку техніки і т.д., то компанія КЛТ КРЕДИТ допоможе кожному клієнту. Скориставшись послугами онлайн сервісу, ви можете отримати гроші на будь-які цілі. 

Чому варто вибрати КЛТ КРЕДИТ?

     У лічені хвилини онлайн сервіс кредитів дозволить вирішити будь-яку фінансову проблему. Наша компанія пропонує прозорі умови кредитування, адже довіра клієнтів є одним з основних принципів діяльності сервісу кредитування. Серед наших основних переваг варто виділити:

  • Низька відсоткова ставка по кредиту.
  • Відсутність прихованих комісій.
  • Мінімальні вимоги до заявника. Для оформлення кредиту позичальникові необхідно надати мінімальний пакет документів, що включає тільки паспорт громадянина України та ІПН.
  • Процедура оформлення відрізняється простотою і не вимагає великої кількості часу. Для одержання кредиту необхідний лише доступ в інтернет, а також діюча банківська карта будь-якого банку України.
  • Швидкий розгляд заявки та відповіді.
  • Зарахування на банківську карту протягом 15 хвилин.
  • Можливість достроково погасити кредитну заборгованість
  • Безпека проведення всіх операцій через інтернет і персональних даних заявника завдяки використанню високоякісного захищеного SSL з'єднання.
  • Наявність різних варіантів погашення кредиту, починаючи від банківської карти, інтернет-банкінга і закінчуючи касою будь-якого банку України та терміналів самообслуговування Приватбанк.

     На сайті можливо самостійно розрахувати платіж з оптимальною сумою та терміном погашення, використовуючи спеціальний онлайн-калькулятор. Відправити заявку на одержання кредитних коштів можуть усі громадяни України віком від 18 до 75 років, у яких є активована карта будь-якого українського банку. Це є обов'язковою умовою, адже при позитивній відповіді саме на цю карту будуть зараховані кошти в лічені хвилини. Ми пропонуємо сучасний сервіс і високий рівень обслуговування клієнтів, тому кожен заявник буде проінформований за допомогою смс-повідомлення про рішення і зарахування коштів. Наша компанія працює з усіма банківськими установами України.

alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X