Приватна позика до зарплати

Приватна позика до зарплати

«КЛТ КРЕДИТ» надає можливість одержати приватну позику без необхідності оформлювати порука або надавати заставу. Якщо заявнику терміново необхідна певна грошова сума на ремонт, весілля, покупку побутової техніки або меблів або на будь-які інші цілі, то одержати її можна в лічені хвилини. Прозорі умови кредитування, сучасний сервіс і можливість оформити кредит від приватної особи, не виходячи з будинку - це ключові особливості KLT CREDIT.

Це сучасна альтернатива традиційним банківським кредитам. Якщо через яких-небудь обставини людей не може оформити позику у банківській установі, то дана можливість дозволяє швидко одержати потрібну суму. Кредитування від приватних осіб не вимагає проходження тривалої перевірки, тому заявник може одержати гроші максимально оперативно. Якщо у вас уже трохи зіпсована кредитна історія, то даний варіант являє собою єдину можливість терміново дістати фінансові кошти. Варто відзначити обмежений пакет документів, який потрібно для такої позики.

Переваги приватного кредиту

 • Приватний кредит дозволяє дістати грошові кошти без відвідування банку, очікування черг і витрати часу на дорогу. Серед ключових переваг варто виділити:
 • Низька відсоткова ставка.
 • Мінімальний пакет документів, що включає в себе всього лише ІПН і паспорт громадянина України.
 • Відсутність прихованих нарахувань і комісій.
 • Простота процедури оформлення позики від приватної особи, для проведення якої необхідний доступ в інтернет разом з діючою кредитною картою, на яку буде перерахована сума у випадку ухвалення позитивного рішення.
 • Швидка відповідь і зарахування грошей на банківську карту за 15 хвилин.
 • Усі операції через інтернет надійно захищені спеціальним SSL з'єднанням, тому заповнення анкети зовсім безпечно.
 • Можливо дострокове погашення кредитної заборгованості.

Приватна позика в Україні можна попередньо самостійно розрахувати на сайті за допомогою спеціального онлайн-калькулятора. Він дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант суми і строків погашення для кожного заявника. Варто відзначити, що звернутися в компанію можуть усі громадяни України, вік яких становить від 18 років до 75. Наявність карти будь-якої банківської установи країни є обов'язковою вимогою для одержання кредиту. Для цього потрібно заповнити просту заявку на офіційному інтернет-сайті КЛТ КРЕДИТ.

Існують різні способи погашення заборгованості, яку можна також здійснювати вроздріб. Кожен позичальник може вибрати найбільш зручний для себе варіант оплати кредиту:

 • Через банківську карту. Зайшовши в Особистий кабінет, можна побачити, можна побачити решту суми і погасити кредит через карту будь-якого українського банку.
 • Через термінали самообслуговування Приват Банку, указавши реквізити.
 • Через банківську касу, скориставшись реквізитами.
 • Через інтернет-банкинг. У призначенні платежу слід прописати ПІБ і ІПН разом з номером договору на кредит.

Особливості процедуры оформлення кредита у приватної особи

У першу чергу необхідно зареєструватися на сайті, коректно заповнивши всі поля, включаючи ПІБ, дату народження, мобільний номер телефону. Також слід указати адресу електронної поштової скриньки і пароль від особистого кабінету, мінімальна довжина якого повинна бути 6 символів. Після успішного проходження простої процедури реєстрації слід виконати наступні дії для оформлення кредиту від приватної особи без застави:

 1. Заповнити анкету, указавши особисті дані, інформацію про роботу разом з адресою фактичного проживання й реєстрації. Поля, які відзначені зірочкою, слід заповнити в обов'язковому порядку.
 2. Додавання кредитної карти. При позитивній відповіді на неї буде перерахована заявлена кредитна сума. Щоб її додати, слід ввести її номер з 16 цифр, пройти процедуру перевірки. Система зажадає ввести не тільки її номер, але й термін дії разом з CVV кодом.
 3. Робота з онлайн-калькулятором. На цьому етапі потрібно вибрати бажану суму грошей і строк кредиту, прорахувавши платіж у калькуляторі. Мінімальний термін, на який можна оформити кредит у приватної особи, становить 1 тиждень, а максимальний – на 2 місяця.
 4. Вказівка кредитної карти.
 5. Підтвердження заявки здійснюється шляхом уведення коду, який прийде у вигляді смс на телефон заявника. Без підтвердження заявки у вас не вийде взяти кредит.

Представник компанії зв'яжеться з вами після обробки заявки. При позитивному розв'язку гроші будуть швидко перераховані на карту.

Як дізнатися рішення про видачу приватного кредиту?

Заявник довідається про рішення по смс. Коли воно буде прийнято, на номер телефону прийде смс-повідомлення з позитивним або негативним результатом. Також можна зайти в Особистий кабінет на сайті і подивитися статус заявки. Після відправлення анкети протягом лише 15 хвилин ухвалюється рішення про те, видавати приватну позику без застави чи ні. При позитивній відповіді гроші будуть зараховані на карту Приват Банку миттєво. Якщо в заявці ви вказали карту іншого банку, то враховуючи регламент його роботи, зарахування буде здійснено протягом 1 години.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.5/5
От 28 голосов
3.5
5
1
28
Читайте також
20.11.2018
Чи доступний кредит без перевірки кредитної історії?
03.05.2017
Чи можна їздити на дорогому авто і не платити транспортний податок?
19.10.2016
Мікропозика моментально: переваги та ризики
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X