Принципи вибору вигідного кредиту

Принципи вибору вигідного кредиту

Здавалося б, що складного в оформленні кредиту? Дійсно багато банків зробили саму процедуру досить простою з необхідністю надати невеликий пакет документів. Однак банківські установи пропонують широку різноманітність умов кредитування, у яких часом складно зорієнтуватися. Від старанності вибору кредитної програми залежить, наскільки надавані банком умови будуть вигідними для позичальника.

Одні фінансові установи прагнуть залучити клієнтів, пропонуючи низькі відсотки по кредиту. У цьому випадку часто потрібно внести перший внесок, розмір якого є досить суттєвим. Не завжди клієнту повідомляють повні відомості про додаткові витрати, включаючи стягуються комісії або пеню. Інші банки видають кредит без необхідності внесення першого внеску, але позичальник одержує гроші під більш високу процентну ставку. Також бувають випадки, коли фінансові установи пропонують вигідні умови надання позики з невеликими відсотками, без першого внеску й з мінімальним розміром комісій. Однак для одержання грошей від позичальника потрібен значний пакет документів і довідок.

Дана стаття допоможе вам розібратися з особливостями кредитних програм вітчизняних фінансових установ. Приміром, ви хочете взяти споживчий кредит терміном на 5 років. Бажана сума позики становить 750 000 гривень. У цьому випадку буде потрібно довідка, що підтверджує вашу платоспроможність. Відсоткова ставка по даній позиці може становити від 13,25% до 16%. Розмір разової комісії може варіюватися залежно від банку від 1% до 2%. По кредиту передбачається наявність ефективної відсоткової ставки, що включає в себе витрати кредитоотримувача, пов'язані з одержанням і обслуговуванням позики. Це можуть бути різні платежі за обслуговування або комісії. По даному кредиту її розмір може становити 13,64-16,38%. Важливо відзначити, що при розрахунках ефективної ставки не враховується вартість послуг оцінювача і нотаріуса разом з податковими зборами й витратами на страхування.

Якщо ви прагнете оформити іпотеку в національній валюті на термін 20 років, багато фінансових установ нададуть вам ефективну відсоткову ставку, розмір якої в середньому становить 13,9-16,6%. Разова комісія буде варіюватися на рівні 1%. Відсоткова ставка складе від 13,8% до 16,5%. Залежно від банку перший внесок для оформлення іпотеки буде 10-30% від кредитного тіла.

У випадку оформлення іпотеки на вторинне житло ви можете розраховувати на меншу відсоткову ставку, складову 13,2-14,5%. Ефективна ставка може варіюватися на рівні 13,35-14,65%. Розмір яка зніматиметься комісії разового характеру становить від 0,4% до 1,5%. Є банківські установи, які надають фіксований розмір комісії за оформлення позики. Первинний внесок може варіюватися в межах 10-20% від розміру кредитного тіла.

Для оформлення кредиту на автомобіль на 5 років надаються наступні умови:

  • Ефективна ставка становить 12,9-14,51%.
  • Розмір комісій варіюється в межах від 0,5% до 1,75%.

Ці умови актуальні при оформленні кредиту в національній валюті. Багато банків не вимагають початкового внеску. Якщо ж фінансова установа вимагає внесення першого внеску, то його розмір не перевищує 10-15%.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
11.01.2018
Наслідки кризи 2014–2015 років. Зростання зарплат як негативне явище
01.06.2017
Сім звичок, які допоможуть стати багатим. Рекомендації від мільйонерів
26.08.2019
Кращі способи вивчення англійської вдома
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X