Причини популярності, основні переваги і недоліки споживчих кредитів

Причини популярності, основні переваги і недоліки споживчих кредитів

Споживчий кредит, як окрема категорія кредитування, надається населенню з метою фінансування його потреб. Може видаватися як у грошовій формі, так і товаром.

Коли покупець бажає придбати певну товарну позицію, але не розташовує необхідними для цього коштами, актуальним виступає пропозиція споживчого кредиту у вигляді відстрочення платежу. Купуючи товар у кредит, клієнту магазину варто тільки внести певну частину його повної ціни. Відсотки по споживчому кредиту будуть прямо зв'язані зі строком, протягом якого виплачується розстрочка. У такому випадку форма кредитування – товарна, тому що компанії-продавці отримують позичку в банківській установі під продукцію, реалізовану в кредит.

Споживчий кредит – це також і ті позички, які видаються з боку кас взаємодопомоги на підприємствах (безпроцентна позичка погашається за рахунок зарплати члена каси). Даний варіант кредитування дозволяє повно й вчасно задовольняти за рахунок майбутніх доходів громадян незмінно зростаючі потреби населення в тієї або іншій продукції.

Загальні положення по споживчому кредиту

Якщо Ви розраховуєте на споживчий кредит, а самі займаєтеся підприємницькими справами, варто знати – дана форма кредитування доступна тільки для фізичних осіб, не пов'язаних з комерційною діяльністю. Наступне обмеження полягає в способах погашення – передбачені винятково щомісячні платежі. Що стосується термінів погашення споживчого кредиту, то в основному вони не перевищують трьох-п'яти років. А що щодо документації? Вимоги до пакету документів – стандартні.

Причини популярності і головні недоліки

Що таке споживчий кредит, ми вже розглянули, далі розберемося, чому його популярність незмінно росте. По-перше, це гнучкість, що стосується цілей кредитування. Ви можете брати позику у банківської установи на лікування, відпочинок, покупку тих або інших товарів, замовлення певних послуг. По-друге, не потрібно заставу Вашого особистого майна. По-третє, досить висока ймовірність того, що Ваша заявка буде схвалена. Звідки така щедрість? Банки часто готові ризикувати, покриваючи неповернення високими відсотковими ставками.

Незважаючи на всі вищевказані переваги споживчого кредиту, для багатьох людей високі відсоткові ставки по таких позиках стають бар'єром для ухвалення остаточного рішення взяти кредит. Крім того, рекомендується ретельно вивчати договір кредитування, щоб не упустити поза увагою сховані банківські комісії. Можливо, прописана оплата страховки на товар, що купляється. Неодмінно зверніть свою увагу на її вартість.

Перекредитування споживчих кредитів

Отже, Ви вже взяли споживчий кредит без поручителів, без довідок, але через кілька митей зіштовхнулися із ще більш вигідною пропозицією по відсоткових ставках. Це можливо завдяки регулярній зміні умов кредитування в банківських установах через ріст активності позичальників. Що ж робити тоді? Залишіть заявку в банку на перекредитування позики.

Що таке перекредитування? Це, насамперед, вигідна можливість оформити новий кредит на кращих умовах, при цьому не погашаючи відсотки по невигідному кредиту. Стару позику погашаємо тією же сумою, яку отримали від установи, і відразу оплачуємо новий. Важливо: уважно перечитуйте кредитний договір, щоб точно знати, які умови перекредитування Вам будуть запропоновані. Крім того, у договорі може бути включена заборона на повне погашення кредитних коштів протягом певного строку, у зв'язку із чим опція перекредитування не буде доступна протягом цього часу.

Щодо необхідної документації. Надавайте той же пакет документів, що й для одержання споживчого кредиту, і Ви напевно отримаєте схвалення на заявку по перекредитуванню. Банк також може зажадати квитанції про виплати по старому кредиту. Якщо із цим не все «чисто», сповістите банк про це вчасно, щоб уникнути відмови.

Легкодоступність кредитних коштів

Багато з людей думають, що кредитні кошти легкодоступні, і здатні «прийти на допомогу» у будь-якій складній фінансовій ситуації. Так, це насправді так. Однак варто бути вкрай уважним і розважливим у своїх вчинках, інакше Ваші виплати по кредитах перевищать доходи, і тоді Ви не зі своєї волі потрапите в кредитну залежність. Тому радимо перед ухваленням остаточного рішення зважити вартість послуг кредитування з необхідністю, яка наштовхує Вас на оформлення кредиту.

Але якщо Ви-Таки зважилися на одержання позики, свою допомогу в будь-яких фінансових питаннях Вам пропонує мікрофінансова онлайн-організація KLT CREDIT. Тут висока швидкість обробки заявок – усього за 10-15 хвилин після заповнення анкети Ви зможете отримати свої гроші на банківську картку. Скористайтеся доступною фінансовою допомогою прямо зараз.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X