Правда про мікропозики без відсотків

Правда про мікропозики без відсотків

     Гроші в борг без відсотків, без особистої присутності і у максимально стислий термін! Що це? Чутки, обман або все ж, правда? Для нових клієнтів онлайн – сервісів, дана унікальна і неймовірно вигідна можливість – реальність.

     У кожної людини, рано або пізно виникає необхідність вирішувати негайні фінансові проблеми за допомогою фінансових організацій. Багатьма вже будь-які відомі МФО (мікрофінансові організації) продовжують радувати новими, більш вигідними умовами, рятуючи в самих негайних ситуаціях. Мікропозика без відсотків – це, по суті, акція і приємний бонус, з метою роздобути постійних клієнтів.

Чому організації відмовляються від прибутку, надаючи мікрокредит без відсотків?

     Погодьтеся, навскидку досить підозріло виглядає пропозиція взяти мікропозику без відсотків. Кожна розсудлива людина розуміє, що безкоштовно можна придбати тільки проблеми, але ніяк не вигоду.

     Довгі роки життя вчило простого обивателя, особливо громадянина колишнього Радянського союзу, що пережив перебудову і процвітання шахрайства, ставитися з побоюванням до безкоштовних пропозицій. І це цілком виправдана і актуальна позиція навіть на сьогоднішній день.

     Однак необхідно розуміти в яких ситуаціях ризик бути обманутим незаперечно є присутнім, а в яких немає. Не варто позбавляти себе можливості швидко взяти позику без відсотків, слідуючи зайвим і безпідставною побоюванням.

Принципи роботи МФО або чому «позика 0 відсотків» - безпечна і приємна пропозиція?

     Мікрофінансові організації працюють по типу банків, проходять державну реєстрацію і відповідають за свої дії, надаючи можливість клієнту у випадку спірних питань звернутися до суду і відстояти свої права.

     Точно такіж права має і МФО, у випадку відхилення від невиконання умов договору, цілком імовірно взяти участь у судовому розгляді. Офіційність надаваних послуг значно скорочує ризики онлайн – сервісів, і саме тому існує можливість взяти мікропозику на карту без відсотків цілодобово.

     Кілька основних позицій роботи онлайн – сервісу:

1. Компанії працюють на довірчих умовах, крім необхідності пред'являти довідку про доходи, не залучаючи поручителів. Не знадобиться і зайва купа документів. Скан паспорта і в окремих випадках іпн – от усі документи, які доведеться мати при собі плануючи взяти позику 0 відсотків в інтернеті, за допомогою МФО.

     Чим обумовлена така безтурботність? - цілком закономірне питання. Хто б і що не говорив, а рішення про видачу позики видається на підставі кредитної історії. Кредитний рейтинг і репутація позичальника – це єдина страховка організацій, у подібних угодах.

     Ніхто не сперечається, що отримати мікрокредит без відсотків можливо, навіть із проблемною кредитною історією. Однак варто розуміти, що при першому зверненні велику суму позики, взяти не вийде.

     МФО дає шанс клієнтові довести свою благонадійність, у випадку погрішностей у минулих угодах, пропонуючи мінімальні суми позики, тим самим налагоджуючи відносини і збільшуючи довіру. 

2. Онлайн – сервіси змушені боротися за клієнтів, адже в країні неймовірна кількість, як великих банківських установ, так і інтернет пропозицій. Саме тому МФО спрощують способи одержання позики, ідучи завідомо на ризик.

     По тому ж принципу існує можливість взяти позику без відсотків онлайн. Багато онлайн – сервіси пропонують скористатися подібною акцією при першому зверненні, залучаючи клієнтів.

     Пільги і приємні знижки змушують більшість позичальників користуватися послугами і надалі. Треба відзначити, що МФО на сьогоднішній день не мають аналогів у країні і надають найлегший спосіб отримати гроші за кілька хвилин.

     Оформити швидкий кредит без відсотків вийде від 5 до 15 хвилин, залежно від сервісу. Рішення приймається без особистої присутності, а виплати проводяться залежно від умов організації:

  • на будь-яку банківську карту,
  • готівкою через свої відділення,
  • кур'єрською доставкою готівки додому,
  • кур'єрською доставкою банківської карти додому.

3. Вигода для МФО при всіх існуючих ризиках все – таки є. Варто відзначити, що можливість отримувати мікропозики без відсотків, онлайн, швидко і без довідки про доходи – не дешеве задоволення. За комфорт і якість доводиться платити і не тільки в сфері кредитування.

     Різні онлайн – сервіси призначають відсоткові ставки і пропонують свої послуги без обмеження всім бажаючим громадянам країни в середньому від 18 до 80 років. Це дійсно унікальні можливості, вартість яких виправдана, адже жодне банківська установа не зможе похвастати такими пільгами.

     Максимальні суми позик відносно не великі і здатні вирішити короткострокові фінансові проблеми: дотягти до зарплати, докласти на покупку техніки або на поїздку.

     Хоча деякі МФО пропонують і більші суми по кредитах – але в цьому випадку умови максимально наближені до банківських. В основному пропозицію взяти мікропозику онлайн без відсотків видається строком на місяць.

4. З метою скоротити ризики сервіси йдуть назустріч клієнтам і пропонують пролонгацію. Продовжити термін виплат по позиці в деяких МФО вийде не обмежена кількість разів.

     При всій очевидній турботі про позичальника і допомоги із труднощами в оплаті, онлайн – сервіси даною послугою підстраховують себе і свої капіталовкладення, крім можливості повного неповернення коштів. 

Правда про мікрокредити без відсотків

     Підвівши підсумки і проаналізувавши принципи роботи МФО, можна укласти, що кредити онлайн без відсотків для нових клієнтів, цілком реальний. Мало того – це вигідний і дуже зручний спосіб взяти гроші в борг.

     Багато стабільних сервісів дійсно дозволяють взяти позику під 0%, не варто шкодувати часу на ознайомлення з усіма можливими варіантами.

     В інших випадках і залежно від компанії або термінів, вийде взяти позику під мінімальний відсоток, який можна дорівняти до нуля (0,02% – 0,05% приблизно на 3-5 днів). Зі збільшенням термінів позики буде збільшуватися і відсоткова ставка.

     Якщо ви терміново потребуєте коштів і хочете вирішити свої проблеми якнайшвидше і зручніше, варто звернути увагу на МФО. При першому зверненні неодмінно вийде взяти позику без відсотків, а умови і швидкість рішення обов'язково змусять задуматися про те, щоб користуватися подібними послугами постійно.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
18.07.2017
Які проблеми можуть виникнути з банківськими картами за кордоном?
15.01.2018
Трудові мігранти з України — жертви нелегальних посередників
23.05.2017
Чи існує в Україні доступне житло?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X