Правда про кредити без відсотків: шахрайство, вимисел або реальність?

Правда про кредити без відсотків: шахрайство, вимисел або реальність?

Якщо задуматися навіть про назву даної статті, стає зрозуміло, що комбінація слів «кредит» і «безпроцентний», існувати разом не можуть. Мало того не мають права, адже смисл кредитування – це заробіток фінансових організацій на позиках споживачеві. Однак, незважаючи на логіку і очевидну правду, багато жителів країни вступають в угоди, розплачуючись за довірливість досить великими грошовими сумами.

Спробуємо тверезо подивитися на дане питання, беручи до уваги різні організації та програми кредитування. І якщо існує хоч малий шанс, розберемося, де і як взяти кредит без відсотків.

Кредит під нуль відсотків: вимисел або реальність?

Реальні взаємини із кредиторами, безкоштовними бути не можу в корні, якщо тільки це не ваша родина або близькі друзі. Єдиний варіант взяти кредит без відсотків з боку дійсно існує, однак безпроцентним вважається образно в більшості випадків або ж надається дуже вузькій групі споживача.

Деякі мікрофінансові організації, дають подібну можливість при першому зверненні позичальника в компанію. Банки ж у відмінності від МФО виключають повністю таку можливість, проводячи подібні акції винятково на техніку у великих, спеціалізованих магазинах.

Шанси потрапити в терміни проведення акції «кредит без відсотків», та ще й у потрібний для позичальника час, дуже малі. В основному сервіси пропонують маленьку процентну ставку, при першому обігу (0,10%, знижка до 50%, 70% і так далі). Варто сказати, що МФО надають подібні умови лише раз, найперший, який за умовами кредитування не дозволить взяти велику суму. Але все-таки - це досить приємний бонус, враховуючи способи видачі й оформлення позики саме в МФО.

Не рідкі так само випадки, коли фінансові організації проводять акції й привертають увагу мас гаслами про можливість взяти кредит без відсотків. Шахрайством назвати подібні пропозиції складно, розраховані такі заява на те, що потенційний клієнт, поласившись на унікальні умови і звернувшись у відділення або сервіс, все-таки не пошкодує свого часу і погодиться на реально існуючу програму.

Банки вгадують людський фактор, беручи за основу думку, що позичальник, зробивши дії з метою взяти гроші в борг безкоштовно, уже не стане шукати іншу установа і все-таки оформить угоду на місці. Віддаючи належне, варто зауважити, що звичайно дійсно існують знижки на відсоткову ставку, щодо інших пропозицій, що й змушує в підсумку потенційного клієнта визнати факт вигідної угоди.

Будь-яка розсудлива людина, повинна розуміти, що, наприклад, пропозиція взяти кредит на рік без відсотків готівкою, з області фантастики. Звичайно при подібних умовах установи припускають виплати комісій або страховок, що в кожному разі не дасть можливість взяти гроші в борг безкоштовно.

Однак усі перераховані вище спроби затягти клієнта є невинними, по суті своєї. Інформацію від позичальника установи не приховують, і звернувшись у відділення або в компанію МФО вийде практично моментально довідатися умови і вирішити чи відповідають вони виставам і вимогам позичальника про програму. Набагато гірше інша справа серед приватних кредиторів.

Безпроцентний кредит і шахрайство

Фізичні особи (приватники), не рідко видають себе за дрібні організації, хоча по факту ними не є. Банки або МФО – це офіційно зареєстровані державою компанії, які несуть відповідальність, як перед законодавством, так і перед споживачем.

Приватне ж особа пропонує засоби зовсім на інших умовах і не рідкісні випадки, коли пропозиція видати кредит готівкою без відсотків, є відвертим шахрайством.

Будь-якій людині, що бажає позичити, за допомогою дощок оголошень в інтернеті, варто відмовитися від угоди якщо:

  • Потрібна передоплата, іншими словами комісія – гарант вашої платоспроможності.
  • Потрібна розписка під заставу майна або нерухомості, до переведення коштів на карту або іншим способом виплати.
  • Потрібна попередня оплата послуг нотаріуса, комісійних зборів і так далі.

Розмірковуючи над питанням – де взяти кредит без відсотків? - варто прислухатися до інтуїції і голосу розуму, чітко розуміючи можливі причини та цілі подібних пропозицій. Звертатися варто тільки в перевірені часом і відомі організації, а брати участь в угоді, ретельно перевіривши умови й усю супутню інформацію.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X