Позика військовим онлайн

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Військовослужбовці по праву вважаються представниками однієї з найбільш шанованих професій в нашій країні. Просто нереально оцінити їх вклад в розвиток держави. Саме вони стоять на захисті безпеки країни, її суверенітету та кордонів. Здавалось би, держава повинна робити все для того, аби військовослужбовці почували себе максимально комфортно. Але, все не таки однозначно. Позика військовим онлайн, котра досить часто потрібна, надається далеко не кожною компанією.

позика військовим

Як і будь-який інший громадянин армієць може зіштовхнутись з фінансовими труднощами. Відповідно, потрібно шукати варіанти отримання коштів. На жаль, Ощадбанк кредит для військовослужбовців надає неохоче. Стосується це й інших фінансових установ такого формату. Причин, через котрі банки не надто бажають надавати кошти армійцям досить багато. Наприклад, часто військовослужбовці не мають постійної прописки, живуть не за місцем реєстрації, не можуть надати довідку про доходи. Вони постійно перебувають в групі ризику, адже навіть під час навчань трапляються форс-мажорні ситуації. Військовослужбовець – особа, котра в будь-який момент може втратити здатність працювати і отримувати постійний дохід. Тобто, навіть форма 5 ЗСУ по кредиту далеко не завжди може бути активована. Але необхідно шукати якісь альтернативні варіант. І вони є.

Позика військовим онлайн

В двадцять першому сторіччі банки уже не мають монополії на фінансовому ринку України. Більш того, по декотрим напрямкам вони й взагалі суттєво програють конкурентним організаціям. В якості прикладу потрібно виокремити МФО. Досить часто тут видаються позики військовим без відмови. В деяких мікрофінансових організаціях позитивний результат повідомляють приблизно в 90-95% випадків. Тобто, умови максимально лояльні, завдяки чому все більше армійців звертаються саме сюди. Наш агрегат пошуку позик «KLTCREDIT» дозволить оперативно віднайти найбільш оптимальні варіанти. Є можливість навіть отримати позику під 0,1% в день, а для нових клієнтів інколи видають і безвідсоткові гроші в борг.

Перед тим як обрати організацію варто врахувати наступні поради:

 • при заповненні анкети варто вказувати якомога більше інформації, що допоможе підвищити рівень довіри;
 • не варто намагатись обманювати МФО, так як правда обов’язково випливе на поверхню;
 • при можливості надати довідку про доходи, завдяки чому підвищується ймовірність отримати більшу суму коштів;
 • потрібно спробувати віднайти організацію, де надають пільги військовослужбовцям по кредитах.

Обов’язково варто уважно читати всі умови, прописані в договорі. При необхідності – задавати будь-які питання, що виникають. Інколи мікрофінансові організації можуть приховувати певну інформацію. Як наслідок, переплата виявляється набагато більшою, ніж та, на яку розраховував клієнт.  Для того аби уникнути подібних неприємностей необхідно скористатись спеціальним кредитним калькулятором. Така програма функціонує практично на всіх ресурсах сучасних МФО.

Повністю легальна діяльність МФО

Ще не так давно до таких організацій ставились неоднозначно. Скептичне відношення пояснювалось тим, що функціонували вони не зовсім прозоро. Клієнти часто потрапляли в пастку шахраїв. Але за останні декілька років на державному рівні прийнято цілу низку законів, згідно з якими повністю регулюється діяльність МФО.

Стягнення кредиту з військовослужбовця здійснюється строго в рамках закону. Тепер немає абсолютно ніякої самодіяльності. Відсутні ризики того, що організація буде діяти неправомірно. Головне, відвідати сервіс пошуку МФО «КЛТКРЕДИТ», адже тут пропонуються виключно перевірені варіанти.

Банки діють набагато жорсткіше. Все рідше в ці фінансові компанії звертаються громадяни, котрі зацікавлені в оформленні кредиту. Все-таки хочеться уникнути певної тяганини, виконання цілого ряду різноманітних вимог. Особливо це важливо тим особам, котрі зацікавлені в отриманні коштів якомога швидше. Єдиний мінус МФО неможливість оформити займ на велику суму. Важко отримати кредит для військовослужбовців на житло. Як правило, мікрофінансові організації пропонують суми в 10-15 тисяч гривень.

Варто відмітити беззаперечні переваги інтернет-банкінгу:

 • оформлення протягом 15-20 хвилин;
 • мінімальний пакет документів;
 • видача позики військовослужбовцям без відмов – 100% затверджених заявок;
 • максимально спрощені схеми;
 • всі операції відбуваються у віддаленому режимі;
 • не потрібно надавати довідку про доходи;
 • сайти функціонують цілодобово без перерви та вихідних;
 • не перепоною буде незадовільна кредитна історія.

Ще один плюс – можливість отримати кредитні канікули для військовослужбовців. Інколи така процедура є просто необхідністю. Суть її в тім, що клієнт отримує можливість на законних умовах не погашати заборгованість протягом конкретного періоду часу. Тобто, не дивлячись на фінансові труднощі вдасться зберегти позитивну кредитну історію. Але, варто розуміти, що далеко не всі МФО пропонують подібні умови. Обов’язково потрібно поцікавитись на рахунок можливості оформити кредитні канікули.

Можна зробити певні висновки. Можливо оформити кредит військовослужбовцям в Приватбанку, Ощадбанку та інших банках України. Але, потрібно бути готовим до того, що доведеться відповідати цілому ряду вимог. Все-таки, набагато простіше і швидше звернутись в МФО. Сервіс кредитування «KLTCREDIT» ―  саме те, що потрібно. На його сторінках можна ознайомитись виключно з актуальними пропозиціями та підібрати хороший варіант отримання позики.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X