Позика експрес — головна перевага МФО перед банками

Позика експрес — головна перевага МФО перед банками

Позика-експрес — послуга фінансового характеру, що передбачає видачу грошових коштів на певний термін і за певну плату. Слід підкреслити саме слово "експрес", яке вживається для позначення чогось швидкого, оперативного. Експрес-кредити відрізняються від інших видів фінансових послуг мінімальними часовими рамками при оформленні та видачі. Також відмінною рисою експрес-позики є допустима швидкість повернення кредитних коштів.

Зазвичай експрес-кредити беруться в разі, якщо виникли непередбачені витрати, грошові кошти потрібні максимально терміново, або ж у випадках, коли оформлення звичайного банківського кредиту неможливо. Швидка позика виручає, коли гроші потрібні безпосередньо зараз, а часу на збори різних довідок для отримання коштів в звичайному банку немає. Для цього й існують мікрофінансові організації, що видають гроші за спрощеною схемою.

Що таке «мікрофінансові організації»?

Багато хто чув, що таке МФО, і напевно не раз звертався туди. Але при цьому мало людей мають чітке поняття, що означає «мікрокредитування», і в чому сенс діяльності МФО. Експерти-фінансисти стверджують, що МФО мають істотний вплив на економіку, а в майбутньому він зросте ще більше.

Головне завдання МФО — видача населенню експрес-позик. Кредити, видані мікрофінансовою організацією, мають обмежений термін погашення: зазвичай місяць, рідше — 2. Цим і відрізняються позики МФО від звичайних банківських кредитів.

МФО відносяться більш лояльно до позичальників, видаючи мікропозики навіть тим громадянам, які в банках вважаються ненадійними клієнтами. Мікрофінансові організації надають грошові кошти пенсіонерам, студентам, особам, які не мають офіційної роботи, і тим, хто не може надати документальне підтвердження своїх доходів.

Особливості кредитування в МФО

Специфіка умов кредитування пов'язана з можливими втратами для МФО, тому для забезпечення їх безпеки ризики закладаються у відсоткові ставки. Люди, які відносяться негативно до діяльності МФО, стверджують, що ставки ці істотно завищені. Але тільки на перший погляд складається таке враження. Пам'ятайте, що міні позика-експрес видається на короткий термін. Найчастіше швидкі позики беруть до зарплати, а суми, які надаються — невисокі. Як результат, сума оплати процентних нарахувань виявляється несуттєвою.

Процес отримання експрес-кредитів у МФО — доволі елементарний. Досить звернутися до сайту цієї організації, після чого заповнити відповідну заявку для отримання грошових коштів. Ніяких застав, поручителів, документів, які зазвичай необхідні в банківських установах! Рішення про видачу кредиту приймається максимум протягом години, після чого отримувачеві видається бажана сума в межах умов пропозиції компанії.

Великий попит на експрес-позики породжує відповідну пропозицію від організацій, які надають дану послугу. Через високу конкуренцію їм доводиться шукати нові варіанти залучення клієнтів. Тому в даний час чималу популярність завоювали компанії, які працюють і в онлайн-режимі. Відповідь на заявку тут можна отримати протягом 15 хвилин, а гроші зараховуються в безготівковій формі на діючу банківську карту.

Чому краще брати кредит у МФО?

Маючи намір оформити позику, необхідно ретельно ознайомитися з інформацією про кредитора. Швидкі кредити надають не тільки МФО, а й приватні особи. Не бажаєте стати жертвою шахрая? Більш безпечний варіант — перевірені мікрофінансові організації. На спеціалізованих Інтернет-майданчиках можна знайти відгуки про ті чи інші організації, що допоможе зорієнтуватися у виборі.

Визначивши для себе декілька підходящих кредитних організацій, слід ознайомитися з умовами кредитування, які пропонує кожна з них. Основними критеріями, на які варто опиратись при порівнянні, є: максимальна сума, розмір відсоткової ставки, допустимі терміни погашення та ін.

Обирайте компанію, яка має відмінну репутацію, чесно виконує свої обов'язки і не вводить в оману кредитоотримувачів, про що будуть свідчити численні позитивні відгуки колишніх клієнтів МФО.

Далі заповнюється заявка на сайті обраної МФО. Анкета повинна містити максимум інформації про позичальника, причому всі дані повинні повністю відповідати дійсності. Будь-які механічні помилки можуть стати причиною відмови в експрес-позиці.

Способи видачі позик

Міні-позики можуть видаватися різними способами:

- Готівкою. Зручний варіант, якщо позичальник живе недалеко від філії МФО. В цьому випадку не стягуються ніякі комісії, що можливо при безготівковому розрахунку. Позичальник отримує всю суму на руки.

- Зарахування на банківську карту. Карта може бути будь-якою: зарплатна, кредитна, для отримання стипендії, соціальна. Головна умова — вона повинна бути іменною і дійсною.

- Електронний гаманець. Варіант зручний для тих, кому ліньки виходити з дому. Гаманець повинен бути прив'язаний до номера телефону заявника та відкритий на його ім'я.

- Рахунок у банку. Гроші зараховуються на банківський рахунок, який повинен бути відкритий на ім'я позичальника.

Повернути кредит також можна готівкою, за допомогою банківської карти або електронного гаманця.

«КЛТ КРЕДИТ» — мікрофінансова організація з відмінною репутацією, яка надасть будь-якому громадянинові України, котрий досяг повноліття, позику-експрес в онлайн-режимі. Компанія гарантує чесні та прозорі схеми видачі позики, а також дійсно вигідні умови кредитування. Пропонуються різні бонусні програми та знижки не тільки постійним клієнтам, а й тим, хто звернувся вперше. «КЛТ КРЕДИТ» — це зручна мікропозика з адекватною відсотковою ставкою, Ваш вірний спосіб зекономити дорогоцінний час.

Отримати гроші

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
От 2 голосов
3.7
5
1
2
Читайте також
18.11.2016
Де оформити гроші швидко за паспортом?
26.09.2017
П'ять нових технологій для покращення життя у великих містах
18.10.2016
Кредит від 18 років: причини відмови
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X