Потрібні гроші? Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Потрібні гроші? Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Терміново потрібні гроші, а у друзів немає потрібної суми? Де можна взяти кредит без офіційного працевлаштування? Як вчинити в такій ситуації? Як бачимо, питань більше, ніж відповідей. Можна звернутися в ломбард, але для отримання позики необхідно залишити заставне майно, яке не завжди є, та й ризикувати не хочеться.

В якому банку взяти кредит без офіційного працевлаштування? Всі банки видають кредити в тому разі, коли ви можете принести довідку про доходи. Цілком логічно припустити, що грошей взяти в борг не вийде, якщо ви працюєте неофіційно. Звернувшись в KLT CREDIT, можна взяти кредит без офіційного працевлаштування в Києві. Одне з головних умов МФО - наявність постійного доходу, головне, щоб клієнт міг погасити борг.

Сьогодні дуже багато людей працює на приватні організації, які не забезпечують їх соцпакетом, але зарплату виплачують вчасно. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб допомогти нашим клієнтам вирішити свої тимчасові фінансові труднощі. Не варто забувати про те, що банки, які дають кредит без офіційного працевлаштування, можуть зажадати високий відсоток, як компенсацію своїх ризиків. А що вибирати - справа кожного з нас.

Умови мікрокредитування від KLT CREDIT

На офіційному сайті компанії можна ознайомитися з інформацією, а також взяти кредит без офіційного працевлаштування. Ви завжди можете розраховувати на нас. Якщо у вас є потреба в кредиті, необхідно взяти свій паспорт та картку, зареєструвати заявку. При вказівці даних про себе, необхідно записувати тільки правдиву інформацію. Приводом для відмови може стати відсутність постійного доходу, але, якщо ви працюєте неофіційно, варто спробувати.

За оформлення заявки не потрібно нічого платити додатково, тут немає прихованих платежів та комісій. Скориставшись кредитним калькулятором, можна задати суму, яка вам потрібна, термін кредитування і дізнатися про відсотки. Відмовитися від позики можна до того моменту, поки не буде підписано договір. Отримати кредит без офіційного працевлаштування можна далеко не у всіх МФО. Тільки «КЛТ КРЕДИТ» і то не для всіх пропонує максимально лояльні умови для мікрокредитування громадян України.

Перший кредит - це просто і вигідно!

Основні вимоги до позичальників, які висуває наш сервіс:

• Клієнт є громадянином України

• Є банківська карта будь-якого банку

• Паспорт та доступ до інтернету

• Вік: від 18 до 75 років

Отримайте кредит без офіційного працевлаштування прямо зараз. Клієнти, які вперше вирішили скористатися послугами нашого фінансового сервісу, можуть оцінити всі переваги програми лояльності. При першому зверненні - знижка 50%. Більш того, благополучно погасивши свій кредит, другий можна взяти з 25% знижкою. Такої вигідної пропозиції ніде не знайти. Зрозуміло, кредит без працевлаштування ніхто не дасть, безробітним доведеться складно, але при наявності неофіційного заробітку завжди можна знайти вихід з положення.

Чому «КЛТ КРЕДИТ» довіряють?

Всі наші клієнти можуть бути на всі 100% впевнені в тому, що ми відповідально ставимося до процесу збору і зберігання інформації. Тому ваші персональні дані під надійним захистом. Крім того, кредит без підтвердження працевлаштування можна постаратися взяти тільки тут. KLT CREDIT є найбільшою мікрофінансової організацією в сфері мікрофінансування.

• Ультрашвидка обробка інформації

• Все повністю онлайн

• Можливість дострокового погашення боргу

• За оформлення - немає комісії

• Оптимальна процентна ставка

Ніяких черг і бюрократії, немає необхідності відвідувати офіс і збирати цілий пакет документів. Все що знадобиться, так це паспорт і ІПН.

Як взяти гроші в борг у KLT CREDIT?

Алгоритм отримання позики дуже простий і не займе багато часу. На офіційному сайті заповнюємо онлайн-форму, уважно вказуючи свої дані. Після чого недовго очікуємо відповіді по заявці на кредит без працевлаштування. Ця процедура займає не більше 15 хвилин. Інформація про статус заявки буде відправлена клієнтові на телефон, який був зазначений при реєстрації. Крім того, «схвалено / не схвалено» можна перевірити в особистому кабінеті. Як тільки вам дали «добро», потрібно підписати договір онлайн і гроші будуть переведені на карту. Якщо ви користуєтеся карткою ПриватБанку, кошти зайдуть на неї миттєво. Користувачі інших банків можуть почекати кілька хвилин. Тепер залишається тільки попрямувати до найближчого банкомату і зняти необхідну суму. Головне, щоб була кредитна карта, без офіційного працевлаштування або з офіційним, не має значення, якщо у вас є постійний дохід.

Аналіз фінансових послуг інших сервісів

Справедливості заради варто відзначити, що KLT CREDIT не єдиний сервіс, який видає мікрокредити. Але він має свої явні відмінності. Отже, в той час як більша частина фінансових організацій вимагає довідку про доходи, заставу або поручителів, «КЛТ Кредит» видає кредит в Україні без офіційного працевлаштування і то не для всіх! Крім того, скористатися послугами нашого сервісу можуть особи з 18 років, а не 21 і не з 23 як це пропонують інші МФО. Також не варто забувати про те, що є можливість продовжити термін виплати кредиту. Завжди приємно мати справу з професіоналами, особливо коли справа стосується таких ресурсів як час і гроші.

Три плюси на користь KLT CREDIT

Онлайн. Наші клієнти можуть взяти кредит готівкою Київ без офіційного працевлаштування (не для всіх категорій населення). Більш того, незалежно в якому місті України ви знаходитеся, якщо потрібні гроші, сервіс працює 24 на 7. Стояти в чергах і заповнювати анкети на кілька сторінок вже не треба, є інтернет і онлайн-форма реєстрації.

Швидко. Процес обробки заявок автоматизований, тому час очікування зведено до мінімуму. Високий відсоток схвальних рішень виділяє наш сервіс серед інших організацій. Мінімум вашого часу і гроші вже в кишені.

Прозоро. У KLT CREDIT зрозумілі і прості умови мікрокредитування. Процентна ставка не має прихованих платежів або комісій. Варто тільки оформити кредитну карту без офіційного працевлаштування (не для всіх категорій населення), як ви бачите всю суму, яка буде до погашення. При достроковому внесенні коштів - не платіть за відсотки в ті дні, коли не користуєтеся кредитом.

Відмова по кредиту - щось пішло не так

Незважаючи на те що сервіс може похвалитися найвигіднішими умовами кредитування, іноді можна отримати несхвальну відповідь. Отримати кредит готівкою без працевлаштування не вийде, якщо:

• Потенційний клієнт не є громадянином України

• При реєстрації вказана неправдива інформація

• Немає діючої карти банку України

• Порушено вікові рамки, клієнт молодше 18 років або старше 75

• Немає постійного джерела доходу, як наслідок - важко погашати борг

Але не варто впадати у відчай, трохи пізніше можна звернутися з повторною онлайн заявкою.

Гроші на будь-які потреби

«КЛТ КРЕДИТ» піклується про своїх клієнтів, постійно вдосконалюючи свій сервіс, де можна розраховувати на кредит без офіційного доходу (не для всіх категорій населення). Постійно можна знайти цікаві акції та знижки. Так зовсім недавно був зафіксований сенсаційний обвал відсотка, до 1.15%. Більш того, радують око такі пропозиції, як «Нагодуй свій гаманець», гроші до зарплати під вигідний відсоток. Суперзнижка дня, коли кожен міг скористатися акцією і взяти кредит з економією для себе. На окрему увагу заслуговує програма лояльності, яка має багато приємних пропозицій як для новачків, так і для постійних клієнтів. Сьогодні отримати кредитну карту без офіційного працевлаштування просто тільки вкажіть достовірні джерела свого доходу.

KLT CREDIT пропонує

Працюючи не один рік на ринку мікрофінансових організацій, нам вдалося вивчити потреби і можливості наших клієнтів. Саме тому створені сприятливі умови для всіх, хто потребує термінового вирішення своїх фінансових проблем.

• Оформити кредит без офіційного працевлаштування

• Гроші в борг під невисокий відсоток

• Ніякої застави не потрібно

• Без поручителів і довідки про доходи

• Не виходячи з будинку

Коротко про головне

Дуже часто доводиться читати на форумах подібні різні питання, серед яких - в якому банку можна взяти кредит без офіційного працевлаштування? Банки часто вимагають довести свою платоспроможність шляхом пред'явлення довідки про доходи і, якщо її не виявляється під рукою, шанси на схвалення вкрай малі. У «КЛТ КРЕДИТ» можна взяти позику на будь-які потреби без зайвої бюрократії. Щоб упевнитися в сказаному, можна зателефонувати менеджерам і дізнатися, що собою являє споживчий кредит без офіційного працевлаштування.

У KLT CREDIT борг можна погасити карткою онлайн, через інтернет банкінг, в терміналі самообслуговування або в касі банку, оплачуючи позику готівкою.

Гроші в кредит без офіційного працевлаштування (не для всіх категорій населення). Від 500 до 10000 грн. видає сервіс своїм клієнтам, в майбутньому планується збільшити кредитний ліміт до 15 тисяч гривень. При першому зверненні, можна розраховувати на кредит від 500 до 2500 грн. При наступних зверненнях і вдалому погашенні, сума позики може зрости.

Термін погашення боргу від 7 до 65 днів. Взяти кредит без працевлаштування вийшло, але з яких-небудь причин вам не вдалося вчасно заплатити по кредиту, можна оформити пролонгацію на 10, 20 і 30 днів. Такою опцією клієнт може користуватися необмежену кількість раз на період дії договору. Продовжити позику, що була взятана акційних умовах можна по загальній для всіх схемі.

Чи можна відкрити одночасно два кредити? Чи можна взяти кредит без офіційного працевлаштування? При одному зверненні допустимо схвалення тільки однієї позики, а ось після його погашення, можна відкривати ще. Відповідаючи на друге питання, уточнимо, що головне - мати постійний дохід.

Дострокове погашення - відсотки без переплат. Якщо вам вдалося отримати кредит без працевлаштування, можна його виплатити частинами під час терміну виплат. А при достроковому погашенні, відсотки сплачуються тільки за дні фактичного користування кредитними коштами. Все прозоро і просто.

Підводимо підсумки

Щоб взяти мікрокредит від KLT CREDIT, працевлаштування для отримання кредиту необхідно, але працюєте ви на приватного власника бізнесу або офіційно, великої ролі не відіграє.

• Програмами лояльності: 50% при першому зверненні і 25% при другому кредиті

• Оптимальний відсоток, вигідні умови для кожного

• Цілодобовий прийом заявок: 24 на 7

• Максимальна сума мікрокредитування - 10000 грн.

• Перший кредит - до 2500грн

• Кредитний термін: 7 - 65 днів

• Можливо продовжити

• Можливо достроково погасити

Прочитавши цю інформаційну статтю, ви дізналися, чи дають кредит без офіційного працевлаштування (не для всіх категорій населення) в «КЛТ КРЕДИТ». Досить мріяти, перетворіть свої мрії в реальність разом з нами!

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.1/5
От 15 голосов
3.1
5
1
15
Читайте також
19.10.2016
Мікропозика моментально: переваги та ризики
08.03.2018
Як отримати кредит, перебуваючи в «чорному списку» у більшості банків?
12.11.2019
Як повернути борг без письмових доказів?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X