часті питання

Хто і як може отримати кредит?

Громадянин України віком від 18 до 75 років, що має особисту карту будь-якого банку України. Для того, щоб отримати кредит, Вам достатньо заповнити заявку на нашому сайті.

Як швидко відбувається видача кредиту?

Рішення про видачу приймається протягом 15 хвилин після того, як Ви відправите нам заповнену анкету. Зарахування на банківські карти ПриватБанку відбувається миттєво. На картки інших банків, згідно з регламентом їх роботи (орієнтовно до 1 години).

Як визначається сума і термін фінансового кредиту?

Сума кредиту становить від 500 до 10000 гривень. При першому позику максимальна сума - 2500 гривень. При наступних позиках - сума кредиту може бути збільшена до 10000 гривень в залежності від суми раніше погашених кредитів. Термін позики становить до 65 днів (без продовження). При першому позику максимальний термін кредиту до 30 днів, для постійних клієнтів термін кредитування може бути збільшений до 65 днів.

Що впливає на рішення?

Основним фактором є кредитна історія. Чим вище Ваш кредитний рейтинг, тим вище ймовірність позитивного рішення про видачу кредиту, так само значення мають дані зазначені в анкеті.

Які документи необхідні для отримання кредиту?

Для отримання кредиту Вам необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Можно ли отказаться от кредита?

Відмова від кредиту можливий до згоди з умовами Договору. Якщо Ви вже погодилися з умовами Договору, то він автоматично вступає в силу і кредитні кошти будуть перераховані на Вашу карту.

Як дізнатися рішення по заявці?

Коли рішення буде прийнято, Ви отримаєте смс на вказаний Вами контактний номер телефону. Також статус заявки на отримання кредиту можна побачити в Особистому Кабінеті.

Коли можна оформити заявку на повторний кредит?

Заявку на повторний кредит, можна оформити, тільки після погашення існуючого кредиту.

Що таке верифікація карти і навіщо вона потрібна?

Верифікація банківської карти необхідна для того, щоб перевірити, чи активовано Вашої картки. Для цього нашій автоматичною системою буде заблокована сума 1 грн. Перевірка карти не займе багато часу.

Що таке CVV код і навіщо його вводити при оформленні заявки?

Це тризначний код на зворотному боці вашої карти. Використовується для перевірки автентичності карти, при будь-яких операціях в інтернеті.

Це безпечно?

Ваші дані використовуються тільки для оформлення кредиту і передаються по захищеному каналу. Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних і нерозголошення третім особам.

Оплата через банківську карту

В Особистому Кабінеті нашого сайту вибрати суму оплати і натиснути кнопку «Оплатити кредит». Ви завжди зможете побачити свою суму до погашення.

Оплата через термінал самообслуговування

В Особистому Кабінеті нашого сайту перевірити суму до оплати, далі в терміналі самообслуговування в розділі "Банки і страхування" знайти нашу компанію "КЛТ КРЕДИТ" і натиснути кнопку «Оплатити кредит».

Оплата через касу банку

Ви можете оплатити кредит в касі будь-якого банку вказавши наші реквізити: ТОВ «КЛТ КРЕДИТ» Код ЄДРПОУ 40076206 Р / р № UA753052990000026507026800661 в Столичний ф-ал ПАТ КБ «Приватбанк» МФО 380269 У призначенні платежу обов'язково необхідно вказати ПІБ та ідентифікаційний номер (10 цифр).

Оплата через інтернет-банкінг

Провести платіж через свій інтернет-банкінг можна за наступними реквізитами: ТОВ «КЛТ КРЕДИТ» Код ЄДРПОУ 40076206 Р / р № UA753052990000026507026800661 в Столичний ф-ал ПАТ КБ «Приватбанк» МФО 380269 У призначенні платежу обов'язково необхідно вказати своє ПІБ та ідентифікаційний номер, номер договору.

Чи можна погашати кредит частинами?

Так. Часткове погашення кредиту можливе, але тільки в період терміну дії договору.

Чи можу я погасити кредит достроково?

Так, ви можете погасити кредит достроково та сплатити проценти за користування кредитом. При достроковому погашенні кредиту нарахування відсотків за договором здійснюється за фактичну кількість календарних днів користування кредитом.

умови пролонгації

Якщо у Вас виникли труднощі зі своєчасною оплатою кредиту в встановлений термін, Ви маєте можливість оформити пролонгацію на 10, 20 і 30 днів протягом терміну дії договору. Продовжувати термін можливо необмежену кількість разів за допомогою: особистого кабінету; оформивши платіж в будь-якому банку; через платіжні термінали; Якщо кредит надавався на акційних умовах - пролонгація терміну повернення кредиту відбувається на загальних умовах пролонгації терміну кредиту.

При прострочений кредит?

По закінченню 24 годин від дати повернення кредиту, визначеного в договорі, процентна ставка за користування кредитом - 3% від суми несвоєчасно повернутого кредиту за кожен день користування кредитом понад строк дії договору. По закінченню 30 днів від дати повернення кредиту згідно договору, буде нараховано одноразовий штраф у розмірі 50% від суми кредиту. По закінченню 99 днів від дати повернення кредиту згідно договору, нарахування відсотків за користування кредитом припиняється.

При невиплачених вчасно кредиті?

При умисному ухиленні від зобов'язань по кредиту, юристи Компанії почнуть процес стягнення боргу в примусовому порядку через суд. Інформація, про Вас і Вашої заборгованості буде передана, в тому числі і в усі Кредитні Бюро України, що в подальшому негативно вплине на Ваші майбутні спроби оформити кредит у всіх банках і фінансових установах країни.

Чому мені відмовили в кредиті?

  1. Наша компанія надає позики тільки громадянам України
  2. Ви не підходьте за віковими категоріями (від 18 до 75 років)
  3. У Вас немає особистого банківської карти
  4. Відсутність стабільного доходу
  5. Наявність простроченого боргу за кредитом
  6. При реєстрації Ви вказали неправдиві або невірні дані

alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X