Погашення кредиту в мікрофінансової організації

Погашення кредиту в мікрофінансової організації

В Україні постійно з'являються нові мікрофінансові організації, які пропонують свої послуги з мікрокредитування. Вивчаючи всі пропозиції потрібно витратити багато часу, на пошуки надійного сервісу. Але навіщо, якщо є KLT CREDIT. Будучи повнолітнім, маючи паспорт громадянина України тут можна взяти гроші в борг на будь-які потреби. Легко брати і просто віддавати, погашення кредиту здійснюється позичальником згідно з договором, ніяких прихованих комісій.

Де позичити гроші онлайн?

А тепер про все по порядку. Перш ніж відповідати на питання, як погасити кредит через інтернет, давайте у всьому розберемося. У житті можуть виникнути ситуації, які вимагають оперативного вирішення. Тимчасові фінансові труднощі можна виправити різними способами. Якщо позичити грошей у друзів і близьких не виходить, можна звернутися в банк. Але тут вас чекають «всі кола пекла», поручителів треба знайти, пакет документів зібрати, черги вистояти і немає гарантії, що отримаєте довгоочікуваний кредит. А якщо кредитна історія не така вже й зразкова, доведеться подумати над іншими варіантами. При зверненні в ломбард, необхідно надати заставне майно, що теж не завжди зручно. Як бути? KLT CREDIT видає мікрокредити на карту, без застави та поручителів, працюючи з усіма категоріями громадян. На офіційному сайті компанії можна дізнатися додаткову інформацію про те, які вимоги висуваються до позичальника, як погасити кредит онлайн і т.д.

 • Надійний і перевірений часом сервіс
 • Оптимальна процентна ставка
 • Акції та знижки допомагають економити
 • Всі операції в режимі онлайн - 100% безпечні

Прозорий алгоритм отримання кредиту

Для того щоб взяти мікрокредит необхідно мати доступ до інтернету, паспорт і картку будь-якого банку. При заповненні онлайн-форми потрібно уважно вказувати дані про себе. Внесення завідомо неправдивої інформації знижує ваші шанси отримати схвалення по кредиту. Перед початком своїх дій, подумайте, як оплатити кредит, на який термін краще взяти гроші. Користуючись кредитним калькулятором легко розрахувати суму і термін кредитування, а також процентну ставку.

Відмовитися від послуг сервісу можна до того моменту як було підписано угоду. Після того як заявка буде відправлена, фахівці сервісу дадуть свою відповідь. KLT CREDIT має найвищий відсоток схвалень серед всіх мікрофінансових організацій. Перевірити статус заявки можна в особистому кабінеті. Крім того, при оформленні анкети, вами було вказано контактний номер телефону. Так ось повідомлення з рішенням МФО має прийти також на телефон. Вся процедура займає не більше 15 хвилин. Після того, як кредит схвалили, а договір підписаний онлайн, гроші надійдуть на рахунок. Карта для погашення кредиту та переведення в готівку коштів повинна бути під рукою. Якщо у вас пластикова картка ПриватБанку, гроші прийдуть - миттєво, якщо ж якийсь інший банк, доведеться почекати кілька хвилин. Все дуже просто, а головне - швидко. Чи можна оплатити кредит достроково, які способи погашення заборгованості є, про все це поговоримо в цій статті.

Як отримати гроші в борг не виходячи з дому?

KLT CREDIT - лідер на ринку мікрофінансування, сервіс працює повністю онлайн 24/7, тому наші клієнти завжди можуть на нас покластися, коли терміново необхідні гроші. Саме тому фахівці компанії спростили процедуру отримання мікрокредиту, висуваючи мінімальні вимоги до позичальника.

 • Вік: з 18 до 75 років
 • Громадянство України
 • Наявність паспорта і банківської карти
 • По всій Україні

Сьогодні все зручно робити через інтернет, навіть оплатити кредит онлайн вже не проблема.

Гарантована безпека

Передача даних від клієнта нашої організації відбувається по захищеному каналу, тому суворо дотримується конфіденційність. Крім того, перш ніж відправити кошти на карту, проводиться її верифікація. Що це за операція і навіщо вона потрібна? Для того щоб упевнитися, що картою володієте ви, а не шахраї, сервіс перевіряє її. Автоматично блокується одна гривня з рахунку. Передача тризначного коду з карти є безпечною дією, так здійснюються всі онлайн операції. Всі ці нюанси важливо знати, незалежно від того, потрібно оплатити кредит банку або МФО, фінансова грамотність ніколи не завадить.

Переваги KLT CREDIT:

 • Дуже швидка обробка заявок
 • Надійність зберігання даних
 • Можна погасити кредит через інтернет
 • За оформлення не треба платити додаткові кошти

Як можна повернути гроші?

Якщо ви вже не один раз користувалися кредитними коштами нашого сервісу, то напевно знаєте про всі вигідні пропозиції і про те, де можна оплатити кредит. Але корисна інформація завжди залишається актуальною, тому розповімо ще раз.

Погасити кредит можна наступними способами:

Скориставшись терміналом самообслуговування. Перед оплатою необхідно зайти в особистий кабінет і перевірити інформацію «сума до оплати». Далі, знаходимо термінал і в розділі «Банки і страхування», знаходимо потрібний сервіс мікрофінансової організації, вибираємо опцію «Оплатити».

Інтернет банкінг. Як оплатити кредит через онлайн сьогодні знають не тільки впевнені користувачі ПК, а й новачки. Пройдіть авторизацію в своєму інтернет-банкінгу, на офіційному сайті KLT CREDIT візьміть реквізити і проведіть платіж.

Готівкою в касі банку. Цей спосіб більш підходить консерваторам в плані оплати послуг. Головне правильно вказати реквізити компанії, яка видала вам кредит. Це приклад того, як погасити кредит в банку.

Через особистий кабінет. Після ідентифікації в особистому кабінеті, завжди можна подивитися всю суму, яка підлягає до погашення. Найбільш популярний серед користувачів спосіб виплати кредитних коштів. Оплатити кредит через інтернет банківською карткою, можна не виходячи з дому.

Поради фінансових експертів

Якщо виникли труднощі з погашенням заборгованості, не варто панікувати. Погашення кредиту кредитом - не вихід, адже завжди можна оформити пролонгацію на 10,20 або 30 днів. Кожен користувач може скільки завгодно разів продовжувати термін, протягом дії договору. Продовжити час виплат можна через особистий кабінет, в будь-якому відділенні банку за допомогою оформлення платежу, а також через термінал.

Чому вигідно достроково виплатити позику? Безвідсоткове погашення кредиту - це вигода без переплат. Все просто в такому випадку відсотки за договором нараховуються за фактичну кількість календарних днів користування кредитом.

Як оплатити кредит з карти? Алгоритм досить простий: в особистому кабінеті, онлайн не виходячи з дому. Користуючись підказками, виберіть потрібні опції і оплатіть позику банківською картою. Так здійснюється погашення кредиту через інтернет.

KLT CREDIT - взаємовигідне співробітництво

Піклуючись про своїх клієнтів, нами була розроблена програма лояльності. Якщо ви звертаєтеся вперше, скористайтеся пропозицією - «Знижка 50% для нових клієнтів». Звертаючись за першим кредитом, комісійні відрахування - вдвічі нижче, ніж раніше. Більш того, при повторному зверненні, діє знижка 25% на другий кредит.

Звернувшись на офіційний сайт KLT CREDIT, ви дізнаєтеся про всі акції, а також з'ясуйте для себе чи можна оплатити кредит за номером договору.

Крім того, постійно активуються нові акції, які допомагають заощадити. Так зовсім нещодавно був зафіксований обвал відсотків в рамках акції «Нагодуй свій гаманець». Ось ще одна суперпропозиція - ставка дня, всього 1.15% за всіма кредитами.

Чому можуть відмовити в кредитуванні?

Отримати негативну відповідь по заявці можна в тому випадку, якщо зазначені вами дані недостовірні. А також:

• Порушені вікові рамки, молодше 18 і старше 75

• Не є громадянином України

• Відсутній постійний дохід

• Немає банківської карти

Онлайн кредитування - швидко, зручно і безпечно

Завдяки тому, що всі операції проводяться через інтернет, немає необхідності відвідувати фінансові організації і витрачати на це свій час. Погашення кредиту онлайн має ряд переваг, крім того, в особистому кабінеті завжди можна відстежувати ситуацію, перевіряти суму до оплати. Можна проводити оплату частинами в період кредитного терміну. Вибираючи «КЛТ КРЕДИТ», ви отримуєте нові можливості:

 • Термін кредиту від 7 до 65 днів
 • Низька процентна ставка
 • До 2500 грн. новим клієнтам
 • Онлайн на карту
 • Без посередників
 • До 10000 грн. постійним клієнтам
 • Зручний особистий кабінет

Успішна західна модель кредитування тепер і в нашій країні. Сьогодні ви можете взяти в борг без застави та поручителів від 500 до 10 тис. гривень. Також ми плануємо збільшити кредитний ліміт до 15000 грн. Ніяких довідок про доходи, будь-яка кредитна історія і гроші на будь-які потреби будуть у вас в кишені. Залишається тільки користуватися кредитними коштами і вчасно оплатити кредит онлайн за номером договору.

«КЛТ КРЕДИТ» - нам довіряють!

KLT CREDIT позиціонує себе як надійний сервіс, де вас чекають чесні умови оформлення позики. Відсутні приховані платежі і додаткові комісії, діє програма лояльності та акції. Є офіційна ліцензія на надання послуг з кредитування, тому наші клієнти впевнені у своїй безпеці. Погасити заборгованість можна будь-яким зручним для вас способом, в тому числі сплатити кредит онлайн з карти.

 • Вигідні умови мікрокредитування
 • Можливість пролонгації виплат
 • Програма лояльності: новачкам - 50%, при другому зверненні - 25%
 • Максимальна сума - 10000 грн.
 • Кредитування 24 на 7
 • Просто погашати - оплатити кредит з карти
 • Захист персональних даних і відповідальність за їх зберігання

Прочитавши цю статтю, ви дізналися, як оформити швидко кредит, чи можна оплатити кредит онлайн, які умови мікрокредитування і багато іншого.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
22.10.2016
Чим відрізняються позики без відмови від звичайних?
10.04.2017
Ноутбук в кредит в інтернет-магазинах - швидко, вигідно, зручно
27.03.2017
Заборгованість за компослуги в 2017-м: чи варто боятися, що відберуть квартиру?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X