Погана кредитна історія - ще не вирок

Погана кредитна історія - ще не вирок

Сьогодні позичку можна взяти так само швидко, як замовити піцу. Компанії готові видавати кредит без офіційного працевлаштування, молодим позичальникам. Але є перешкода, яка може помітно ускладнити життя споживачеві – це погана кредитна історія (КІ). Вам постійно відмовляють у позичках? Як швидко одержати гроші й поліпшити свою репутацію?

Що таке КІ, як вона формується?

Якщо розглядати заокеанський досвід США, це реальна цифра, яка, як оцінка в школі, показує наскільки вони сумлінні фінансові партнери й платники. В Україні питання «що таке погана кредитна історія» набагато складніше. Наші установи передають дані про своїх клієнтів у БКІ. У цьому бюро просто відображається, які кредити були оформлені, як сумлінно їх платили, чи були прострочені платежі й на який строк. Там же «висять» усі наявні зобов'язання.

Чим більше моментів порушення умов договору, тим гірше репутація. Це значить, що вам не варто довіряти гроші, тим особливо більші суми. Як підсумок – будь-яка спроба оформити споживчу позику, позичку на лікування або подорож, покупку дорогої техніки, обертається невдачею. Можна назвати такі причини падіння рейтингу:

 • Реальні порушення клієнтом умов угоди: прострочення й ігнорування зобов'язань;
 • Технічні помилки системи й співробітників банку. Вони виникають, коли через збій або людськой фактор на своєчасний платіж була поставлена помилкова дата, сума, або не внесені дані взагалі;
 • Погашення в останній день. У більшості організацій гроші можуть іти до 3-х робочих днів на рахунок одержувача. Це значить, що вносячи платіж день-в-день, ви ризикуєте заробити прострочення, відповідну до часу проходження коштів.
 • Шахрайські дії. Це значить, що на ваше ім'я злочинці оформили один або кілька позик і не починали їх повертати.

Чим довше запізнення, крупніше суми заборгованості, тим гірше ваше «фінансове обличчя». Але відповідь на запитання «що робити якщо в мене погана кредитна історія?» є.

Чи реально все виправити?

Звичайно, до бездоганної репутацію ви не відновите, але ситуацію поліпшити реально. Якщо ви вже з'ясували причину й з'ясували «Чому мене вважають ненадійним?», то можна приступати до виправлення:

 • Свої власні порушення коректувати довго. Потрібно кілька раз оформити й успішно виплатити позичку без порушень. З кожним разом ваша КІ буде поступово поліпшуватися. У якийсь момент ви станете знову привабливими для банків;
 • Технічні помилки виправляти непросто. Вам потрібно зібрати докази того, що ви виконали свої зобов'язання в строк і в повному обсязі. Коли інформацію прийме банк, вона буде внесена протягом місяця внесена й до реєстру БКІ. Краще буде перевірити її через деякий час. Цей же алгоритм варто застосувати й у випадку платежу в останній день;
 • Останній випадок – дуже важкий. Вам доведеться залучати правоохоронні органі, щоб довести, що ви, як і банк, стали жертвою шахраїв. Якщо слідство встановить, що ви дійсно не брали позичку, то інформація буде передана згодом у БКІ.

Але в кожному разі, «осад» після інцидентів ще якийсь час буде аукатися у вигляді підвищення відсоткової ставки, зниження суми позики або інших заходів, якими кредитор себе страхує.

Як одержати кредит із зіпсованою кредитною історією?

Але що робити, якщо гроші потрібні терміново? Є кілька способів зайняти порівняно невелику суму:

 • Звернутися в МФО. Якщо ви не перебуваєте під слідством у справі про шахрайство із кредитами й у вас немає відкритої заборгованості в такій організації, ви цілком можете розраховувати на фінансову допомогу та позитивне рішення;
 • Зайняти в приватного кредитора. Отут взагалі ніхто не подивиться на ваш рейтинг, але очікуйте грабіжницьких відсотків, а також ризику обману;
 • Закладе коштовну річ. Не дуже популярний і досить дорогий метод. До того ж велику суму отут взяти не вийде – максимум 70% від оцінної вартості предмета (прикраси або техніки).

Вибираючи який-небудь зі шляхів, ретельно зважуйте всі « за» і « проти», постарайтеся відповісти на низку питань перед оформленням угоди:

 • Наскільки гостро мені потрібні ці гроші;
 • Чи можу я без них обійтися, використовувати якісь резерви;
 • Чи зможу я повертати їх вчасно. Наскільки мені це буде обтяжливо;
 • Чи є інший варіант вирішення проблеми.

Ці відповіді – інформація для міркування й спосіб застрахувати себе від боргової ями. Вони дозволять уникнути знайомства з тим, що значить погана кредитна історія й чому небезпечно надмірне зловживання кредитами або неакуратність у фінансових справах.

KLT CREDIT – це мікрофінансова організація, яка готова видавати позики на комфортних умовах навіть тим, кому відмовляють у банку. Якість послуг вже по достоїнству оцінили сотні постійних клієнтів, які знайшли в МФО простий спосіб швидкого вирішення термінових проблем із грошима.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X