Кредит готівкою з поганою кредитною історією – не проблема для отримання кредиту

Кредит готівкою з поганою кредитною історією – не проблема для отримання кредиту

Популяризація і доступність кредитів в Україні, в поєднанні з погіршенням економічної ситуації, призвела до того, що люди масово почали оформляти кредити в банках. Але багато зіткнулися із проблемами при виплаті, тим самим забезпечивши собі погану кредитну історію. Через заборгованість і прострочених платежів тепер багатьом не доступний кредит готівкою з поганою кредитною історією в банківських установах.

Однак не все так погано, як може показатися на перший погляд. Як говориться, попит породжує пропозиції, і тому у фінансовій сфері стали з'являтися мікрофінансові організації, у яких кожен може взяти кредит готівкою з поганою кредитною історією. Однієї з них єКЛТ КРЕДИТ. Встановлювані умови дають можливість кожному громадянинові країни, що попадає під вимоги компаній, оформити швидку позику. Спрощена процедура і мінімальний пакет інформаційних даних про себе – головні переваги цієї послуги, що дозволяють взяти готівку з поганою кредитною історією. Поговоримо докладніше.

Хто може взяти кредит готівкою без кредитної історії?

В принципі, умови одержання позики готівкою з поганою кредитною історією в багатьох МФО приблизно однакові. Відмітною рисою є лише відсоткова ставка по кредиту, і деякі умови виплати і пролонгації. До позичальника в КЛТ КРЕДИТ висуваються наступні вимоги:

 • Повнолітній вік;
 • Наявність активної карти будь-якого банку;
 • Документи, що підтверджують особистість людини.
 • Громадянство України.

Рекламна преса і інтернет рясніє оголошеннями про швидкі кредити під низький відсоток, і вибрати організацію, яка дає гроші готівкою з поганою кредитною історією, буває досить важко. Відрізняються умови надання позик, сума кредитування, варіюються граничні межі віку позичальника, строк повернення і пролонгації. На це варто звертати увагу в першу чергу, ще до того, як ви подали заявку і оформили кредити готівкою з поганою історією.

Переваги МФО КЛТ КРЕДИТ

Головною перевагою мікрофінансової організації, яка видає кредит готівкою с поганою кредитною історією, є те, що тут не береться до уваги кредитна історія позичальника в цілому. Тобто, її просто не перевіряють, і не розглядають. Це дозволяє усім, що мали в минулому проблеми з банківськими кредитами, отримати швидку позику на свої потреби.

Крім того, отримати кредит готівкою з поганою кредитною історією, можна не виходячи з дому, дистанційно. Час розгляду заявки становить до 20 хвилин, і при позитивному рішення кредитної комісії, гроші зараховуються на банківську карту моментально. Тобто, клієнт отримує швидкий кредит готівкою з поганою кредитною історією.Також радують умови погашення, адже оплатити кредит можна будь-яким зручним способом, не відвідуючи офіс організації. Ще один плюс – низькі відсотки, а також можливість дострокового погашення.

Отже, підсумуємо. Позика оформляється:

 • Без обліку кредитної історії;
 • Дистанційно, не відвідуючи офіс МФО;
 • Зручні способи погашення;
 • Швидкий розгляд заявки;
 • Вигідні відсоткові ставки по позиці.

Самою надійною МФО, де оформити кредит з поганою кредитною історією зможе кожний громадянин країни, є КЛТ КРЕДИТ.

Як оформити кредит готівкою терміново з поганою кредитною історією?

Процедура оформлення і одержання коштів у кредит – дуже проста, і не вимагає від позичальника тимчасових витрат і збору документів.

 • У першу чергу, необхідно зареєструватися на офіційному сайті. Для цього необхідний комп'ютер з виходом в інтернет, а також мобільний телефон.
 • Далі оформляється онлайн заявка на кредит готівкою з поганою кредитною історією. На цьому етапі клієнтам буде потрібно ввести контактну інформацію про себе, указати паспортні дані і адресу проживання. Варто враховувати, що при оформленні заявки на терміновий кредит готівкою з поганою кредитною історією необхідно надати скан копію паспорта.
 • Наступний етап – реєстрація банківської карти, із зазначенням її точних даних.
 • Подача заявки і очікування відповіді. При позитивному рішенні гроші надходять на карту і доступні до використання в особистих цілях.

Тепер питання, де отримати кредит з поганою історією, не стане риторичним для всіх жителів України. Знаючи про діяльність МФО КЛТ КРЕДИТ, кожний зможе одержати кредит готівкою с поганою кредитною історією не стане перешкодою в цьому процесі.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.5/5
От 18 голосов
3.5
5
1
18
Читайте також
21.03.2018
Кредит в 10000 грн: швидкі гроші на карту
20.06.2019
Як взяти великий кредит в банку: всі тонкощі і нюанси
30.05.2017
Щомісяця банки відзначають випадки кредитного шахрайства з чужими документами
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X