Кредит готівкою з поганою кредитною історією – не проблема для отримання кредиту

Кредит готівкою з поганою кредитною історією – не проблема для отримання кредиту

Популяризація і доступність кредитів в Україні, в поєднанні з погіршенням економічної ситуації, призвела до того, що люди масово почали оформляти кредити в банках. Але багато зіткнулися із проблемами при виплаті, тим самим забезпечивши собі погану кредитну історію. Через заборгованість і прострочених платежів тепер багатьом не доступний кредит готівкою з поганою кредитною історією в банківських установах.

Однак не все так погано, як може показатися на перший погляд. Як говориться, попит породжує пропозиції, і тому у фінансовій сфері стали з'являтися мікрофінансові організації, у яких кожен може взяти кредит готівкою з поганою кредитною історією. Однієї з них єКЛТ КРЕДИТ. Встановлювані умови дають можливість кожному громадянинові країни, що попадає під вимоги компаній, оформити швидку позику. Спрощена процедура і мінімальний пакет інформаційних даних про себе – головні переваги цієї послуги, що дозволяють взяти готівку з поганою кредитною історією. Поговоримо докладніше.

Хто може взяти кредит готівкою без кредитної історії?

В принципі, умови одержання позики готівкою з поганою кредитною історією в багатьох МФО приблизно однакові. Відмітною рисою є лише відсоткова ставка по кредиту, і деякі умови виплати і пролонгації. До позичальника в КЛТ КРЕДИТ висуваються наступні вимоги:

 • Повнолітній вік;
 • Наявність активної карти будь-якого банку;
 • Документи, що підтверджують особистість людини.
 • Громадянство України.

Рекламна преса і інтернет рясніє оголошеннями про швидкі кредити під низький відсоток, і вибрати організацію, яка дає гроші готівкою з поганою кредитною історією, буває досить важко. Відрізняються умови надання позик, сума кредитування, варіюються граничні межі віку позичальника, строк повернення і пролонгації. На це варто звертати увагу в першу чергу, ще до того, як ви подали заявку і оформили кредити готівкою з поганою історією.

Переваги МФО КЛТ КРЕДИТ

Головною перевагою мікрофінансової організації, яка видає кредит готівкою с поганою кредитною історією, є те, що тут не береться до уваги кредитна історія позичальника в цілому. Тобто, її просто не перевіряють, і не розглядають. Це дозволяє усім, що мали в минулому проблеми з банківськими кредитами, отримати швидку позику на свої потреби.

Крім того, отримати кредит готівкою з поганою кредитною історією, можна не виходячи з дому, дистанційно. Час розгляду заявки становить до 20 хвилин, і при позитивному рішення кредитної комісії, гроші зараховуються на банківську карту моментально. Тобто, клієнт отримує швидкий кредит готівкою з поганою кредитною історією.Також радують умови погашення, адже оплатити кредит можна будь-яким зручним способом, не відвідуючи офіс організації. Ще один плюс – низькі відсотки, а також можливість дострокового погашення.

Отже, підсумуємо. Позика оформляється:

 • Без обліку кредитної історії;
 • Дистанційно, не відвідуючи офіс МФО;
 • Зручні способи погашення;
 • Швидкий розгляд заявки;
 • Вигідні відсоткові ставки по позиці.

Самою надійною МФО, де оформити кредит з поганою кредитною історією зможе кожний громадянин країни, є КЛТ КРЕДИТ.

Як оформити кредит готівкою терміново з поганою кредитною історією?

Процедура оформлення і одержання коштів у кредит – дуже проста, і не вимагає від позичальника тимчасових витрат і збору документів.

 • У першу чергу, необхідно зареєструватися на офіційному сайті. Для цього необхідний комп'ютер з виходом в інтернет, а також мобільний телефон.
 • Далі оформляється онлайн заявка на кредит готівкою з поганою кредитною історією. На цьому етапі клієнтам буде потрібно ввести контактну інформацію про себе, указати паспортні дані і адресу проживання. Варто враховувати, що при оформленні заявки на терміновий кредит готівкою з поганою кредитною історією необхідно надати скан копію паспорта.
 • Наступний етап – реєстрація банківської карти, із зазначенням її точних даних.
 • Подача заявки і очікування відповіді. При позитивному рішенні гроші надходять на карту і доступні до використання в особистих цілях.

Тепер питання, де отримати кредит з поганою історією, не стане риторичним для всіх жителів України. Знаючи про діяльність МФО КЛТ КРЕДИТ, кожний зможе одержати кредит готівкою с поганою кредитною історією не стане перешкодою в цьому процесі.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.4/5
От 16 голосов
3.4
5
1
16
Читайте також
31.07.2017
15 прогнозів «у яблучко» від найуспішнішого підприємця
02.11.2016
Переваги кредиту без застави, або як взяти позику максимально швидко
12.05.2017
Безкарність українських «піратів» знаходиться під загрозою
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X