Переваги умови кредитування від мікрофінансових організацій

Переваги умови кредитування від мікрофінансових організацій

Немає часу на пошуки вигідного кредиту? Не виходить швидко оформити позику у банку, а гроші потрібні терміново? Тоді послуги мікрофінансових організацій і умови кредитування від компанії КЛТ КРЕДИТ – для вас.

На яких умовах дають кредити МФО?

Знайти більш простий і швидкий спосіб отримати гроші в борг не вийде, ні в інтернеті, ні тим більше за його межами (крім допомоги від рідних). Нікому не хочеться довго і нудно доводити, що він гідний довіри, їздити на роботу за документами, тривожити начальство, або рідню через вимоги залучити поручителів. А саме через подібні труднощі доведеться пройти позичальнику при зверненні за допомогою в банк.

Тим більше якщо кошти, наприклад, потрібні в малій сумі і до зарплати. Багато взагалі хотіли б сховати подібний факт від близьких і не витрачати дорогоцінний час на очікування рішення по запиту. Саме так для таких випадків існує МФО. Розглянемо програму докладніше на прикладі компанії КЛТ КРЕДИТ і з'ясуємо на яких умовах дають кредити.

  • Довідка про доходи не потрібна, як і поручителі. Досить заповнити заявку онлайн, мати скан паспорта та іпн.
  • Сервіс ухвалює заявки цілодобово, 7 днів у тиждень і не вимагає особистої присутності.
  • Рішення приймається за 15 хвилин.
  • Умови кредиту дають можливість взяти готівку на будь-яку банківську карту, у випадку Приват Банку переклад проводиться миттєво.
  • Компанія дозволить одержати позику у сумі до 10 000 грн, на термін до 65 днів.
  • Функціонал сервісу дозволяє зразу визначити суму переплати (калькулятор), а особистий кабінет допоможе контролювати строки виплат.
  • Вийде продовжити термін виплат, при фінансових труднощах. Пролонгація можлива до 30 днів, необмежена кількість раз.

Варто відзначити, що при першому зверненні вийде взяти не більш 2500 грн, тому що МФО значно ризикує, спрощуючи кредитні умови. З кожною новою позикою сума буде зростати, як і довіра сервісу.

Онлайн – сервіс співробітничає з позичальником на довірчому початку, часто обертаючи увагу не на кредитну історію, а на загальні дані в анкеті. Правильно і вірно заповнюйте заявку – це важливо.

Щоб не зіпсувати кредитну історію і користуватися всіма видами кредитування в будь-який зручний для вас час, обов'язково варто повністю і вчасно виплачувати заборгованість. Якщо ж виникають труднощі, не варто ухилятися від відповідальності і провокувати МФО на надзвичайні заходи (судовий розгляд).

Умови видачі кредиту пропонують послугу пролонгації. Варто звернути особливу увагу на цю додаткову можливість, адже спроби відстрочити виплати, сприймаються компанією як співробітництво у форс - мажорних обставинах і не спричиняє ніякої відповідальності або штрафів з боку МФО.

На яких умовах дають кредит розібралися. Інші сервіси працюють за таким же принципом, не значно відрізняючись один від одного по вимогам і перевагам. Однак багато обмежують можливості позичальника, наприклад, клієнт, що не досяг віку в 21 рік чи навряд зможе оформити позику (умови по типу банків).

Вибираючи МФО звертайте увагу на відсоткові ставки, додаткові умови кредитування і вимоги, досвід і професіоналізм співробітників.

Із упевненістю можна сказати, що, скориставшись хоч раз послугами МФО, ви оціните належним чином швидкість і якість обслуговування і захочете звертатися знову, вирішуючи будь-які труднощі в самі стислі строки із усіх можливих.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X