Переваги і недоліки миттєвих позик на карту

Переваги і недоліки миттєвих позик на карту

     З непередбаченими витратами може зіштовхнутися кожна людина, незалежно від фінансового стану. Добре, якщо є заощадження або можливість позичити в родички й друзів. Але коли така можливість відсутня, питання – де взяти гроші, стає дуже актуальним. Діяльність багатьох фінансових організацій спрямована на допомогу населенню в одержанні позик або кредитів. Кожна з них встановлює свої вимоги до позичальників, відсоткові ставки і строки повернення коштів, таким чином, страхуючи себе від невиплат і форс-мажорних ситуацій.

     Найбільшою популярністю серед населення України користуються мікропозики без відмови. Це пояснюється тим, що для одержання мікропозики не потрібно багато часу і сил, а рішення і зарахування коштів проводиться протягом 5-30 хв від моменту оформлення заявки. Так, бідуючи терміново в невеликій сумі грошей, кожен позичальник гарантоване одержує їх на свою банківську карту дуже швидко.

Де видають мікропозики

     Чисельність мікрофінансових організацій, що здійснюють видачу мікрокредитів населенню, стрімко зростає завдяки великому попиту на дану послугу. Деякі люди, не довіряючи таким МФО, звертаються в банки, і зіштовхуються із тривалими і виснажливими процедурами збору документів, що підтверджують платоспроможність, в обов'язковому порядку відвідують відділення банку для особистого підписання договору, і днями очікують розв'язку кредитної комісії і зарахування коштів. Але, навіть пройшовши весь тривалий шлях одержання банківської позики або кредиту, гарантій позитивного рішення ніхто не дає. І часто, одержавши відмову в декількох банках, позичальники все-таки звертаються в МФО.

     "КЛТ КРЕДИТ" – мікрофінансова організація, яка за час своєї роботи змогла заробити гарну репутацію у населення завдяки відповідальному, але в той же час лояльному підходу до своїх клієнтів. Тепер терміново гроші без відмови можна в зручний час, не виходячи з дому. Завдяки наявності інтернету, заявка подається онлайн і розглядається дистанційно. У такий же спосіб відбувається і видача позики. Клієнту не потрібно їхати в офіс за грошима, адже вони зараховуються безготівковим банківським переведенням на карту позичальника.

Як видається мікропозика

     Для того, щоб одержати вигідний і термінову мікропозику без відмови, клієнту буде потрібно витратити всього кілька хвилин. Процедура досить проста, а обсяг надаваних про себе даних – мінімальний. Розглянемо поетапно процес повчання мікропозики терміново без відмови.

 • Перший крок в одержанні мікропозики – реєстрація на сайті "KLT CREDIT".
 • Заповнення стандартної заявки, завдяки якій розглядається видача мікропозики. Клієнт зобов'язано вказати достовірну інформацію про себе, надати контактні дані, номер телефону і електронної пошти.
 • Складання особистого пароля, завдяки якому надалі відбувається вхід у систему і ідентифікація клієнта.
 • Наступним етапом є реєстрація банківської карти, а також її верифікація.
 • При реєстрації карти варто враховувати, що баланс на ній повинен становити не менше 1 гривні, для заморожування.
 • Відправлення заявки і очікування відповіді на позику без відмови, яка приходить у вигляді смс на телефон і листа на електронну пошту, протягом 2-5 хвилин.
 • При позитивному рішення – клієнт підписує договір (погоджується з умовами), зразок якого розміщений на сайті.
 • При негативній відповіді повторна заявка може бути подана через 30 днів.
 • Зарахування коштів на карту банку.

     Комфорт і зручність такого способу одержати мікропозику онлайн терміново без відмови зробили мікрофінансову організацію дуже популярної.

Переваги мікропозик онлайн без відмови

     Як і будь-яка процедура або діяльність, одержання мікрокредиту має свої переваги. Серед основних варто відзначити наступні:

 • Швидкість подачі заявки і одержання коштів на свою карту. Увесь процес займає всього 15 хвилин, що є важливим критерієм для клієнтів у виборі МФО.
 • Зараховані на рахунок кошти відразу доступні для використання, і не вимагають активації або інших процедур.
 • Мінімальний обсяг інформації про клієнта, а також відсутність необхідності доводити свою платоспроможність. Так, позичальник не витрачає час на збір документів і довідок.
 • Кредитна історія позичальника не впливає на рішення МФО.
 • Можливість скористатися послугою в будь-який час доби, у тому числі у вихідні і святкові дні, що дуже зручно для кожного клієнта. Особливо, коли банк не працює, а позика на карту без відмови потрібний терміново.
 • Немає необхідності їхати в офіс, щоб підписати договір і одержати гроші. Усі процедури відбуваються дистанційно.
 • Але, незважаючи на великий перелік переваг, існують все-таки і недоліки, про яких варто пам'ятати тим, кому потрібний термінова мікропозика без відмов.
 • Сума позики – не велика. Тобто, взяти кошти на ремонт або покупку великих товарів не вийде. Традиційно, сума мікрокредиту становить один або два прожиткові мінімуми. Але є випадки, коли за рішенням МФО видається більша сума.
 • Строк погашення обмежений. Як правило, він становить до тридцяти днів, протягом яких клієнт зобов'язано повернути позику, і оплатити відсотки.
 • Відсотки за користування позикою. Чим більше сума і строк користування мікропозикою, тим більше клієнт заплатить. Відсотки нараховуються щодня.

     Порівняно високі відсотки на термінову позика на карту без відмови виправдані доступністю послуги, адже скористатися нею можуть усі повнолітні громадяни України, у будь-який час.

     Примітка: під кредитом, позикою, грішми на карту без відмови мається на увазі форс-мажорні обставини, що відбувся із клієнтом не по його провині, внаслідок якого не можна одержати фінансову допомогу від кредитних організацій через негативний кредитний рейтинг. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» іде на зустріч кожному клієнтові й готова надавати займ онлайн навіть із поганим кредитним рейтингом. Але, є виключення із правил, це коли клієнт занесений у чорний список організацій або внутрішня служба безпеки компанії «КЛТ КРЕДИТ» не може перевірити правдивість бачених даних, документів позичальника.

     Однією з умов оформлення позики, кредиту, грошей онлайн без відмови є кредитний рейтинг позичальника, який не повинен бути занесений у чорний список боржників.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
28.01.2020
Як взяти кредит без роботи на особисті потреби в Україні?
16.03.2018
Як отримати кредит тимчасово безробітному?
14.05.2018
Поручительство по кредиту в Україні
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X