Пенсійні нововведення Верховної Ради, які стосуються кожного громадянина

Пенсійні нововведення Верховної Ради, які стосуються кожного громадянина

Верховна Рада України розглянула й прийняла нові пенсійні реформи. Згідно з основними тезами пакету законів, пенсії мають зрости, але пенсійний вік піднімати не планують. Проте реформи мають і «тіньову» сторону, з якою варто ознайомитись детальніше.

Отже, дійсно, пенсійний вік не підвищується, проте законопроект містить пункт, згідно з яким буде збільшено страховий стаж, який визначає вік виходу на пенсію. Експерти запевняють, що саме це і є прямим підвищенням пенсійного віку.

У разі остаточного прийняття реформи, починаючи з 2018 року, вийти на заслужений відпочинок в 60 років можна буде лише в тому випадку, якщо страховий стаж людини — понад 25 років (раніше було потрібно 15 років). До 2028 року даний мінімальний поріг буде підійматися й досягне 35 років.

Принцип розрахунку пенсійного віку

Запропонований спеціальний алгоритм розрахунку. Він досить простий та зрозумілий. Так, наприклад, якщо до 2018 року людині виповнюється 60 років, то 25-річний страховий стаж є достатнім. Якщо ж 60 років виповниться лише в 2023 році, то працівник зобов'язаний мати 30 років стажу, а в 2028-му році вийти на пенсію в 60 років зможуть лише ті, хто 35 років справно платив внески. При цьому реформа передбачає можливу компенсацію недостатнього стажу зі сплатою відсутньої різниці років за особливою ставкою. Як альтернатива, піти на пенсію можна пізніше — в 63 або 65 років.

Особливості страхового стажу

Страховим є стаж, протягом якого з заробітної плати відраховуються внески. Починаючи з 2004 року, при нарахуванні пенсій важливий тільки страховий стаж. Таким чином, працевлаштування й робота навіть по трудовій книжці враховуються лише в разі повної сплати податків.

В обставинах глобальної фінансової нестабільності важливо мати партнера, який зможе виступити гарантом особистої фінансової незалежності. На щастя, такий партнер є, і його допомога доступна кожному — це компанія «КЛТ КРЕДИТ». Мікропозики видаються в максимально стислі терміни. Нам не важлива мета отримання кредиту. Пріоритет компанії — комфорт і економічна стабільність кожного клієнта.

За матеріалами Finance.UA 

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X