Останні новації в сфері малого бізнесу: касові апарати

Останні новації в сфері малого бізнесу: касові апарати

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розробляє нововведення, які торкнуться малого бізнесу. Відомство вже опублікувало на своєму офіційному сайті черговий проект. Він визначає новий список товарів, які повинні реалізуватись тільки з наданням гарантійного обслуговування. А це означає, що продукцію, зазначену в цьому списку, не можна буде продавати тим магазинам, у яких немає касового апарату. На даний момент торговець, у якого є в наявності реєстрація платника податків третьої групи, має право працювати без використання реєстраторів розрахункових операцій.

З ринку можуть зникнути фени, окуляри і годинник

Новий список від МЕРТ досить об'ємний. До нього увійшли як дрібні товари (окуляри, годинник), так і велика побутова техніка, коляски та ін. Автори законопроекту стверджують, що нововведення можуть позначатися на житті українців виключно позитивним чином. Головні плюси від використання касового апарату, які відчує на собі споживач – отримання чеку на придбання, а значить, і гарантійного зобов'язання продавця на проданий товар.

Підприємці налаштовані більш скептично. Сергій Доротич пояснює негативний настрій малого бізнесу високою вартістю касових апаратів. До того ж, використання цього обладнання створює більш ускладнений процес ведення податкової звітності. На жаль, підприємці часто наражаються на незаконні дії податківців та піддаються вимогам непомірних хабарів з їх боку. Незручність використання касового апарату полягає і в нестабільності цін на окремі групи товарів. Продавці не можуть самостійно вносити корективи в систему приладу, а це означає, що доведеться додатково витрачатися на спеціалізоване техобслуговування.

Всі ці незручності можуть спровокувати серйозні зміни на вітчизняному ринку. Дрібним торговцям буде куди простіше відмовитися від проблемного товару, ніж змирятися з такими нововведеннями. Скоріш за все, з базарів і дрібних магазинчиків практично повністю зникне дешева китайська техніка: фени, годинники, праски і т.д.

Українців очікує серйозна націнка

Голова Асоціації постачальників торговельних мереж бізнесмен Олексій Дорошенко вважає, що малий бізнес не відмовиться від проблемних товарів. Швидше за все, цей сегмент вітчизняного ринку перейде на сторону тіньового бізнесу. А це призведе до появи ще більшої кількості підробок. Олексій вважає, що навіть купівля касового апарата не змусить продавців видавати чеки на кожен проданий товар. А ті торговці, які все ж будуть надавати чеки, значно піднімуть ціни на товар, щоб таким чином вбезпечити себе від можливих ризиків і витрат на гарантійне обслуговування.

P.S. Терміново потрібні гроші? Хочете отримати кредит через півгодини? Скористайтеся послугами компанії «КЛТ КРЕДИТ» – оформлюйте позику в онлайн-режимі. Зарахування коштів відбудеться протягом 15-ти хвилин після прийняття Вашої заявки менеджером компанії.

За матеріалами ubr.ua

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
28.09.2017
Способи нарахування та розрахунку відсотків за кредитним договором
07.12.2016
Кредити на всі випадки життя
31.01.2017
Даємо гроші всім! Як оформити мікрозайм онлайн?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X