Основні умови кредитування в спеціалізованих автоломбардах

Основні умови кредитування в спеціалізованих автоломбардах

Фінансові неприємності часом наздоганяють кожного з нас. Але що робити, якщо у Вашому бюджеті критично не вистачає коштів? Маючи у своїй власності автомобіль, Ви можете закласти його в ломбарді ій отримати необхідну суму грошей у формі кредиту. Також Ви можете розстатися зі своїм авто назавжди, продавши його в ломбард, але розраховувати на об'єктивну суму компенсації в такому випадку не варто.

Є впевненість, що в найближчому майбутньому фінансова ситуація буде поправлена в кращу сторону? Тоді сміло віддавайте в автоломбард під заставу авто, і одержуйте необхідну матеріальну допомогу буквально протягом однієї години, уникнувши при цьому непотрібної біганини з документами.

Який транспорт ухвалюється в заставу?

Вивчивши умови кредитних програм декількох ломбардів, Ви довідаєтеся, що всі вони працюють по власних умовах і схемам. Якщо в одному ломбарді пропонується здача в заставу винятково коштовностей, ювелірних прикрас, то інші охоче ухвалюють автомобілі і спецтехніку. Такі заклади навіть одержали власну назву: автоломбард. Вони готові ухвалювати від своїх потенційних клієнтів наступні типи транспорту:

- Класичні автомобілі, кабріолети;

- Позашляховики;

- Скутери, мотоцикли;

- Мікроавтобуси, вантажівки;

- Човна, катера;

- Будівельні і сільськогосподарські технічні типи транспорту.

Необхідна документація

Багато задаються питанням щодо того, які документи необхідно надавати разом з автомобілем в автоломбард. Продаж авто або здача його в заставу можлива у випадку пред'явлення паспорта на транспортний засіб, посвідчення про реєстрацію автомобіля і підтвердження права власності на нього (оригінал документа). Крім документації на машину, також необхідно пред'явити і документи, які підтверджують Вашу особистість:

- Паспорт;

- Водійське посвідчення (відповідно умовам деяких автоломбардов, можуть знадобитися і інші додаткові документи).

Звідки беруться високі відсотки

Класичний формат роботи ломбарду – видача фінансів на відносно маленький термін. Рекордно високі строки погашення кредитних коштів – 365 днів. Досить затребуваним є кредитування в ломбарді на 1-2 місяця. У чому суть росту популярності висновку настільки короткострокових договорів? Пояснюється така тенденція тим, що погашення ломбардного кредиту «виливається» у суму куди більш високу, ніж в аналогічній ситуації, але при зверненні до банківської установи.

Якщо Ви надали своє майно в автоломбард, кредит під заставу авто буде містити в собі плату за користування позиченими грошима в розмірі 3,5-8% на місяць, або ж від 40% до 100% річних. Змісту в оформленні таких довгострокових договорів нема, насамперед, для самого кредитоотримувача, тому що переплачувати доведеться, як бачимо, багато. Оцінюючи такі умови кредитування, власники автомобілів усі так само охоче користуються «швидкими» грошима, але прагнуть до максимально швидкого погашення ломбардних кредитів.

Відсоткова ставка, так само як і остаточна сума видаваних кредитних коштів, буде розраховуватися при аналізі загального рівня стану автомобіля, його класу, а також поточної ринкової вартості. Чим дорожче Ваше авто стоїть на ринку, тим нижче будуть відсотки по Вашій позиці. Найбільше дорого обійдеться така форма подання автомобіля в заставу, за умовами якої автовласник буде продовжувати користуватися своїм транспортним засобом, воліючи не залишати його на стоянці ломбарду. У цьому випадку відсоткова ставка може скласти 7-8% на місяць. Також передбачені обмеження на видачу максимальної суми такого кредиту в автоломбардів. Найчастіше вона не перевищує 30-40% від повної вартості автомобіля.

Важливість своєчасного погашення позики

Якщо несвоєчасно погасити відсоткові нарахування за використання кредитних грошей, ломбард пустить у хід штрафні санкції, які описуються в угоді. Передбачається можлива їхня прив'язка як до суми кредитування або боргу, так і до дисконтної ставки державного банку НБУ. Зі злісними неплатниками, які місяцями затримують повернення боргу, ломбард не «церемониться», попросту реалізуючи товар, залишений у заставі. У деяких випадках дані фінансові установи можуть штрафувати своїх клієнтів за прострочення по виплаті заборгованості. Якщо закладений транспорт ще не проданий, власник має можливість повернути собі його за умови повного погашення боргу та відсотків по ньому. Тоді нотаріус зніме арешт із транспортного засобу.

Вчасно повернувши позичені гроші і оплативши послугу відсотками, позичальник може скористатися опцією продовження діючого контракту з ломбардом. Навіть якщо в заставника немає грошей, щоб повернути кошти фінансовій установі, організація може надати свою допомогу в продажі автомобіля позичальника. У такому випадку гроші, які він повинен автоломбарду, вертаються компанії, але продавець залишає в себе залишок суми, вирученої з угоди.

Підсумуємо умови, які пропонують автоломбарды своїм клієнтам:

- Розмір кредиту становить 50-85% від ринкової ціни машини;

- Тривалість кредитного договору – 1-2 місяця, максимум – 1 рік;

- Відсоткові нарахування – 3,5-8% на місяць;

- Додаткові витрати заставника: 1000-1800 гривень на послуги нотаріуса, 200-300 грн./місяць за послугу зберігання застави.

Продаж ломбардом закладеного автомобіля

Отже, маємо наступну ситуацію: позичальник не зумів вчасно повернути гроші, чим змусив автоломбард реалізувати відданий у заставу автомобіль. Відзначимо, що організація виконає продаж авто не відразу, а лише через кілька місяців після того, як клієнт перестав погашати кредит.

Звертаючись в автоломбард, купити авто, внесене в заставу неплатником, досить нескладно. Варто всього лише встановити контакти посередників ломбарду, або ж виграти лот на публічних торгах. Купити машину в автоломбарді на аукціоні можна за ціною, яка відшкодує всі розтрати компанії, і найчастіше являє собою близько 60% від вартості машини на ринку. У випадку продажу через посередника автомобіль відпускається по близькій до ринкової ціни, реалізатора ж відходять покладені йому відсотки.

Як отримати більше грошей від автоломбарда

Необхідно позичити/виручити якнайбільше коштів, віддаючи своє авто в заставу або ж продаючи його в автоломбард? Є кілька рекомендацій із приводу того, як зробити Ваш транспортний засіб більш привабливим для кредитора. Отже, над чим потрібно попрацювати?

- Кузов. «Зовнішність» автомобіля відіграє досить вагому роль у підсумковій оцінці автоломбарда. Машина повинна бути ідеально чистою, відполірованою (подряпини і зайва матовість на корпусі нам ні до чого);

- Колеса. Штамповані диски не прикрасять Ваш автомобіль, тому варто задуматися над покупкою ковпаків. Литі диски відмийте або обробіть засобом для створення ефекту блиску;

- Фари. «Ока» Вашого «залізного коня» повинні сіяти й блищати, тому варто пополірувати стекла фар, якщо вони пластикові. Підфарбуйте бампера за бажанням;

- Салон. Оцінюючи Ваш автомобіль, експерт обов'язково пильно огляне салон. Чи стоїть згадувати про необхідність його ретельного прибирання? Будь-які плями повинні бути усунені, завершальним штрихом нехай буде освіження салону за допомогою миючих засобів.

Виконуючи такі нехитрі процедури, Ви напевно підвищите рівень Вашого авто в очах оцінювачів.

Банк або автоломбард?

Банки і кредитні союзи не зацікавлені у видачі короткострокових кредитів, у зв'язку із чим навмисне завищують відсотки. Крім того, Ваші дані будуть оброблятися певний час, і ніхто не гарантує, що рішення по Вашому запиту буде позитивним. Маєте не найкращу кредитну історію? Вам напевно відмовлять. У ломбарді з такими проблемами Ви не зіштовхнетеся, до того ж, зможете розраховувати на досить більшу суму позики. Важливою відмінністю ломбардного кредиту від банківських пропозицій виступає відсутність додаткових і схованих платежів.

Якщо глянути на ситуацію з іншого боку, то:

- Не погашаєте кредит? Цілком можливо, Ваш автомобіль буде остаточно загублений, якщо навіть після закінчення так званого «пільгового місяця» гроші (з відсотками) не будуть повернуті автоломбарду.

- Позичальник не зможе користуватися своїм автомобілем ( за рідкісними винятками, коли в договорі передбачені інші умови), поки той перебуває в заставі в автоломбарда.

У свою чергу, рекомендуємо Вам скористатися альтернативним рішенням – взяти мікрокредит у компанії «КЛТ КРЕДИТ». Ніяких довгих очікувань, поручителів і пакетів документів. Вибираєте суму і термін погашення → заповнюєте анкету → підтверджуєте заявку → негайно отримуєте гроші на свою карту. Простіше не буває!

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X