Онлайн заявка на кредит в усі банки

Онлайн заявка на кредит в усі банки

На ринку банківських послуг України існує безліч пропозицій по кредитуванню для населення. Це дозволяє підібрати кожному найбільш підходяще по процентній ставці, терміну погашення. Всю цю інформацію можна отримати на офіційних сайтах банків або порталах, що надають різні пропозиції кредитних установ для порівняння. Уточнюючі моменти пізніше можна дізнатися у працівників відділень.

Заявка на кредит в усі банки полегшить збір необхідних відомостей про наданої послуги і значно скоротить час на пошук банку, готового її надати. Іншими словами, отримавши рішення про розгляд заявки, претендент отримує конкретну інформацію по його позиці саме від банків, які готові видати необхідну суму. Залишається тільки прийняти рішення на користь тієї чи іншої пропозиції.

Найпростішим способом такого запиту на сьогодні служить онлайн заявка на кредит в усі банки України. Це займе всього кілька хвилин, і не потрібно буде йти в кожну з установ з окремим пакетом документів. Рішення, прийняте кредитором за заявкою, також прийде на електронну пошту або смс-повідомленням на телефон.

Що потрібно для оформлення заявки на позичковий продукт

Перш ніж подати заявку на кредит в усі банки онлайн, потрібно мати під рукою основну інформацію про себе, яку обов'язково запросить потенційний кредитор, в анкеті і передзвонивши по вказаному телефону. Приготуйтеся відповісти на наступні питання:

  • свої анкетні дані (ПІБ, дата і місце народження);
  • дані паспорта (номер, серія, ким і коли виданий, чи всі фото вклеєні) і ІПН;
  • місце роботи і щомісячний дохід (не обов'язково довідка, але сам факт наявності доходу);
  • місце прописки і громадянство;
  • розмір бажаного кредиту.

Заявка на кредит готівкою в банках

У випадках, коли необхідна сума потрібна готівкою, проблема вирішується складніше, так як банки часто вимагають додатково довідку про наявні доходи. Якщо у клієнта є можливість її надати, то готівку швидше за все, банк видасть, але може обмежити її розмір, вимагати поручителів або майнову заставу.

У разі, коли гроші потрібні терміново, додаткові вимоги можуть стати істотною проблемою. Тут можна вдатися до маленької хитрості і обійти труднощі, які виникли. Для цього варто залишити заявку на кредитну карту в усі банки.

Багато банківських установ України надають на кредитну карту досить таки пристойний ліміт, та ще й з пільговим періодом до 55 днів. Звичайно, потрібно знати, що при знятті готівкових коштів з такої карти, зазвичай стягується комісія не менше 5% від суми, що знімається. Коли прийдуть відповіді з інформацією по запитуваним карткам, можна віддати перевагу тим, що дають можливість знімати готівку без комісії, наприклад, Альфабанк.

А найпростіший і надійний спосіб отримати готівку в борг, це звернутися в компанії з мікрокредитування. Коли подати заявку на кредит в усі банки не має сенсу, знаючи заздалегідь, що відмовлять через відсутність довідки з місця роботи або з приводу поганої кредитної історії, можна скористатися останньою можливістю і оформити кілька заявок в фінустанови, що надають послуги більш лояльно і в режимі онлайн.

Однією з найпопулярніших компаній по мікрокредитах є, наприклад, KLT CREDIT, що надає позики на дуже вигідних умовах. На сайті компанії можна самому ознайомитися з умовами надання послуги, прорахувати за допомогою кредитного калькулятора комісійні і відразу ж подати заявку онлайн, заповнивши всі необхідні поля пропонованої анкети. Вже хвилин через п'ятнадцять буде відомий результат розгляду видачі кредиту.

Заявка на споживчий кредит

Споживчий кредит став найпопулярнішим в нашій країні, і отримати його дещо простіше, ніж готівку в борг у банків. Такий вид позичкового продукту ділиться ще на два, так би мовити, підвиду: цільовий та нецільовий.

З цільовим все ясно. Клієнт вибирає в магазині товар, який бажає придбати. Якщо необхідної суми для покупки бракує, то можна прямо на місці оформити цільовий споживчий кредит у представника одного з банків кредитного відділу торгової точки. За умови, що з собою є всі необхідні документи. Як правило, сьогодні в умовах жорсткої конкуренції, кредитори вимагають тільки паспорт і ІПН, але іноді запитують і довідку з місця роботи. Можуть висунути умову по додатковому страхуванню або сервісному обслуговуванню.

А ось якщо Ви - власник нецільового споживчого кредиту, то будь-яка покупка Вам по плечу. До нецільових споживчих кредитів відносяться кредитні карти, що дозволяють робити покупки в торговій мережі на свій розсуд в межах передбаченого ліміту. Період дії кредитки, як правило, становить 3-4 роки, протягом яких власник може здійснювати покупки і оплачувати послуги без зняття комісії. І навіть більше. Кредитні карти багатьох банків дають можливість отримувати бонуси за користування електронною картою і надають пільговий період для повернення грошових коштів без будь-яких комісій.

Заявка на споживчий кредит в усі банки подається так само, як і на будь-який інший вид кредиту. Коли людина не знає, в який банк доцільніше подати прохання на оформлення кредитки, то краще подати кілька заявок в кілька банків, скориставшись спецпорталами, які надають відомості про різні банківські структури країни. Далі, як і описувалося вище, потрібно тільки вибрати підходящий і стати щасливим володарем кредитного ліміту на придбання бажаних покупок.

Якщо бажаючий отримати позику вже визначився з потрібним банком, то варто просто зайти на офіційний сайт і подати онлайн-заявку. Після цього менеджер зв'яжеться з замовником і уточнить всі необхідні деталі. Подати заявку і оформити нецільову споживчу позику можна і безпосередньо у відділенні банку.

З усього вищесказаного випливає, що перш ніж оформляти позику, потрібно проаналізувати і визначитися, де реальніше отримати необхідну суму, які банки висувають найбільш вигідні для клієнта умови і оцінити свої реальні можливості щодо повернення використаного кредиту. Щоб отримати найбільш повну картину про всі пропозиції кредитних установ, оптимальним рішенням буде, оформити заявку на кредит в усі банки. Якщо за фатальним збігом обставин, всюди буде відмова, що теж можливо, то залишається тільки звернутися в компанію з видачі мікрокредитів онлайн за один день.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 56 голосов
4.1
5
1
56
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X