Ноутбук в кредит в інтернет-магазинах - швидко, вигідно, зручно

Ноутбук в кредит в інтернет-магазинах - швидко, вигідно, зручно

Варіант придбання побутової або цифрової техніки в кредит давно користується популярністю у населення, дозволяючи купувати потрібні товари в потрібний час. Але мало хто знає, що така послуга доступна не тільки в звичайних магазинах. Розстрочку можна оформити й на покупки в Інтернеті, причому навіть без витрат часу на відвідування банків і торгових точок.

Чи виправдана покупка техніки в кредит?

"Куплю ноутбук в кредит" – таке бажання цілком виправдано, адже сучасна комп'ютерна техніка коштує недешево, а витрачати час на збір потрібної суми не завжди доцільно. Навіть якщо Ви – прихильник економного ведення бюджету, і вважаєте, що виплата відсотків по кредиту – невиправдана перевитрата коштів, згадайте про інфляцію. Поки Ви зможете зібрати необхідну суму, обраний Вами товар подорожчає, з'явиться нова, більш досконала і, відповідно, дорожча комп'ютерна техніка, на яку Вам знову доведеться збирати гроші.

Оформляючи покупку в кредит, ноутбук стане Вашим в той же день, а невеликі відсотки не будуть занадто важким навантаженням на сімейний бюджет, якщо Ви витратите трохи часу на пошук найвигідніших пропозицій.

Кредит в Інтернет-магазині

Навіть якщо Ви живете в великому мегаполісі, де магазини, що торгують побутовою або комп'ютерною технікою, зустрічаються на кожному кроці, не поспішайте робити там покупку. Спочатку знайдіть їх онлайн-аналог в Інтернеті, і, можливо, Ви будете приємно здивовані вартістю товару і привабливими кредитними пропозиціями. Купити в Інтернет-магазині ноутбук в кредит може бути набагато вигідніше, ніж у звичайному магазині, при цьому Вам не потрібно чекати доставки товару – Ви можете забрати своє придбання в магазині у зручний для Вас час.

Якщо Ви вирішили купити в кредит ноутбук безпосередньо в торговій точці, Вам знадобляться:

- паспорт та ідентифікаційний код;

- довідка про доходи;

- бездоганна кредитна історія.

Так, багато банків видають споживчі кредити попри відсутність офіційного місця роботи та без перевірки кредитної історії, але в такому випадку існує можливість нарахування додаткових комісійних, страховок або інших прихованих платежів. Щоб купити ноутбук в кредит в Інтернет-магазині, досить тільки паспорта та ідентифікаційного коду.

Перш ніж купити ноутбук в Інтернет-магазині в кредит, дізнайтеся, з якими банками він співпрацює. Якщо Ваша зарплатна картка обслуговується банком-партнером Інтернет-магазину, Ви можете розраховувати на пільгові умови погашення кредиту, на більш низькі відсотки або на інші приємні бонуси.

Що пропонують онлайн-магазини?

Умови придбання товару в розстрочку в Інтернет-магазинах не надто відрізняються від звичних, але іноді можна знайти більш вигідні умови, наприклад:

- низька процентна ставка;

- тривалий термін погашення кредиту;

- відсутність потреби відвідувати банк;

- швидке отримання позитивного рішення про видачу кредитних коштів;

- відсутність початкового внеску;

- самостійний вибір терміналу або відділення банку для внесення щомісячних платежів.

Найголовнішою перевагою рішення купити ноутбук в кредит онлайн можна вважати економію часу. Дійсно, навіщо витрачати час на відвідування декількох магазинів? Щоб вибрати потрібну модель, порівняти її вартості, дізнатися умови по кредиту, досить мати комп'ютер, підключений до Інтернету. Спокійна домашня обстановка, відсутність черг і занадто настирливих менеджерів зроблять процес вибору більш обдуманим, дозволять прорахувати різні варіанти кредитування і прийняти найвигіднішу пропозицію.

Кредитна карта – повний комфорт для покупця

Якщо у Вас вже є кредитна карта, купити ноутбук в онлайн-кредит буде ще простіше. В цьому випадку Вам навіть не доведеться щомісяця відправлятися до термінала, щоб вносити необхідну суму. З Вашої картки буде здійснюватися автоматичне списування платежів по кредиту, а Ви зможете витратити заощаджений час на більш важливі та більш приємні речі.

Наявність кредитної картки знадобиться Вам і в тому випадку, якщо Ви хочете взяти в розстрочку ще одну одиницю товару. Банки не дуже охоче видають новий споживчий кредит, поки не погашений попередній. Але з кредиткою вже взятий ноутбук в кредит не стане перешкодою для покупки будь-якого іншого товару, якщо суми не перевищують встановлений ліміт.

Чи існують недоліки у кредитування онлайн?

Якщо Ви вирішили ноутбук купити в кредит, варто дізнатися і про можливі негативні моменти. Наприклад, багато покупців помилково припускають, що безвідсоткова позика дійсно не несе за собою ніяких додаткових витрат. Але прийнявши рішення ноутбук купити в кредит онлайн, з подивом помічають наявність переплати. Річ в тому, що в щомісячні виплати банки включають комісійні збори за обслуговування кредиту та страхові внески. Тому безвідсотковий кредит вигідніше погашати якнайшвидше. Чим більшим буде кількість виплат, тим вище підніметься сума переплати.

Взяти мобільний комп'ютер в кредит без 1-го внеску – такою послугою заманюють довірливих покупців багато Інтернет-магазинів. Але за уявною вигодою ховаються все ті ж додаткові витрати: завищена ставка за відсотками, страхові виплати та інші платежі, не завжди відомі покупцеві перед покупкою.

Варто пам'ятати, що, пропонуючи ноутбуки в кредит, Інтернет-магазин ніколи не нехтує можливістю отримати свій прибуток. Тому покупцям варто уважніше ставитися до привабливих пропозицій, ретельно вивчати договір, прораховувати різні варіанти кредитування, щоб придбання бажаних товарів було дійсно економною і приємною справою.

Не знаєте, де взяти вигідний онлайн-кредит? "КЛТ КРЕДИТ" – сучасний електронний сервіс, створений для зручності споживачів. Будь-яка бажана сума, розумні відсотки, оперативність видачі грошових коштів, цілодобова робота навіть у вихідні та святкові дні – наша турбота про клієнтів проявляється в кожній деталі.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
26.05.2017
Переваги видачі кредитів на лікування через Інтернет
17.03.2017
Останні новації в сфері малого бізнесу: касові апарати
31.05.2017
Мікрокредит онлайн заявка. Правильне оформлення при отриманні
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X