Онлайн кредитування: а без кредитної історії нікуди!

Онлайн кредитування: а без кредитної історії нікуди!

Думаєте оформити кредит без кредитної історії неможливо? Багаточисленні мікрофінансові організації пропонують різні умови кредитування, дозволяючи в лічені хвилини отримати бажану суму, навіть якщо у вас погана кредитна історія. На відміну від банків МФО характеризується більш високою ймовірністю одержання позитивної відповіді, що сприяє збільшенню попиту на онлайн кредитування. Якщо вам відмовили в банківському відділенні, не варто опускати руки, адже ви в будь-який момент можете подати заявку через інтернет в обрану мікрофінансову організацію і через кілька хвилин отримати відповідь.

Гроші в борг без перевірки кредитної історії – це альтернативне рішення, яке повністю виправдовує себе. Готовий аналіз кредитних пропозицій дозволить суттєво заощадити ваш час і швидко вибрати найкращі умови надання грошей. Звернення у МФО не вимагає поручителів і застав.

Основні плюси онлайн позик

Цілий ряд переваг онлайн кредитування дозволяє з легкістю взяти кредит без кредитної історії, зокрема:

 • Мінімум вимог до позичальника – паспорт і ідентифікаційний код без документів, що підтверджують платоспроможність клієнта.
 • Швидка обробка заявка і перерахування грошей на карту протягом 15 хвилин.
 • Розумні відсоткові ставки.
 • Можливість достроково погасити заборгованість без штрафів.
 • Гроші можна обналічить відразу ж після нарахування.
 • Відсутність схованих комісій.
 • Інтернет сервіс працює в цілодобовому режимі без вихідних, що дозволяє оформити заявку в будь-який час.

Кредит готівкою без перевірки кредитної історії– це гарантована економія вашого часу, особливо якщо вам гостро необхідна певна сума. Гроші можуть бути перераховані на будь-яку банківську карту. Наприклад, «КЛТ КРЕДИТ» ухвалює кредитні і дебетові карти будь-яких платіжних систем. Забудьте про довгі черги в банківському відділенні і виснажливому очікуванню відповіді!

Щоб оформити кредит онлайн без кредитної історії, досить мати в наявності комп'ютер з доступом в інтернет, а також діючу банківську карту, власником якої є позичальник. Протягом 15 хвилин ви зможете отримати гроші, не залишаючи стін дому.

Онлайн позика дозволяє швидко вирішити фінансові труднощі, а також поліпшити кредитну історію позичальника за умови, що він вчасно погасив заборгованість. Мікрофінансові організацію передають відомості про клієнта в БКІ, тому якщо у вас були проблеми з погашенням минулих кредитів і ви отримали відмову від банків, то кредит онлайн без перевірки кредитної історії – це дійсне вигідне для вас рішення із прозорими умови видачі коштів.

Мінуси позик через інтернет

Незважаючи на розумні відсоткові ставки, їх розмір все-таки вище в порівнянні з банківськими пропозиціями. Однак МФО пропонують більшу ймовірність одержання позитивної відповіді. Також до незначних мінусів онлайн кредитування варто віднести нетривалий строк видачі грошей, який у середньому становить 30 календарних днів.

Особливості оформлення позики

Багатьох позичальників цікавить, де взяти кредит без кредитної історії. Щоб визначитися із МФО, досить звернути увагу на готові порівняння різних кредитних пропозицій і вибрати найбільш вподобаний варіант. Оскільки позичальник може відправити відразу кілька заявок у різні МФО, то можна скористатися цією можливістю для економії власного часу. Після одержання відповіді ви зможете вибрати, де взяти кредит без перевірки кредитної історії.

Процедура відправлення заявки відрізняється простотою і містить у собі наступні кроки:

 1. Реєстрація на сайті МФО.
 2. Заповнення стандартної форми заявки. Слід безпомилково ввести необхідні дані, включаючи контактну інформацію, паспортні дані.
 3. Введення банківської карти, включаючи не тільки її номер, але і термін дії разом з кодом CVV. Після введення карти буде проведена її верифікація. Це є обов'язковою умовою, адже гроші перераховуються саме на зазначену в заявці карту.
 4. Відправлення заявки на розгляд. Відповідь від мікрофінансової організації прийде протягом декількох хвилин. Позичальник довідається про рішення через смс- оповіщення. Також йому буде відправлений лист на зазначений у заявці адреса електронної пошти.
 5. Після одержання позитивного вирішення позичальнику буде запропоновано ознайомитися і погодитися з умовами надання позики. Після цього гроші будуть перераховані на банківську карту.

Звернувшись в «КЛТ КРЕДИТ», у вас гарантовано не виникне навіть найменших труднощів, як взяти кредит без кредитної історії. При виникненні питань ви завжди можете зв'язатися із кредитними фахівцями, які проконсультують по будь-якому питанню, що цікавить. 

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X