Онлайн кредитування від МФО вирішальна Ваші фінансові проблеми

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

На українському ринку кредитних послуг все більшої популярності набуває відносно новий формат видачі грошей в борг — онлайн-кредитування. Це доцільно й обґрунтовано, оскільки даний спосіб вирізняється простотою, прозорістю, оперативністю, а мікрофінансові організації — лояльним ставленням до клієнтів. В першу чергу, з огляду на високу конкуренцію в цій ніші фінансового ринку.

Тепер немає необхідності йти в банк, збирати цілий пакет документів, шукати поручителів, вистоювати черги, чекати на рішення декілька днів і, з великою часткою ймовірності, отримати відмову. З експрес-позиками все стало набагато простішим!

Оформлення кредиту в Інтернеті здійснюється за наступною схемою:

  • Вибір позики на сайті МФО, що пропонує підходящі умови й терміни кредитування.
  • Оформлення заявки на кредит із зазначенням персональних даних та відправка заповненої анкети в організацію.
  • У разі схвалення кредиту отримання необхідної суми на банківську карту або готівкою у філії МФО (доступно не завжди).

Коли терміново потрібні гроші на оплату ремонту машини, медичних послуг, навчання, курсів, повернення старих боргів або для інших невідкладних потреб, йти у банківську установу немає ніякого сенсу. Оптимальним виходом з подібної ситуації стане звернення в МФО «КЛТ КРЕДИТ» — організацію, що влаштувалася на лідируючих позиціях українського ринку мікрофінансових послуг.

Більше не потрібно шукати відповіді на запитання, як подати заявку на кредит. Якщо Вам потрібен вигідний кредит, оформити заявку слід на головній сторінці нашого сайту.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ»: чому варто вибрати нас?

У сфері кредитних послуг існує достатня кількість мікрофінансових організацій, що видають швидку позику готівкою на різні цілі. Однак незважаючи на масштабність та розгорнутість цього сектора фінансового ринку, визначитися з вибором непросто, оскільки кожен клієнт шукає максимально придатний варіант персонально для себе, але не кожен кредитор готовий його запропонувати.

Не знаєте, де оформити кредит? Спробуйте послуги компанії «КЛТ КРЕДИТ». Наш сервіс здійснює видачу онлайн-позик лише з 2015-року, але діяльність компанії орієнтована на максимально довгострокову співпрацю з клієнтами, які користуються нашими кредитними продуктами. У нас немає свого офісу, тому отримати кредит готівкою не вдасться, але ми готові перерахувати кошти на банківську карту практично будь-якого громадянина України, який досяг повнолітнього віку.

Багато кредитно-фінансових установ, що пропонують оформити онлайн-заявку на кредит, не завжди видають гроші оперативно. На відміну від інших МФО, ми створили гнучку та спрощену схему передачі фінансових коштів. Крім того, оплата за кредит у формі відсоткових нарахувань у нас значно нижча, ніж в інших компаніях, у чому Ви можете переконатися наочно в процесі аналізу конкурентних компаній.

Подати заявку на кредит можна в зручний для Вас час на сайті організації, і вже через п'ятнадцять хвилин Ви станете володарем позики в запитаному розмірі.

Сильні сторони «КЛТ КРЕДИТ»

Наш сервіс з бездоганною репутацією є однією з найкращих кредитних установ України, в якій можна швидко і без зайвих проблем взяти кредит готівкою онлайн, що підтверджують наступні переваги послуг «КЛТ КРЕДИТ»:

  • абсолютна прозорість (ніяких комісій і прихованих платежів);
  • віддалений формат (подати заявку на кредит готівкою не можна, але й вирушати у відділення компанії не потрібно, достатньо скористатися комп'ютером і доступом в Інтернет);
  • доступність (онлайн-заявка на кредит не вимагає документального підтвердження рівня доходу і наявності поручителів);
  • лояльність (оформити заявку на кредит може будь-який громадянин України, який досяг вісімнадцяти років, має паспорт і ІПН; кредитна історія особливої ролі не відіграє);
  • відсутність прив'язки до гео-фактору;
  • безпечність (персональні дані клієнтів надійно захищені та зашифровані).

Заявка на кредит подається 24 години на добу, у будь-який день тижня, без святкових і вихідних, як і, власне, видача коштів.

Автоматизований і зручний сервіс

Головним орієнтиром для нашої компанії є практика західних країн в організації обслуговування та встановлення партнерських відносин між клієнтом і МФО. Розроблена зручна автоматизована система, що дозволяє подати заявку на кредит у будь-який час доби. Опрацювання отриманих особистих даних здійснюється спеціальною скоринговою програмою, яка протягом кількох хвилин на основі даної інформації приймає рішення — відмовити або видати кредит безготівковими.

Перед тим, як заповнити заявку на кредит дистанційно в нашій організації, Вам необхідно: визначитися із сумою позики і терміном її повного погашення, ввести достовірні анкетні дані, підтвердити свою згоду на перевірку анкетних даних. Пам'ятайте, що для отримання позики дуже важливе значення має правильно заповнена заявка. Кредит буде виданий тільки в тому випадку, якщо анкета не містить помилок і неточностей.

Після того як система перевірить введену інформацію, Ви отримаєте відповідь, і в разі позитивного рішення кошти автоматично зараховуються на Вашу діючу платіжну картку, емітовану будь-яким банком України.

З нами раптові фінансові проблеми вирішуються прямо на комп'ютерному кріслі, затишному диванчику чи в ліжку. Оформлення онлайн-заявки на кредит на сайті займе не більше двадцяти хвилин вільного часу.

Сервісне обслуговування клієнтів

Робота співробітників нашої організації спрямована на створення максимально комфортних умов для потенційних кредитоотримувачів. Якщо Ви не розумієте, як оформити заявку на кредит чи не можете розібратися із відсотками та термінами погашення, Ви можете звернутися за консультацією до нашого оператора в режимі онлайн. Він відповість на всі запитання і допоможе заповнити заявку.

Також Ви можете задати запитання, зателефонувавши на гарячу лінію, заповнивши спеціальну форму для зворотного зв'язку чи надіславши листа на адресу зазначеної на сайті електронної поштової скриньки.

Для економії часу та заради уникнення дублювання найпопулярніших запитань про те, як отримати кредит готівкою, подати заявку, погасити позику й т.д., створено спеціальний інформаційний розділ, де кожен може самостійно ознайомитися із розгорнутими відповідями від служби підтримки нашої компанії.

З метою залучення нових клієнтів та утримання постійних ми регулярно влаштовуємо різні акції із приємними бонусами та знижками. Ви можете подати заявку на кредит готівкою прямо зараз, стати учасником програми лояльності й отримати 50%-у знижку на позику.

У нашій організації угоди оформляються швидше, ніж де-небудь ще, а все завдяки продуманій системі передачі особистих даних, адаптованому під потреби користувачів інтерфейсу, великому калькулятору на головній сторінці та реактивній службі підтримки.

Західний досвід мікрокредитування

Трохи цікавої інформації. Поняття мікрокредиту вперше з'явилося в одній з найбідніших країн світу — Бангладеш. Через недовгий час такий спосіб кредитування набув поширення по всьому світу, включаючи США та країни Євросоюзу. Зростання впливу глобальної мережі на життєдіяльність людства стало причиною впровадження мікрокредитування в мережу Інтернет, завдяки чому тепер заявка на кредит готівкою в Україні подається частіше, ніж традиційна банківська.

Пошуковий запит «кредит готівкою онлайн рішення» — досить високочастотний, а це значить, що кредитні заявки — затребуваний фінансовий продукт, який не втрачає своєї актуальності та здатний виручити в найнесподіваніших ситуаціях.

Доступ до мобільного пристрою чи комп'ютера, вихід в Інтернет, мінімальний пакет документів та діюча банківська карта — все, що потрібно сучасній людині, щоб отримати кредит готівкою, заявка на який може бути оформлена за лічені хвилини.

Ну що, оформляємо кредит? Онлайн-заявка чекає Ваших рішучих дій!

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X