Взяти в кредит ноутбук в інтернет магазині: швидко і економно

Взяти в кредит ноутбук в інтернет магазині: швидко і економно

Де краще придбати новий ноутбук «в борг»? Ви можете зробити покупку в звичайному магазині та переплатити за неї вагому суму грошей. Однак краще скористатися послугами онлайн-маркету і вигідно заощадити гроші! В Інтернет-магазині Ви можете купити ноутбук в кредит без переплати або відсотків на умовах, які нічим не поступаються традиційним магазинам.

Як скористатися послугою

Все ще думаєте, що для отримання позики необхідно відправлятися в банк? Взяти в кредит ноутбук онлайн можна, не покидаючи меж свого житла, причому на всіх етапах оформлення угоди! Все, що Вам необхідно зробити для цього – знайти підхожий Інтернет-магазин, вибрати в асортименті необхідну техніку і оформити позику в онлайн-режимі на сайті магазину.

Такий вид кредитування тільки набирає свою популярність серед вітчизняних покупців. Жителі великих міст вже давно активно користуються цією послугою. А ось провінційні містечка і села все ще мало інформовані про те, як саме оформляти таку розстрочку, які умови передбачаються.

Щоб зрозуміти, чи надає магазин послугу онлайн-позики, необхідно ретельно вивчити його сайт. Біля кожного товару, в районі розташування його вартості, повинна знаходитися відповідна кнопка «взяти в кредит». Після натискання відкривається вікно з зазначеними умовами, за якими Ви можете взяти в кредит ноутбук або будь-яку іншу техніку в даній точці продажу.

Як відбувається операція

Після того як Ви вибрали товар, ознайомилися з умовами надання позики, які диктують магазин і банк, необхідно перейти до оформлення заявки на покупку. У цій формі, як правило, розташовуються і опціональні умови кредитування, які Ви позначаєте галочкою, вибираючи із запропонованих варіантів умови, вигідні саме для Вас. Ця процедура передбачає вказання користувачем своїх особистих даних. Після оформлення заявки Вам передзвонить представник онлайн-магазину і уточнить коректність інформації, яку Ви вказали на сайті.

Далі, щоб взяти ноутбук в кредит онлайн, Вам доведеться прийняти ще один дзвінок з банку. На цей раз його співробітник запропонує віддалено заповнити анкету для оформлення угоди. Ця процедура не займе багато часу і не потребує яких-небудь специфічних маніпуляцій. Менеджер задасть цілком стандартні запитання, щоб дізнатися:

- Ваші паспортні дані;

- місце прописки;

- ІПН;

- номер телефону;

- особисті дані (адреса, номер телефону) одного з Ваших родичів, який не проживає з Вами в одній квартирі/будинку;

- відомості про останнє місце роботи (Ваш стаж, інформація про компанію, її контактні дані).

Заповнивши анкету, представник кредитора повідомить, що після докладного розгляду отриманих даних Вам буде надіслано повідомлення про рішення банку. Відповідаєте всім вимогам? Банк вважає, що Ви здатні взяти ноутбук в кредит і виплатити його? Вам зателефонують. Про відмову, як правило, сервіс сповіщає за допомогою СМС.

Після того як заповітний дзвінок буде прийнятий, Вам залишиться зробити всього лиш одну маніпуляцію, і товар – у Вас! Необхідно особисто відвідати банк, забрати всі документи і підписати їх. Після цього протягом трьох днів Ви зможете отримати свою покупку (кур'єром або у магазині). Якщо у Вас немає часу на відвідування фінансової установи, можете вказати, що бажаєте отримати всі папери разом із кур'єрською доставкою покупки. В присутності кур'єра Ви підпишете договір і внесете аванс. Варто відзначити, що Ви можете придбати ноутбук в кредит без початкового внеску. Робіть вибір тільки на користь найбільш вигідної пропозиції.

Цікавий факт: навіть після того, як всі документи будуть підписані, Ви зможете обміняти товар на інший. Його ціна повинна бути вищою, ніж та, яка зазначена в уже оформлених паперах. В такому випадку Вам доведеться доплатити різницю між вартістю нової покупки і сумою, вказаною в документах. А от на більш дешеву покупку обміняти замовлення не вдасться.

Плюси та мінуси онлайн-позики

Як показує практика, купувати ноутбук в кредит через Інтернет вигідно. Одна з причин такого судження – різноманітність банків, умови співпраці з якими Ви можете з легкістю порівняти, не виходячи з дому. Онлайн-кредитування заощаджує Ваш час. Навіть якщо банк відмовить в послузі, Ви зможете негайно звернутися за допомогою в кілька інших сервісів, і так до тих пір, поки не знайдете той єдиний, який погодиться допомогти Вам. Таким чином, можна сміливо стверджувати, що взяти в кредит ноутбук в Інтернет-магазині може практично кожна людина!

Найголовніший плюс онлайн-кредиту полягає в його дешевизні. По-перше, ціни в Інтернет-магазинах, як правило, нижчі за ті, які ми спостерігаємо в традиційних маркетах. По-друге, банк сам мінімізує свої витрати на оформлення всієї процедури видачі позики. По-третє, Ви можете відмовитися від страховки, яка зазвичай становить чималу суму до оплати. Купуючи техніку в стандартному магазині, Ви, швидше за все, почуєте, що страховка обов'язкова.

Головні недоліки онлайн-кредитування – невиправдані надії. Часто покупці звертають увагу, наприклад, на привабливу пропозицію оформити ноутбук в кредит без першого внеску. В такому випадку Ви піддаєтеся великому ризику, адже в більшості випадків за обіцянкою нульового внеску криється вимога внесення як мінімум 10% авансу. Вас будуть переконувати, що банківські установи охоче видають ті кредити, які передбачають солідний аванс.

Ваші надії можуть не виправдатися і в плані якості самої покупки. Щоб не опинитися біля розбитого корита, ретельно перевірте техніку в момент її отримання. Не соромтесь розкрити коробку відразу ж в присутності кур'єра з метою оцінки стану техніки, навіть якщо вона гладко запечатана.

Підсумовуючи, підкреслюємо: якщо Ви бажаєте купити ноутбук в кредит без відсотків, не обов'язково ходити по банках і витрачати на це багато свого часу. Здійснити придбання «в борг» на найвигідніших умовах, без страховки та присутності поручителів можна в Інтернет-магазинах!

У свою чергу, мікрофінансова організація «КЛТ КРЕДИТ» готова надати Вам грошову позику протягом декількох хвилин! Для цього Вам не доведеться покидати межі власного житла. Виділіть для процедури оформлення заявки всього 15 хвилин, введіть мінімум персональних даних і отримайте миттєве зарахування кредитних коштів на свою карту!

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X