Оформлення кредиту на техніку: важлива інформація для позичальника

Оформлення кредиту на техніку: важлива інформація для позичальника

Потрібні гроші на комп'ютер, ноутбук, планшет, холодильник або на яку-іншу техніку? Чи реально оформити кредит, не виходячи з дому, оформивши заявку на веб-сайті Інтернет-магазину? Як оформляється кредит на техніку, де шукати приховані умови, і які гроші в підсумку потрібно буде переплатити, у порівнянні зі першочергово отриманою сумою? Про все це – далі в статті.

Хіба є сенс продавцеві продавати окремі технічну продукцію на виплат без якої-якої впевненості в тому, що вона не підвищиться в ціні через деякий час? Чим керується продавець, продаючи коштовний товар за умовами "нульової позики"?

Маркетингова практика: що потрібно знати

Дива якщо й трапляються, то зовсім не в сфері маркетингу й торгівлі. Продавець, підготувавши клієнтові пропозиції формату «найвигідніший онлайн кредит на техніку», в першу чергу розраховує свою вигоду, відштовхуючись від особливостей людської психології. Щоб одержати наочний приклад психологічного впливу, згадайте хоча б звичайний «рейс» у магазин з метою покупки продуктів. Встановлена ціна в розмірі, приміром, 19,99 грн. на йогурт, та ще й з яскравим підписом «Акція», напевно приверне більше уваги, ніж ціна 20,00 грн. без жодних відміток. Не керуючись математичними міркуваннями, ми на психологічному рівні віддаємо перевагу пропозиції 1-го тпродавця – думаючи,що заощадили одну гривню. А насправді – тільки одну копійку.

Тема «кредити на техніку» цікавить Вас? Тоді Вам напевно вже доводилося відвідувати великі точки продажів побутової техніки з метою вивчення їх асортиментів. Там Ви могли побачити, наприклад, позначку на ціннику холодильника, що говорить: «унікальна пропозиція – 0 кредит на техніку», «розстрочка без переплат». Щось не особливо віриться? Дістаємо калькулятор і починаємо підраховувати різницю, яку треба переплатити.

Дивно! Після внесення першочергового внеску й щомісячних виплат остаточна сума погашення позики дійсно є практично мінімальною. Якщо Вам трапиться консультант, який добре знає методи психологічного тиску, Ви «затаритесь» по-великому. Непогана ж насправді ідея, адже здається, ощадливо. Невелика переплата після виплати всієї суми – хіба критично?

Але врахуйте, що нульовий кредит на техніку буде означати для Вас підписання договору, що вигідніше насамперед для магазину. Кінцевий платник у цьому випадку – Ви. Банк у цій системі відіграє окрему роль – він робить виплату вартості товару магазину. У свою чергу, ті гроші, які треба виплачувати Вам, будуть спрямовані банківській установі. А він запропонує Вам інші умови, що відрізняються від тих, на які Ви розраховували спочатку.

У випадку якщо Ви оформили безпроцентний кредит на техніку, для підписання будуть запропоновані три варіанти угоди. Один екземпляр залишиться у Вас, інші два будуть у банку й у продавця відповідно. Висновок: Ви уклали договір факторингу.

Визначившись із остаточним списком придбань, Ви вже хочете оформити безпроцентний кредит на побутову техніку? Будьте пильні! Уважно прочитайте договір. Наявність таких опцій, як страхування товару за рахунок платника, повинне насторожити. Вивчивши договір, знову підрахуйте всі свої майбутні витрати, щоб потім не задаватися питаннями типу «де я щось не врахував?».

Схема процедури оформлення кредиту онлайн

Відкинувши негативні моменти, і задавшись метою роздобути кредит онлайн на побутову техніку, щоб швидше порадувати себе новою покупкою, Ви оформляєте на сайті магазину заявку. Визначившись із товаром, слід також приділити увага вибору кредитних умов. Часто потрібно ввести номер свого паспорта й ідентифікаційного коду. Після цього Ви одержуєте дзвінок від менеджера магазину й уточнюєте інформацію щодо документації й додаткових умов.

Мине декілька днів, і Вам зателефонує співробітник банку. З його допомогою заповнюється повноцінна анкета. Приготуйте відповіді на запитання про детальну інформацію зі свого паспорта, про адресу реєстрації, контакти Ваших близьких людей, відомості про останнє місце працевлаштування і т.д.

Докладну розмову завершено, і кредит на техніки онлайн без першого внеску став ще ближче! Очікуйте схвалення з боку кредитора. Далі Ви або відвідуєте банківську установу, де отримуєте роздруківку документів для підпису, або ж отримуєте документи на позику від кур'єра разом із придбаним товаром.

Незважаючи на те, що в документації буде вказано найменування техніки,яку Ви збираєтесь купувати, та у позичальника залишиться можливість заміни обраного товару. Навіть якщо товар не входить у ту ж цінову категорію, що обраний спочатку. Єдине обмеження полягає в тому, що покупець не зможе замінити технічну одиницю на дешевшу – різниця в ціні в такому випадку не може бути схвальною для покупця.

Далі – трішки теорії. Цивільний Кодекс України передбачає можливість продажу продавцем продукції в кредит з відстрочкою або розстрочкою платежу. Купуючи товар на виплат, Ви також підписуєте кредитну угоду. Покупець захищений правами, запропонованими законом "Про захист споживчих прав".

Перед тем як буде укладений договір кредиту на техніку без першого внеску, кредитодавець зобов'язано надати наступну інформацію:

- найменування й місцезнаходження кредитодавця;

- умови (тип процентної ставки, ціль видачі позики, варіант забезпечення);

- сума, на яку видається позика;

- строк виплати;

- варіанти погашення позики кредиту, з урахуванням вартості суми платежів, їх частоти;

- інформація про умови можливого дострокового погашення позики;

- необхідність в оцінюванні майна кредитора;

- режим виплати відсотків.

У процесі заповнення анкети для одержання кредитів на покупку техніки сторона-позичальник не має за законом права вимагати від клієнта інформацію, яка по визначенню не стосується його платоспроможності.

Теорія в цифрах

Багато магазинів пропонують однакові кредитні умови. Часто клієнт не відчує істотної різниці, одержуючи кредит на побутову техніку за «різними столиками». Втім, різниця хоч і не дуже помітна, але все-таки існує.

У кредит техніку на загальну суму до 15 тисяч гривень зможе видати практично будь-який кредитор, пропозиції якого Ви знайдете в Інтернеті.

Ставка номінальна на споживчі позики становить 0,01%. Перерахувавши щомісячні платежі, позичальник може виявити майбутню переплату. Вона полягає в комісіях, що нараховуються щомісяця, а також у страховці. Коли оформляється кредит на техніку онлайн або поза Мережею, банківські установи нараховують, як доповнення, оплату страховки працездатності клієнта, страхуючи себе від неплатоспроможності позичальника.

Розмір страхового тарифу відрізняється для різних кредиторів, а також залежить від строків угоди. Якщо видається техніка в кредит нарік,банки встановлюють щомісячну оплату страхування в розмірі 1,5%– 0,7%. При більш довгому терміні кредиту страховий платіж буде нижче. Чому так? Вигода банку буде полягати в більшій кількості виплат від позичальника.

Коли оформляється техніка онлайн у кредит, деякі кредитори передбачають у своїй програмі кредитування пільговий строк виплати комісії. Наприклад, якщо побутова техніка в кредит онлайн береться на 12 місяців, перші півроку клієнт буде змушений платити однаковими частками суму, що включає в себе погашення безпосередньо тіла позики, відсотків і страховки. Далі, з 6-го місяця й до завершення строку, буде утримуватися ще й щомісячна комісія за обслуговування.

Навіть якщо страховий тариф Вам видасться занадто високим на строк до півроку – такий кредит однаково буде найбільш вигідним. Одержуючи, наприклад, позику у розмірі 6 000 грн. на 6 місяців, остаточна сума виплати складе близько 7 100-7 500 грн., у той час як на 12 місяців – 7 900-8 200 грн. У випадку з ефективною ставкою на споживчі кредити річні нараховують сотні відсотків. Це безпосередньо залежить від терміну, загальної суми кредитування, наявності знижок, умов тієї або іншої партнерської програми.

Завжди є можливість передумати

Важлива перевага оформлення кредиту на техніку онлайн – протягом двох тижнів після оформлення позики Ви можете скористатися пунктом Закону про захист споживчих прав (ч. 6 ст. 11), відкликавши свою згоду на оформлення кредиту. При цьому Вам не треба пояснювати причини свого рішення. Термін актуальності цього пункту для Вас відраховується з того самого моменту, коли Ви одержали на руки екземпляр укладеної угоди. Відкликання кредиту на побутову техніку оформляється у форматі письмового повідомлення. Передається такий документ особисто, через представника, який уповноважений, або ж поштою за адресою кредитодавця.

Після одержання відкликання кредиту від клієнта кредитодавець зобов'язується повернути гроші протягом 7 днів. Якщо кошти не надходять на рахунок фізичної особи протягом цього строку, щодня буде нараховуватися 1% пені від суми, яка в підсумку повинна була бути виплачена покупцем по кредиту в сумі.

Звертаємо Вашу увага: розірвання угоди не передбачається, якщо куплений у кредит товар забезпечується іпотекою,була оформлена позика на придбання житла або на оплату послуги, яка вже була проведено перед закінченням 14 днів після укладення кредитного договору.

Чому побутова техніка в кредит онлайн – вигідно?

По-перше, вигода для споживача в можливості вибрати оптимальні для себе умови кредитування, зрівнявши пропозиції декількох банків. Крім цього, якщо Ви вирішили взяти в кредит техніку без першого внеску онлайн, отримаєте можливість позитивного рішення позикодавця, навіть не виходячи із власного дому. А час дорожче грошей, як кажуть. А в цьому випадку він заощаджується суттєво – у клієнта немає необхідності ходити по банківських відділеннях, магазинах, порівнювати умови, з'ясовувати, хто кому доводиться партнером. В «онлайні» усі як на долоні.

Важливий плюс , навіть якщо Ви оформляєте кредит на техніку з поганою кредитною історією в режимі онлайн, – економія коштів ( у порівнянні з варіантом оформлення «реальної» позики). Українці можуть заощаджувати на кредитах online не тільки лише тому, що ціни Інтернет-Магазинів більш лояльні стосовно клієнта. Вигода ще й у тому, що видатки банків на оформлення кредиту знижуються.

Ви швидко, не залишаючи стін рідного будинку, порівнюєте ціни Інтернет-Магазинів, і раціонально підходите до вибору продавця, а кредитор при цьому одержує свою економію. У результаті, купуючи побутову техніку в кредит через Інтернет, покупець уникає додаткових витрат по страховці. Звертаючись особисто в банківську установу, або ж у точки продажів техніки, Вас напевно «порадують» тим, що відмовитися від страховки неможливо. Але якщо Ви домовляєтеся про оформлення кредиту в телефонному режимі, така можливість найчастіше існує.

Майбутнє онлайн-кредитування

За розрахунками фінансистів, кредитування в режимі онлайн – напрямок, що розвивається,і в майбутньому може мати великі перспективи. Основна тому причина – завдяки новому каналу кредитори одержують ще більше позичальників. Фахівці повідомляють, що онлайн-кредити, за певними оцінками, мають високий шанс стати найперспективнішими серед роздрібного кредитування в 2017-2018 рр. Навіть враховуючи зарегульованість цього типу кредитування, кредит на покупку техніки сьогодні пропонують усе більше фінансових організацій, і це явище не можна назвати тимчасовим.

Повернемося до переваг для банків при оформленні кредиту в режимі онлайн, опираючись на слова фінансистів. Головне з них: прострочення по договорах, які оформлені за допомогою ресурсів глобальної Мережі, суттєво нижче, ніж по «магазинним». Користувачі Інтернету, як показує практика, більш «дисципліновані» у плані погашення кредитів. Відповідно, позикодавці мінімізують свої ризики, надаючи кредитні кошти через Мережу.

Покрокова процедура придбання техніки в кредит

Ви прийняли рішення – «беру кредит». Взяти в кредит побутову техніку насправді можна досить швидко навіть в «оффлайні». Пропонуємо приблизну (!) покрокову інструкцію із придбання, наприклад, ноутбука, у звичайному роздрібному магазині.

  1. Покупець визначається з моделлю ноутбука ( приміром, за 10 000 грн.).
  2. Продавець передає йому квитанцію.
  3. Із квитанцією клієнт прямує до столика менеджера по кредитах.
  4. Від менеджера покупець отримує інформацію щодо того, як взяти в кредит онлайн техніку, як відбувається його погашення. Після цього вручається роздруківка даних про позику.
  5. Якщо всі умови влаштовують клієнта, менеджер робить ксерокс паспорта й ІПН покупця. Далі позичальник перевіряється через скорингову систему.
  6. В усній формі клієнт інформує кредитного менеджера про своє працевлаштування: повідомляє назву організації, її адресу, контактні номери, свою посаду у компанії. Не варто дивуватися, якщо менеджер попросить телефон людини, яка зможе підтвердити особистість покупця.
  7. При позитивному рішенні про видачу кредиту клієнт залишає свій підпис у заяві на одержання кредиту, у кредитному договорі, а також вносить перший внесок, якщо потрібно ( приміром, 2 000 грн.).
  8. Позичальник одержує товарний чек, гарантійний талон і безпосередньо сам товар.

Оформляєте кредит онлайн? Це буде ще швидше!

Де оформити кредит?

Що робити, якщо Вам відмовляють у наданні кредитних коштів, а вони потрібні прямо зараз? Усього за кілька хвилин ми вирішимо Вашу матеріальну проблему! За допомогою онлайн-сервісу кредитів «КЛТ КРЕДИТ» Ви одержите свої гроші прямо зараз, без яких-небудь довідок. Зарахування грошей на банківську картку відбувається протягом п'ятнадцяти хвилин. Умови кредитування – максимально прозорі, у зв'язку із чим компанія «КЛТ КРЕДИТ» користується довірою серед великого списку своїх клієнтів.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X