Оформлення кредитних карт особам молодше 21 років

Оформлення кредитних карт особам молодше 21 років

Ніхто в наші дні не застрахований від ситуацій, в яких потрібні гроші, а власних коштів явно недостатньо. Особливо схильні до таких ситуацій молоді люди, які вже роблять перші незалежні кроки в дорослому житті, але ще не встигли накопичити трохи на екстрений випадок або не мають достатньо життєвого досвіду, щоб передбачити таку ситуацію. Звичайно, в таких випадках, як правило, можна звернутися до батьків, але й у них не завжди є можливість допомогти. Друзі теж не можуть бути гарантованим варіантом. В кінці залишається одне з найбільш оптимальних рішень - оформити позику, або, як ще кажуть, взяти кредит. Але в якому банку можна оформити кредитну карту з 18 років?

Чому використання пластикових платіжних карт таке популярне?

Для початку розберемося, навіщо взагалі потрібні пластикові карти. Адже, здавалося б, з готівкою завжди простіше - знаєш, скільки залишилося, відчуваєш, скільки витратив, віддалені покупки можна здійснювати і післяплатою і так далі. Але у використанні саме електронних карт є ряд незаперечних переваг:

• Немає необхідності носити з собою велику суму - це позбавляє нас від ризику ці гроші втратити або стати жертвою кишенькових злодіїв;

• Дистанційні покупки обходяться дешевше - на відміну від накладеного платежу, комісія за переказ коштів з картки на рахунок або карту продавця набагато нижче, ніж вартість зворотної пересилки грошових коштів транспортною компанією;

• Зручно здійснювати розрахунок у багатьох магазинах - пошук продавцем або касиром здачі і вічне питання «А є купюра подрібніше?» З подальшими спробами розміняти великий номінал поглинають, часом, більше часу, ніж сам процес вибору товару, на відміну від розрахунку через платіжний термінал;

• Можливість здійснення більшості платежів через інтернет-банкінг - завдяки цій можливості багато користувачів банківських карт забули про кошмар черг в касах або терміналах самообслуговування;

• Завжди є можливість зняти готівку - досить знайти будь-який банкомат з мінімальною або нульовою комісією за зняття коштів і можна зняти потрібну суму готівкою.

Це ще не повний список переваг користування картами банку, але і їх цілком достатньо, щоб переконатися в її плюсах. Тому багато людей і прагнуть отримувати позики саме у вигляді кредитних ліній на рахунку.

Які банки видають кредитні карти з 18 років?

Але в тому-то і проблема, що саме банки, що видають кредитні карти, оформляють їх в основному з 21 року. Це обумовлено тим, що такі установи досить скрупульозно вибирають собі клієнтів. У віці 21 року і старше у людини, як правило, вже є професія, більш-менш постійне джерело доходу, трудовий стаж. Це зайвий раз підтверджує платоспроможність клієнта і служить свого роду гарантом. Крім того, якщо політика банку дозволяє видавати кредитні карти з 18 років, то крім посвідчення особи працівник кредитного відділу може просити документи, що підтверджують дохід потенційного позичальника, тобто довідку про заробітну плату. Це досить проблематично, оскільки зараз дуже багато молодих людей і дівчат працюють неофіційно або на мінімальну зарплату, а решту отримують у конвертах. Крім довідки про доходи, банк може зажадати надати цінний заставу, але це у випадках, що стосуються великої суми, та й в ролі застави може виступати в основному автотранспорт або нерухомість, що є далеко не у всіх в такому молодому віці. Але якщо мова пішла про заставу, то чому не звернутися в ломбард?

Чому ломбард не найкраще рішення?

У ломбарді здається все просто і зрозуміло - залиш заставу, візьми гроші, поверни гроші, забери заставу, але у таких організацій є ряд істотних недоліків, з точки зору молодих позичальників:

• Необхідність залишати в заставу цінні речі - у молодих людей їх, як правило, мало і вони їм потрібні: телефон або смартфон для зв'язку, комп'ютер або ноутбук для навчання або роботи. Що ж стосується ювелірних прикрас, то вони є теж не у кожного;

• Потрібно самому доставляти речі в ломбард і забирати їх звідти;

• Сума позики буде помітно нижче реальної вартості застави;

• Часом сума виплачених відсотків в рази перевищує суму початкового позики, особливо коли довгий час не виходило викупити закладену річ.

Хоча ломбард і може перерахувати гроші на карту, надаючи таким чином позику, але це ніяк не скорочує список незручностей.

Так чи є вихід для молоді?

Коли студент, який потребує терміново грошей не зміг знайти, де зайняти «живих» грошей, то він в першу чергу починає шукати в інтернеті інформацію за запитами «кредитна карта з 18 років онлайн заявка», «оформити кредитну карту онлайн з (від) 18 років» або «кредитні карти з 18 років». Крім банків та ломбардів, пошукова система видасть результати з посиланнями на якісь МФО. Вони готові видати кошти безпосередньо на рахунок вашої картки протягом декількох хвилин, як правило, до 1 години. Їх слогани обіцяють блискавичну позику, але чи так вона завжди зручна? І хто ж ці МФО в принципі.

Можливості вирішення фінансових проблем за допомогою МФО

МФО розшифровується як мікрофінансова організація. Їх діяльність реалізована за значно спрощеною, порівняно з банківською, системою. Це дозволяє реалізувати ряд дуже істотних переваг:

• Вік кредитування знижений до 18 років - тепер кредитна карта в 20 років, і навіть в 18 доступна майже кожному;

• Потрібно мінімальний пакет документів - можна оформити кредитну карту з 18 років за паспортом і ідентифікаційним кодом;

• Онлайн заявка на кредитну карту з 18 років може бути заповнена не виходячи з дому;

• Не потрібно надавати довідку про доходи - кредитна карта з 18 років без роботи з офіційним працевлаштуванням може бути доступна працюючим студентами молодим стажистам;

• Немає необхідності в заставі - це і економить час, і є досить комфортною умовою;

• Кошти переказуються протягом години після звернення в мікрокредитну організацію - карта з кредитним лімітом з 18 років стане доступною відразу після зарахування коштів.

Кредитною карту називають тільки для зручності, тому що у позичальника не утворюється негативний баланс на карті банку-власника. На неї просто зараховується сума, зазначена в договорі.

Чи складно оформити кредитну карту з 20 років в МФО?

Насправді, займ у мірофінансовій організації - це найшвидший і найпростіший вид позик. Для його оформлення потрібно виконати мінімум кроків, причому, не виходячи з дому:

• Перейти на сайт мікрокредитної організації;

• Заповнити заявку. Незалежно від того чи потрібна вам кредитна карта з 20 років або ви шукаєте кредитні карти з 19 років - онлайн заявка буде для всіх однаковою і заповнюється протягом лічених хвилин;

• Дочекатися рішення про видачу грошей - це, як правило, триває не більше півгодини, і навіть 15 хвилин;

• Підписати згоду видачі коштів - по суті це кредитний договір, тому умови потрібно читати особливо уважно;

• Дочекатися переказу коштів на карту.

З описаного вище зрозуміло, що це дійсно сама проста і швидка позика, причому отримати її можна, не залишаючи дому чи робочого місця. Крім того, цими грошима можна користуватися як для онлайн розрахунків, так і для переведення в готівку в будь-якому банкоматі. Але чи є якісь приховані або не дуже недоліки цих систем? Дійсно, вони присутні:

• Досить високі процентні ставки - в зв'язку з не дуже ретельним розглядом платоспроможності клієнта зростає ризик неповернення кредиту, тому він відразу вкладається в процентну ставку;

• Термін кредитування досить короткий - до 30 днів;

• Невелика сума позичених коштів - як правило, не більше 1500 гривень;

• Високі штрафні ставки і відсотки;

• Ризик шахрайства з боку недобросовісних кредиторів.

Це досить серйозні недоліки, але не у всіх МФО вони представлені в повному обсязі.

Чи є організація, здатна надати послуги з мінімумом недоліків?

Є деякі МФО, які вже мають чимало постійних клієнтів і хорошу репутацію. Саме до таких варто звертатися, якщо вам потрібна кредитна карта в 18, 19 або 20 років. Прикладом такої компанії є МФО KLT CREDIT. У них є цілий ряд переваг перед іншими компаніями, особливо це зручно людям, яких цікавлять кредитні карти студентам від 18 років. Головними позитивними відмінностями цієї організації є:

 • Можливість оформлення першої позики до 2500 гривень;
 • Можливість продовження терміну кредитування на 10, 20 або 30 днів;
 • Швидкість розгляду заявки - до 5 хвилин;
 • Мінімальний пакет документів;
 • Програми лояльності - знижки новачкам до 50% і 25% при другому кредиті;
 • Низька процентна ставка - від 0,8% на добу;
 • Надійний захист персональних даних;
 • Можливість оформлення позики на термін до 65 днів і 10 000 грн. для постійних клієнтів;
 • Онлайн-консультанти з фінансових питань працюють в режимі 24/7;
 • Кошти на карту зараховуються буквально протягом 2-5 хвилин з моменту підписання згоди з умовами надання позики;
 • Можливість вибору способу погашення позики;
 • Відсутність прихованих платежів і комісій за обслуговування позики;
 • Відсутність штрафів за дострокове погашення кредиту - тільки плата за фактичний час користування коштами.

Таким чином, ми бачимо, що взяти кредитну карту з 18 років може будь-хто, у кого є паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Крім того, для оформлення позики необхідно мати банківську карту будь-якого банку з балансом не менше 1 гривні, на яку і будуть зараховуватися позикові кошти. Це простий і надійний спосіб вирішення термінових фінансових проблем, особливо коли кошти потрібні терміново.

Завдяки компанії «КЛТ КРЕДИТ» вирішення фінансових питань стає простим, приємним і прозорим. Ви можете не побоюватися, що втрапите до шахраїв або аферистів, що вам будуть пред'явлені до оплати якісь приховані платежі або що комісія, зробить кредит нечувано дорогим. Досить просто зайти на сайт компанії і вибрати потрібну суму і термін. Калькулятор на сторінці відразу відображатиме вартість такого кредиту і загальну суму, яка підлягає до повернення. А акційні знижки та програми лояльності зроблять цей фінансовий продукт доступнішим для будь-якого клієнта.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X