Кредитмаркет найбільший український сервіс КЛТ КРЕДИТ

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Погодьтеся, не завжди є можливість позичити гроші в знайомих або оформити кредитні кошти в банку. Причини можуть бути різні, починаючи від нестачі часу на «походи» і пошуки вигідних кредитних програм і закінчуючи форс-мажорними життєвими ситуаціями.

Щоб у сприятливому ключі вирішити проблему з позикою необхідної суми грошей, можна, як варіант, оформити кредит онлайн. На українському ринку послуг з надання кредитів фізичним особам за допомогою всесвітньої мережі працює велика кількість організацій, зокрема, «KLT CREDIT» – новий сервіс онлайн позик в Україні. Без зайвої скромності можна стверджувати, що співробітництво з даним сервісом відрізняється від аналогічних порталів легкістю, доступністю й зручністю використання.

Протягом останніх років банківське кредитування в Україні демонструє значний спад, що сприяло розширенню діяльності нового виду послуг – кредитування через інтернет. У цьому напрямку на сьогоднішній день працює безліч компаній. Однієї з таких компаній є «КЛТ КРЕДИТ маркет онлайн» – небанківський сервіс, що виявляє широкий комплекс послуг у сфері онлайн-кредитования.

Що пропонує своїм клієнтам «КЛТ КРЕДИТ»?

На відміну від банків компанія лояльно ставиться до своїх клієнтів. KLT CREDIT надає позики на банківську карту і інші послуги на підставі свідоцтва, виданого Національною комісією, яка здійснює регулювання діяльності на фінансовому ринку. Підставою для діяльності сервісу є свідоцтво видане 29 грудня 2015 року, ФК №682. Обліковий номер 13103273. Код кредитної організації: 13.

На сьогоднішній день «КЛТ КРЕДИТ» є великою торговельною маркою, яка здатна конкурувати з авторитетними фінансовими установами, що зарекомендували себе.

Для того, щоб оцінити всі переваги позик, досить відвідати КЛТ Кредит маркет онлайн офіційний сайт - https://kltcredit.com.ua, де представлена послуга онлайн кредитування в Україні.

Переваги

Також, як і більшість сучасних компаній, «КЛТ КРЕДИТ» не вимагає від позичальника підтвердження платоспроможності. Заявка клієнта оформляється прямо на сайті, після чого з ним зв'язується менеджер компанії. Після одержання коштів КЛТ КРЕДИТ маркет онлайн пропонує клієнтові особистий кабінет, за допомогою якого можна контролювати свої платежі, а також оплачувати заборгованість безпосередньо на сайті.

Відповідь на запитання: як взяти кредит за допомогою «KLT CREDIT» простий і зрозумілий навіть новачкам. Щоб скористатися кредитними коштами на свій розсуд, необхідно на сайті сервісу пройти чотири прості кроки.

Крок перший припускає реєстрацію Особистого кабінету користувача. На цьому етапі важливо правильно вказати адреса електронної пошти, логін, пароль і номер телефону. Саме за допомогою цих даних згодом буде здійснюватися інформування користувача про стан кредитного балансу, зарахуванні коштів і так далі.

Крок другий – заповнення традиційної анкети користувача. Щоб у перспективі безперешкодно оформляти кредити готівкою по паспорту, природно, необхідно правильно вказати основні паспортні дані й номер ідентифікаційного коду.

Крок третій пов'язаний із внесенням у систему даних активної банківської карти. Саме на неї будуть зараховуватися позикові кошти протягом 15 хвилин після проходження завершального кроку.

Крок четвертий припускає заповнення заявки на кредит. Слід зазначити, що у випадку першого використання сервісу користувач може оформити кредит не більш, ніж на 2500 гривень. За умови успішного й своєчасного погашення боргових зобов'язань наступні суми онлайн кредитів по паспорту будуть збільшені. У результаті успішного співробітництва користувач сервісу може оформити кредит до 10000 гривень.

До слова, позиковими коштами мають право скористатися громадяни України у віці від 18 до 75 років. При чому, якщо для зарахування кредитних грошей використовується картка Приват Банку, – скористатися позикою можна миттєво. Про це користувача буде проінформовано в текстовому повідомленні, присланому на зазначений номер телефону. Для клієнтів інших банків зарахування кредитних коштів здійснюється протягом 7 хвилин.

Кредитування пропонує нові можливості, які можна отримати при зверненні до професіоналів!

Рейтинг 4/5
От 52 голосов
4
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X