Нові правила на митниці: як не порушити закон

Нові правила на митниці: як не порушити закон

Нові правила на митниці: як не порушити закон

Зміни, внесені НБУ, не торкнуться розміру валютних коштів, які фізичні особи можуть переміщати через державний кордон без декларування. Сума, як і раніше, складає 10 тисяч євро. Якщо готівкові перевищують зазначену суму, громадяни зобов'язані її задекларувати.

Нововведення в першу чергу стосуються розширення переліку документів, які потрібні для переміщення валюти. Крім банківських документів, що підтверджують зняття грошей з рахунку, фізособи-резиденти можуть надати квитанції з обмінних пунктів, де проводилися валютні операції.

Друга зміна стосується ввезення валюти працівниками наших зарубіжних диппредставництв. Їм для провезення суми, що перевищує 10 000 євро, досить мати при собі довідку з посольства або іншої дипломатичної установи.

Якщо раніше вищевказані документи вважалися дійсними протягом усього лише 30 днів, то нові правила підвищують термін їх дії до 90 календарних днів.

Також Нацбанк скасував постанову, що обмежує операції з валютними рахунками в зарубіжних банках. Тепер для проведення таких операцій немає необхідності отримувати спеціальну ліцензію.

Отримати кредит за кілька хвилин – думаєте, це неможливо? Отримати необхідні гроші онлайн на карту або готівкою допоможе "КЛТ КРЕДИТ"! Наша спеціалізація – негайна ліквідація Ваших фінансових проблем без черг і стосів документів. У будь-який час доби, у вихідні та святкові дні ми готові прийняти Ваші заявки і надати у Ваше розпорядження необхідну грошову суму.

За матеріалами segodnya.ua

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X