Номер кредитної картки: що потрібно знати?

Номер кредитної картки: що потрібно знати?

Кредитна карта України - це свого роду банківська позика на споживчі потреби. Як правило, карта видається на три роки, протягом яких її власник може здійснювати покупки і оплачувати послуги в торгівельних точках-партнерах банку-емітента. Багато банків надають цю послугу без комісії в межах певного періоду.

Номер кредитної картки мають всі без винятку пластикові продукти банку, і він індивідуальний і унікальний, як відбитки пальців. Містить такий номер набір цифр, в яких закодовані дані як про саму карту, так і про її власника. Шість перших цифр, що йдуть по порядку, слугують ідентифікатором банку за типом карт, який присвоюється платіжною системою. Цю групу цифр ще називають БІН-кодом. Решта десять можуть включати в себе різні дані визначені банком: наявність чіпа, характер валюти, відділення банку та ін.

Номери банківських карт можуть бути нанесені на пластик двома способами. Найпростіший і найпоширеніший, коли цифри просто надруковані певним барвником. Іноді, щоб карта виглядала більш ефектно, банки застосовують ембосування(тиснення). При використанні цього методу номер, виглядає як інкрустація, злегка виступаючи над поверхнею. Обидва варіанти зображення цифр є надійними і дійсними.

Всі користувачі кредиток, оформляючи банківський продукт, отримують від менеджера детальну інформацію про неї. Додатково завжди вручається пам'ятка по користуванню, але все ж іноді виникає питання, що таке номер будь-якої кредитної картки і де він знаходиться.

Номер карти вказано на її лицьовій стороні. Тут же можна побачити і дату дії карти та, на зворотному боці, знайти код перевірки з трьох цифр. Не потрібно плутати номер пластикової карти з банківським рахунком. Рахунок вказано в документах на карту, а не на ній.

Різноманітність кредитних карт

Якщо говорити про те, які бувають номери кредитних карт, то слід зазначити, що банківські продукти Visa і MasterCard включають в себе 16-ти значний номер, розділений на сектори по чотири в кожному. Це найбільш популярні серед користувачів України кредитки. Вони дають можливість користуватися кредитними коштами, як у себе на батьківщині, так і майже скрізь за кордоном.

Іноді ще можна побачити номер кредитної картки Віза на 13 цифр, але це буває вкрай рідко. Існують карти в 15 цифрових значків з трьох секторів - це American Express. А ось з дев'ятнадцятьма знаками кредитні карти випускаються, як правило, в якості додаткових до основних кредитних програм.

З першого числа номера можна зрозуміти, до якої системи платежів відноситься кредитна картка. Цифра 3 свідчить про те, що це кредитка належить до системи АмерікенЕкспресс. Якщо першою є четвірка, значить карта від Віза. Номер банківської карти МастерКард буде починатися з п'ятірки.

Подальша розшифровка значень не має особливого значення для власників банківського пластику і тих, хто поповнює кредитний рахунок по ним, тому що ця інформація стосується реквізитів кредитної установи, банківської програми тощо.

Як саме генерується картковий номер, банки з метою безпеки не розголошують. Ця інформація може привернути до себе увагу людей, «нечистих на руку». Однак, навіть якщо припустити, що зловмисник зможе розшифрувати закодовану інформацію, то без особистого перевірочного коду власника карти провести транзакцію не зможе. Тому, якщо Вам запропонують перерахувати кошти на кредитку і попросять: «Дайте номер кредитної карти», можете сміливо його назвати.

Номер Вашої картки потрібно буде повідомити разом з паспортними даними, якщо Вам знадобиться терміново оформити онлайн-кредит. Сміливо звертайтеся в компанію «КЛТ КРЕДИТ» на сайті: kltcredit.com.ua. Тут протягом 15 хвилин можна отримати в будь-який час доби і дня, тижня, необхідну суму на дуже вигідних умовах. На перший кредит передбачена знижка 50%. Ніяких комісій за оформлення не існує. Все, що від Вас потрібно, це карта банку, паспорт і ІПН. І нехай Вас не турбує питання, який повинен бути номер кредитної картки. Ми працюємо з будь-якими банківськими продуктами.

Як дізнатися номер банківської карти

Якщо раптом виникла необхідність уточнити номери діючих кредитних карт, то найпростіший спосіб, це подивитися їх на самій карті. Якщо з якихось причин такої можливості немає, то можна скористатися послугою онлайн-банкінг на сайті послуг. Це можливо буде зробити тільки за умови, що Ви власник карти.

Для цього потрібно авторизуватися і, увійшовши до свого облікового запису, знайти забутий номер і всі інші необхідні реквізити, крім коду безпеки. Цей код повинен знати тільки власник кредитки. Аналогічним способом можна подивитися бажаний номер в терміналі або банкоматі. Після авторизації потрібно вибрати меню «Налаштування», а потім «Реквізити». І останній спосіб, зайти у відділення банку з паспортом та отримати потрібну інформацію від касира-оператора.

Обережно - шахраї

Бажаючі отримати чужі кошти були завжди. Останнім часом шахраї знову активізувалися і почали промишляти скіммінгом. Встановлюючи своє обладнання на банкомати, вони зчитують дані з карт і записують прихованою відеокамерою ПІН-код який вводиться. Номер кредитної картки Visa з реквізитами, як і номер кредитної картки MasterCard, стануть ласим шматочком для аферистів.

Будьте обережні. Якщо банкомат викликає підозри, краще відмовтеся від операції. Намагайтеся прикривати клавіатуру банківського устаткування, коли вводите код. Ніколи, ні за яких обставин не передавайте реквізити друзям, знайомим і навіть родичам.

Деякі шахраї маскуються під інтернет-магазини, різні сервіси і вимагають при реєстрації вказувати номери діючих кредитних карт Visa або будь-яких інших банківських систем. Точно визначити, хто є, хто, складно, але можна вдатися до допомоги сервісів, які допоможуть згенерувати тестовий номер карти.

Не намагайтеся самі вписувати випадкові цифри - не допоможе. Тут потрібен професійний підхід і знання структури банківських номерів. Зате отримавши «лівий номер кредитної карти», можна переконатися в чесних, або не дуже, намірах комерсантів.

Будь-яка платіжна система і банківські установи намагаються максимально захистити себе і своїх клієнтів від можливих ризиків за операціями з картами. При дотриманні власниками банківського продукту основних правил безпеки таких ризиків вдається уникнути. В статті ми постаралися максимально розповісти все про номери діючих кредитних карт і сподіваємося, що кожен знайшов у ній щось корисне для себе.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.3/5
От 20 голосов
3.3
5
1
20
Читайте також
16.12.2016
Терміновий мікрокредит без застави та поручителів на карту банку
15.02.2018
В Україні хочуть скасувати мережеву анонімність: чи є в цьому сенс?
28.04.2017
Інтернет сприяє поширенню контрафактної продукції
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X