Наявність великої суми — обов'язкова умова безвізового перетину кордону

Наявність великої суми — обов'язкова умова безвізового перетину кордону

Перші туристи вже змогли скористатись своїми біометричними паспортами для безвізових поїздок до країн ЄС. Тільки за перші 2 дні після введення безвізового режиму кордон перетнули понад 3 тисячі осіб. З документів у наших співвітчизників запитували тільки паспорт, а ті, хто перетинав кордон на власному автотранспорті, повинні були пред'явити права, страховку та техпаспорт. Мандрівникам задавали стандартні запитання про мету поїздки, її тривалість та наявність необхідних грошових сум.

Скільки ж грошей потрібно мати при собі для безперешкодного проїзду в країни Шенгенської зони? Єдино правильної відповіді, на жаль, не існує. Справа в тому, що в кожній країні діють свої норми, які висуваються до заїжджих гостей. Наприклад, для поїздки в Польщу туристам досить мати по 20 злотих (приблизно 120 грн.) у день або 700 злотих (близько 700 грн.) на весь час перебування в країні. Але вже у Чехії суми значно зростають — на один день перебування у країні знадобиться 1100 крон, що складає близько 1120 грн. Для в'їзду до Франції потрібно 50 євро у день, у Німеччину — 45 євро, що у перерахунку на вітчизняну валюту становить 1460 і 1300 грн. відповідно.

Деякі країни, наприклад, Кіпр, Люксембург або Австрія, не встановлюють жодних мінімальних сум для туристів, проте працівники митниці цих країн самі зроблять розрахунок, виходячи з тривалості перебування, мети й місця передбачуваного проживання. В середньому для відвідування європейських країн мандрівникам знадобиться близько 50 євро у день, тобто тиждень перебування у ЄС на одну людину складе не менше 9 тис. грн.

Що пред'являти на кордоні?

Яким чином можна довести свою платоспроможність? Як і до введення безвізового режиму, прикордонникам можна пред'явити готівку, банківські картки або виписки з банківських рахунків. Якщо Ви все ще використовуєте дорожні чеки, вони теж стануть доказом наявності необхідної суми.

Зазвичай при перетині кордону досить мати біометричний паспорт. Більш ретельна перевірка з демонстрацією фінансових можливостей туриста зазвичай пов'язана зі змінами у відношеннях між двома країнами або міграційної політики держави. Але все-таки абсолютно відкидати можливість перевірки не слід. Тому потрібно на вимогу прикордонника пред'явити готівку, показати чек з банкомату із відповідним залишком на рахунку або виписку зі свого банківського рахунку.

Що робити, якщо коштів недостатньо?

Досвідчені туристи вже навчилися дрібним хитрощам, які можуть допомогти в разі нестачі фінансів. Наприклад, можна взяти кредит, розмістити гроші на своєму рахунку, отримати виписку із залишком коштів, достатнім для відвідування конкретної країни. А потім повернути кредит з мінімальними відсотками за короткий період використання і відправитися в Європу з одержаною банківською випискою.

Якщо ж Ви — власник картки класу преміум, прикордонники цілком задовільняться її візуальним оглядом і навряд чи вимагатимуть інших доказів Вашої платоспроможності.

Коли гроші не потрібні?

Чимало мандрівників вирушають за кордон за запрошеннями — хтось їде в гості до родичів, когось чекають на конференцію, комусь надіслали виклик друзі. У таких випадках абсолютно не обов'язково мати на руках мінімально необхідну суму, всі витрати обіцяє взяти на себе приймаюча сторона.

Такий документ складається в довільній формі з обов'язковим зазначенням контактної інформації, щоб прикордонники мали можливість перевірити справжність листа та отримати підтвердження про фінансові зобов'язання Ваших спонсорів.

«КЛТ КРЕДИТ» допоможе отримати відсутні кошти для будь-яких потреб своїх клієнтів. Відпочинок чи лікування, придбання товарів чи оплата комунальних боргів — із мікропозиками від «КЛТ КРЕДИТ» Ви зможете вирішити будь-яку проблему та відчути справжній смак фінансової свободи.

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
04.09.2019
Як «звучати» впевненіше? Звички в розмові, які варто переглянути
17.03.2017
Гроші в борг без відсотків. МФО – кращий спосіб отримати під 0%
03.11.2017
Експрес-гроші: особливості та переваги
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X