Наявність великої суми — обов'язкова умова безвізового перетину кордону

Наявність великої суми — обов'язкова умова безвізового перетину кордону

Перші туристи вже змогли скористатись своїми біометричними паспортами для безвізових поїздок до країн ЄС. Тільки за перші 2 дні після введення безвізового режиму кордон перетнули понад 3 тисячі осіб. З документів у наших співвітчизників запитували тільки паспорт, а ті, хто перетинав кордон на власному автотранспорті, повинні були пред'явити права, страховку та техпаспорт. Мандрівникам задавали стандартні запитання про мету поїздки, її тривалість та наявність необхідних грошових сум.

Скільки ж грошей потрібно мати при собі для безперешкодного проїзду в країни Шенгенської зони? Єдино правильної відповіді, на жаль, не існує. Справа в тому, що в кожній країні діють свої норми, які висуваються до заїжджих гостей. Наприклад, для поїздки в Польщу туристам досить мати по 20 злотих (приблизно 120 грн.) у день або 700 злотих (близько 700 грн.) на весь час перебування в країні. Але вже у Чехії суми значно зростають — на один день перебування у країні знадобиться 1100 крон, що складає близько 1120 грн. Для в'їзду до Франції потрібно 50 євро у день, у Німеччину — 45 євро, що у перерахунку на вітчизняну валюту становить 1460 і 1300 грн. відповідно.

Деякі країни, наприклад, Кіпр, Люксембург або Австрія, не встановлюють жодних мінімальних сум для туристів, проте працівники митниці цих країн самі зроблять розрахунок, виходячи з тривалості перебування, мети й місця передбачуваного проживання. В середньому для відвідування європейських країн мандрівникам знадобиться близько 50 євро у день, тобто тиждень перебування у ЄС на одну людину складе не менше 9 тис. грн.

Що пред'являти на кордоні?

Яким чином можна довести свою платоспроможність? Як і до введення безвізового режиму, прикордонникам можна пред'явити готівку, банківські картки або виписки з банківських рахунків. Якщо Ви все ще використовуєте дорожні чеки, вони теж стануть доказом наявності необхідної суми.

Зазвичай при перетині кордону досить мати біометричний паспорт. Більш ретельна перевірка з демонстрацією фінансових можливостей туриста зазвичай пов'язана зі змінами у відношеннях між двома країнами або міграційної політики держави. Але все-таки абсолютно відкидати можливість перевірки не слід. Тому потрібно на вимогу прикордонника пред'явити готівку, показати чек з банкомату із відповідним залишком на рахунку або виписку зі свого банківського рахунку.

Що робити, якщо коштів недостатньо?

Досвідчені туристи вже навчилися дрібним хитрощам, які можуть допомогти в разі нестачі фінансів. Наприклад, можна взяти кредит, розмістити гроші на своєму рахунку, отримати виписку із залишком коштів, достатнім для відвідування конкретної країни. А потім повернути кредит з мінімальними відсотками за короткий період використання і відправитися в Європу з одержаною банківською випискою.

Якщо ж Ви — власник картки класу преміум, прикордонники цілком задовільняться її візуальним оглядом і навряд чи вимагатимуть інших доказів Вашої платоспроможності.

Коли гроші не потрібні?

Чимало мандрівників вирушають за кордон за запрошеннями — хтось їде в гості до родичів, когось чекають на конференцію, комусь надіслали виклик друзі. У таких випадках абсолютно не обов'язково мати на руках мінімально необхідну суму, всі витрати обіцяє взяти на себе приймаюча сторона.

Такий документ складається в довільній формі з обов'язковим зазначенням контактної інформації, щоб прикордонники мали можливість перевірити справжність листа та отримати підтвердження про фінансові зобов'язання Ваших спонсорів.

«КЛТ КРЕДИТ» допоможе отримати відсутні кошти для будь-яких потреб своїх клієнтів. Відпочинок чи лікування, придбання товарів чи оплата комунальних боргів — із мікропозиками від «КЛТ КРЕДИТ» Ви зможете вирішити будь-яку проблему та відчути справжній смак фінансової свободи.

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
31.01.2017
Даємо гроші всім! Як оформити мікрозайм онлайн?
06.05.2019
Відсоткова ставка по кредиту від «А» до «Я»
30.12.2016
Термінові гроші на банківську карту. Як знайти вигідний онлайн кредит?
Всі права захищені © 2015-2019 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

X
Не поспішайте залишати нас!
З нами вигідно співпрацювати — лише 15 хвилин, і гроші у вас. Ми дамо вам 50% знижки на перший кредит, 35% — на другий, 15% — на третій, а щотижня ви зможете брати участь в акції. За запрошеного друга заплатимо 100 грн.
visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X