Наскільки реально сьогодні оформити кредит за ксерокопією паспорта?

Наскільки реально сьогодні оформити кредит за ксерокопією паспорта?

Щоб взяти позику в банку необхідно надати пакет документів, який складається з паспорта, ІПН коду, довідки з місця роботи та інших паперів. Терміново знадобитися гроші можуть з різних причин: купівля ліків, кошти до зарплати, покупка або ремонт техніки. З огляду на те, що кредити стали знову популярними у громадян з'явилися додаткові питання про те чи можна взяти кредит за ксерокопією паспорта в Україні?

Варто розуміти, що копія документа не має ніякої юридичної сили. Навіть якщо на ній є відмітка нотаріуса, у вас все одно вимагатимуть оригінал документа. Ні в одному банку ви не зможете взяти позика по скану паспорта, тому що це суперечить законодавству. Співробітник фінансової організації зобов'язаний вимагати у вас документ, що підтверджує особу та ідентифікаційний код, щоб оформити позику.

Зовсім інша справа з шахраями, які вступають в домовленість з співробітниками і беруть кредит по копії чужого паспорта. Але таке відбувається дуже рідко, адже не кожен зважиться піти на таку аферу, бо обчислити недобросовісного працівника досить просто. Такі шахрайські операції незаконні і несуть за собою кримінальну відповідальність.

Чи можна отримати кредит, скориставшись чужим паспортом або його копією?

Якщо ви не можете взяти кредит по скан паспорта свого, то по копії чужого і поготів нічого не вийде. Але тільки, крім випадків, про які говорилося вище. Шахраї працюють за різними схемами, але завжди в такій справі обов'язково замішаний співробітник банківської організації. Варто зазначити, що для оформлення позики оригінал паспорта потрібен тільки для ідентифікації особи і зняття з нього копії, тому в схемі шахраїв скопійованого документа цілком достатньо.

Після того як аферист, будучи в змові з банківським працівником, оформляє кредит, гроші діляться, і злочинець зникає з деякою сумою. Особливість такої махінації полягає в тому, що виявити цей факт відразу не виходить, а відомо про нього стає, коли ні про що не здогадуючась людина, чиїм паспортом скористалися, отримує повідомлення про прострочення кредиту. Чи можна взяти кредит по копії чужого паспорта, так, але тільки якщо знайдуться ті, хто ризикнуть своєю свободою. Відзначимо ще раз, що оформлення таких позик дуже рідкісне явище, тому що виявити і довести провину співробітника банку в шахрайстві нескладно.

Є ще один варіант афери, такого плану, типу чи можна взяти кредит за ксерокопією чужого паспорта? У цьому випадку теж знадобиться допомога  одного співробітника і документ жертви. В цьому випадку махінація проводиться без присутності третьої особи. Співробітник банку, маючи в руках всі необхідні документи, може оформити кредит по копії паспорта, але у служби безпеки виникнуть запитання, а співробітник буде кримінально покараний.

Ще одна злочинна схема, коли злодій, заволодівши чужим паспортом, знаходить схожу людину на господаря документа і приходить в банк. Щоб отримати гроші від банку потрібно не тільки мати при собі документ, що підтверджує особу, але також код та інші папери. За такою схемою може і можна заробити пристойно, але ризиків завжди більше.

Загалом, по копії паспорта можна взяти кредит і такі випадки бувають, але дуже рідко. Але ніхто не застрахований від такої афери, тому за своїми документами потрібно уважно стежити.

Що робити, якщо на вас оформлений кредит аферистами?

Чи можна оформити кредит по скан паспорта, який вам не належить? Виявляється, така ймовірність існує. Але що робити, якщо з вами таке вже сталося:

 • Якщо ви втратили документ, повідомте в поліцію. Не затягуйте, бо отримати кредит по копії паспорта або його оригіналу шахраї можуть ще до того моменту, поки ви не подали заяву в поліцію. Тоді довести вашу непричетність буде складно;
 • Не варто панікувати і нести гроші в банк, якщо ви не брали цієї позики;
 • Якщо фінустанова до вас виставляє претензії обов'язково відвідайте відділення і поясніть ситуацію. Дізнайтеся чи можна взяти кредит за ксерокопією чужого паспорта;
 • Дізнайтеся у співробітника, якого числа була проведена операція, і скільки грошей видав банк. Ви маєте повне право знати всі подробиці цього кредиту;
 • Дізнавшись дату отримання кредиту, постарайтеся пригадати, де ви були в цей момент. Часто така інформація дозволяє довести, що ви не брали цієї позики;
 • Попросіть у служби безпеки переглянути записи з камер;
 • З усіма документами зверніться невідкладно в суд. Не чекайте, поки вас запросять туди по повістці від банку;
 • Якщо співробітники банку погрожують вам і змушують платити, не вступайте в суперечку, а зверніться до суду;
 • Надіслати на ім'я банку документ, в якому йдеться про те, що кредит за ксерокопією паспорта ви не отримували. Обов'язково отримайте позначку на листі про вручення;
 • Попросіть допомоги у адвоката, який допоможе грамотно розібратися в ситуації, що склалася.

Хто буде покараний за видачу позики за чужим паспортом?

Виявляється, оформити кредит по копії паспорта іншої людини цілком реально, але хто понесе за це відповідальність і чи можливо взагалі довести свою невинуватість? Якщо доведено, що позика була видана по документу, який належить іншій людині, то всі особи причетні до цього процесу будуть покарані законом. У законодавстві такі протиправні дії позначені, як шахрайство. Тому «позичальник», документами якого скористалися, зобов'язаний звернутися до суду і вимагати визнати договір недійсним. В такому випадку буде вестися розслідування і банківської службою безпеки, і судом.

Якщо договір на отримання грошей від банку був оформлений на третю особу і співробітник про це знав, то відповідальними в цьому випадку будуть:

 • Спеціаліст по кредитах, який спілкується безпосередньо з клієнтом;
 • Касир, який видає гроші, тільки за оригіналом паспорта;
 • Керівник банківського відділення;
 • Співробітники служби безпеки, які обов'язково перевіряють клієнта на можливість афери. В їх обов'язки входить здійснення дзвінків родичам, на роботу позичальника і іншим контактам, які можуть підтвердити особистість людини.

Чи можна з ксерокопією паспорта взяти кредит в банку, однозначно ні. У вас немає жодних шансів, що організація піде вам на поступки, порушивши законодавство. Паспорт - це документ, що підтверджує вашу особистість і містить масу корисної інформації для кредитора. Але сьогодні є структури, які йдуть на деякі поступки, але чи можуть оформити кредит по копії паспорта?

Мікрофінансові організації, видають мікрокредити без паспорта

Чи можна взяти кредит по копії паспорта в МФО? Це досить поширене питання, на яке відповісти, достовірно рішуче не вийде. Вся справа в тому, що більшість таких організацій працюють в режимі онлайн. Тобто ви подаєте заявку на сайті, вказуючи потрібну вам суму. При цьому обов'язковим є заповнення анкети, де вказуються всі дані позичальника. Таким чином, щоб отримати позику віддалено все одно знадобиться внести дані таких документів:

 • Номер і серію паспорта;
 • Де і ким він був виданий, а також точну дату;
 • Дата та місце народження;
 • Повне прізвище, ім'я та по батькові;
 • Місце прописки і проживання.

На підставі цих даних МФО розглядатиме ваш запит, звернувшись в Бюро Кредитних Історій. При оформленні такої позики ви не отримаєте великої суми, тому для шахраїв такий варіант не підходить.

На яку позику  ви можете розраховувати?

Чи можна взяти кредит по скану паспорта і на яку суму вам розраховувати, зараз розглянемо докладніше. МФО йдуть на поступки своїм клієнтам і розробили спеціальну програму віддаленого кредитування. Існує кілька таких продуктів, якими ви можете скористатися, дізнавшись чи можна по копії паспорта взяти кредит. Для отримання грошей вам потрібно:

 • Мати діючу банківську карту, оформлену на ваше ім'я;
 • Можна використовувати електронні гаманці;
 • Підійде рахунок, відкритий в будь-якому банку. Для цього потрібно надати всі реквізити рахунку. Але тут потрібно пам'ятати про те, що якщо ви підете в банк за даними по рахунку, то у вас однозначно вимагатимуть паспорт.

Теж саме стосується кредитної картки та електронного гаманця. Для оформлення кредитки потрібен оригінал паспорта, а для відкриття електронного гаманця потрібен скан документа. Зручність останніх двох варіантів полягає в оперативності грошових операцій.

Особливості процедури оформлення кредиту без паспорта

Звернувшись в МФО, ви можете оформити кредит по скану паспорта, іноді досить просто копії або паспортних даних в анкеті. Але умови можуть змінюватися в залежності від суми позики і вашої кредитної історії. Як можна взяти кредит за ксерокопією паспорта швидко, не витрачаючи багато часу і не відвідуючи офіс компанії? «КЛТ КРЕДИТ», розробили простий алгоритм без паперової тяганини і зайвих питань. Все що вам знадобиться це доступ до інтернету і кілька хвилин.

Виявляється, що можна оформити кредит за ксерокопією паспорта, але для цього потрібно виконати наступне:

 • Зареєструватися на сайті МФО;
 • Заповнити запропоновану анкету, вказавши всі дані;
 • Визначитися з сумою позики, розрахувати її на кредитному калькуляторі і оцінити реально свої можливості;
 • Надіслати на розгляд анкету.

Після розгляду вашого запиту організація відправить вам відповідь чи можна взяти кредит з копією паспорта і на яку суму. Зазвичай така процедура не займає більше півгодини, і, якщо відповідь позитивна з вами обов'язково зв'яжуться для уточнення запиту і даних.

Коли компанія підтверджує чи можна отримати кредит за ксерокопією паспорта, вам потрібно укласти договір, за яким ви зобов'язуєтеся виплачувати позику в строк і в установленому обсязі. Зверніть увагу на те, що мікропозики щодо відсотків будуть вище, ніж звичайні споживчі кредити. Але в тому випадку, якщо вам потрібно взяти кредит за ксерокопією паспорта швидко, то даний варіант є єдиним.

Переваги співпраці з МФО

Сьогодні всі банківські установи працюють з єдиним реєстром кредитних історій, де міститься вся інформація про позичальників. З таким же документом працює і МФО, але критерії з видачі позик більш лояльні. Якщо отримати кредит за ксерокопією паспорта в банку ви не зможете, то мікрофінансових організація піде вам на поступки. Вимоги, що пред'являються до позичальника тут набагато простіше, тому багато хто може оформити кредит за ксерокопією паспорта не виходячи з дому. Відмову на отримання грошей можуть отримати тільки ті, клієнти, які потрапили в «чорний список» за прострочення.

Важливими перевагами співпраці з мікрофінансовою організацією можна назвати:

 • Чи можна взяти кредит за ксерокопією паспорта в будь-який зручний час;
 • МФО працює без вихідних і перерв;
 • Оформити позику можна, не відвідуючи офіс компанії;
 • Оперативність, зручність і простота всіх операцій;
 • Отримати гроші в борг можуть всі, хто досяг повноліття;
 • Вигідні умови кредитування;
 • Лояльне ставлення до клієнтів і їх кредитної історії.

За час своєї діяльності, МФО змогла надати допомогу великій кількості громадян, які потребували фінансової допомоги. Тепер ви знаєте чи можна отримати кредит по копії паспорта, а також, які варіанти шахрайства можуть мати місце в банківській системі.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.2/5
От 76 голосов
3.2
5
1
76
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X