Наша місія

Місія компанії КЛТ КРЕДИТ

     Ми вважаємо, що в будь-якій діяльності важливо не тільки йти в ногу з часом, а, у першу чергу, не забувати про людські цінності. Тому ми дбаємо про надання можливостей для отримання фінансів як можна більшій кількості людей, які потребують в них в швидкі терміни. Ми розширюємо вікові рамки і скорочуємо час оформлення та кількість необхідних документів.

     Впроваджуючи в життя наші принципи роботи, ми сподіваємося хоч трохи змінити фінансову політику в кращу сторону.

Необхідність швидкого фінансування

     Випадковостей у нашому житті вистачає, і ніколи не можна передбачити, коли саме настане той момент, в який рішення виниклої проблеми полягатиме в можливості заплатити певну суму грошей. При цьому абсолютно неважливо, яким стане привід - радісним або не дуже. Можливість, що відкривається, виїхати в подорож, ювілейне або весільне торжество, навіть знаючи про яких заздалегідь, не завжди буває реальним зібрати необхідну суму. А що казати про раптово наступаючі форс-мажорних випадках: термінова операція, раптова смерть або ДТП – і ось людям крім необхідності впоратися з емоційним станом потрібно ще й дбати про такі приземлені речі, як вишукування коштів.

     У таких ситуаціях може врятувати конкретна сума грошей, але наші реалії такі, що мало хто з українців має якісь накопичення. Але давайте уявимо ситуацію, що в людини є кошти на банківському рахунку, а екстрена ситуація виникла вихідного дня, коли всі установи закриті. Що робити в такому випадку?

     У той час, коли банківські організації продовжують працювати «по старинці», з певним графіком роботи, бюрократичними вимогами до збирання всіляких довідок і документів, усе більшу популярність набувають мікрофінансові організації, орієнтовані, у першу чергу, на клієнтів.

Принципи роботи «КЛТ КРЕДИТ»

     Головним завданням нашої компанії є надання необхідних сум клієнтам у самі короткі строки без паперової тяганини. Основна перевага – це можливість оформлення кредитів онлайн, не виходячи з дому. Немає необхідності стояти в черзі, що особливо важливо для жителів великих міст із більшою кількістю населення. Усі питання, що цікавлять вас, можна задати консультантові або ознайомитися із принципами нашої роботи на сайті.

     Основними правилами, яких ми дотримуємося, є наступні:

  • Сума кредиту може становити від 500 до 10000 гривень. Цих коштів цілком може вистачити для вирішення практично будь-яких раптово виниклих ситуацій.
  • Оформити кредити онлайн може будь-яка повнолітня людина. Вікові межі – від 18-ти до 75-ти років. Таким чином, навіть пенсіонери зможуть скористатися нашими послугами.
  • Для одержання грошової позики завжди достатньо тільки наявності паспорта та ідентифікаційного номера.

Як відбувається видача кредитів?

     Щоб отримати можливість вирішити свої проблеми, вам потрібно зробити всього кілька кроків:

  • За допомогою калькулятора на нашому сайті прорахуйте необхідну для вас суму ( при цьому ви зможете бачити відсотки, що нараховуються; комісія і страхувальні виплати відсутні).
  • Заповните форму заяви на видачу коштів.
  • Дочекайтеся відповіді менеджера і підпишіть договір (для цього не потрібно виходити з дому).
  • Отримайте гроші на вашу банківську карту.

     З наданої інформації видно, що ми зробили все можливе, щоб максимально спростити та прискорити процедуру видачі грошей. Крім того, ми щодня працюємо над тим, щоб підвищити рівень сервісного обслуговування клієнтів, тому що вважаємо, що майбутнє в сфері видачі кредитів саме за такими компаніями, як «КЛТ КРЕДИТ».

     Ми повністю забезпечуємо індивідуальний підхід, оскільки розуміємо, що в кожної людини своя особлива ситуація. Саме орієнтування на інтереси клієнтів дозволяє нам із певненістю дивитися в майбутнє. Ваш вибір нашої організації – це ще одна сходинка на шляху до зміни умов кредитування у фінансовій системі нашої країни.

alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X