Найкраща кредитна карта в Україні

Найкраща кредитна карта в Україні

Невід'ємною частиною сучасних реалій життя населення стали банківські кредити. Саме вони багатьом дають можливість здійснювати великі покупки або вирішити інші фінансові проблеми сім'ї. На сьогоднішній день багато банків навперебій пропонують свої послуги по кредитах. Кожна пропозиція цікава, а тому і виникає логічне запитання: «В якому банку краще обрати кредитну карту?»

Вибір дійсно складний, особливо якщо людина не знайома з особливостями роботи банківських структур. Зробивши правильний вибір, в подальшому можна робити вигідні придбання і навіть трохи заробити. А ось невдале рішення може піднести дуже неприємні сюрпризи.

Іноді люди шукають інформацію на сторінках в інтернеті, переглядають різні форуми на цю тему. Інші збирають інформацію по крихтах серед друзів і знайомих. Але це досить обмежена і суперечлива інформація. Правильно прийняти рішення про те, яка найкраща кредитна карта відгуки не допоможуть. Тут потрібен інший підхід. Потрібно зібрати повні і достовірні дані від банків і проаналізувати їх щодо своїх інтересів і можливостей.

Мета оформлення кредитної картки

Якщо виникає питання про те, де краще взяти кредитну карту, то в першу чергу потрібно собі відповісти на питання: «Для чого мені потрібна кредитка?»:

• не вистачає фінансів до зарплати;

• потрібні гроші на велику покупку;

• виникла необхідність розрахунку картою в закордонних подорожах;

• не залишає ідея заробити на кредитці.

Коли відповідь готова, можна переходити до наступного етапу, на якому потрібно зрозуміти, які умови надання послуг по конкретній проблемі, будуть найбільш вигідні.

Бракує фінансів до зарплати

Для витрат на щоденні покупки підійдуть кращі кредитні карти, які мають пільговий період до 55 днів. В цьому випадку можна отримати подвійну вигоду. На витрати, скориставшись банківською позикою, в торгових мережах не нараховується відсоток за користування в пільговий період, а ось додатковий бонусний рахунок на кредитній карті потроху наповнюється.

Складніше, якщо потрібні готівкові гроші. На жаль, жоден банк країни не надає цю послугу безкоштовно. Відсотки за користування готівкою будуть відраховані, швидше за все, відразу при отриманні грошових коштів і складатимуть не менше 4-5%, а це близько 50% річних. Деякі банки беруть комісію ні при знятті грошей, а при поповненні кредитної картки.

Навіть якщо на рахунку є власні кошти, то за зняття готівки все одно доведеться заплатити. Переказ на іншу карту, навіть одного і того ж банку теж не принесе економії. Можна лише трохи заощадити, взявши готівку на період до трьох днів. Якщо задати питання, кредитна карта якого банку найвигідніша в цьому в даному конкретному випадку, то можна з упевненістю назвати ПриватБанк і АльфаБанк.

Потрібні гроші на велику покупку

Перш ніж зважитися на такий крок обов'язково оцініть свої можливості і порівняйте їх з кредитними умовами. Пам'ятайте, що брати завжди легше, ніж віддавати. Навіть коли сума здається невеликою, потрібно враховувати, що вона буде регулярною, а несвоєчасне внесення коштів обов'язково спричинить штрафні санкції. Обов'язково уточніть процентну ставку, встановлену тим чи іншим банком, наявність пільгового періоду і розмір штрафу за затримку, і тільки потім приймайте рішення, де краще оформити кредитну карту.

Лідерами в цьому питанні знову-таки виступають в основному два банки: Приватбанк і Альфа банк. Вони надають можливість своїм клієнтам оплачувати покупку безпроцентно частинами протягом обумовленого періоду, але за умови регулярних і своєчасних поповнень рахунку кредитної картки. Розстрочені платежі пропонують і інші банки, наприклад, Укрсиббанк, ПУМБ, але умови дещо відрізняються.

Якщо кредитна картка не передбачає розстрочку при великих покупках на тривалий термін, то є сенс поцікавитися споживчим кредитом. Імовірність, що він обійдеться в рази дешевше, дуже велика.

Виникла необхідність розрахунку картою в закордонних подорожах

Щоб за кордоном відчувати себе комфортно і безпечно, краще мати в наявності кредитні карти декількох банків. Перевагу варто віддати тим банківським структурам, які гарантують бездоганний онлайн-банкінг з мінімальними комісіями. Деякі зі згаданих вище банків, дозволяють без додаткових комісій поповнювати рахунки, і поповнення це проходить миттєво.

Іноді трапляється так, що гроші на рахунку можуть бути заблоковані готелем, компанією з прокату авто або навіть власником орендованої квартири. Щоб уникнути неприємних ситуацій потрібно попередньо дізнатися в банку, де оформлена карта, умови цієї неприємної процедури. В іншому випадку можна отримати несподівані додаткові витрати у вигляді комісії на заблоковані кошти або навіть за їх, так звану конвертацію.

За кордоном, як і вдома, вигідніше кредиткою оплачувати покупки або послуги, ніж знімати готівку. Однак за користування валютою іншої держави, в яку конвертується вітчизняна, доведеться заплатити додаткову комісію. У різних банків вона може бути різною, і, кредитну карту якого банку краще вибрати, вирішувати доведеться з урахуванням всіх цих моментів.

Не покидає ідея заробити на кредитці

Крім того, що кредитки можуть давати можливість без комісій оплачувати товари і послуги в торгових мережах, вони ще й дозволяють власникам щасливих карт з кешбеком отримати додатковий дохід - компенсація частини витрат на покупки, депозит на особисті кошти на карті і всілякі акції.

Що потрібно враховувати при оформленні кредитки

Останнім часом банки, як і населення України, потребує грошових вливань. Тому люди стали часто отримувати пропозиції від фінансових структур оформити кредитку. При цьому кожен банк запевняє, що саме у них видається кредитна карта на вигідних умовах. Щоб реально оцінити достовірність цього твердження, потрібно пам'ятати, що життя дорожчає і, відповідно, зростають ставки на кредитні позики. Отже, існує ризик потрапити в боргову залежність. Щоб цього не сталося, зверніть увагу на наступне.

Ліміти доступні для користування

Банки, щоб залучити клієнта, обіцяють чималі лімітні суми. Якщо порівняти популярні кредитні карти, то можна помітити, що розмір ліміту у них практично ідентичний. При оформленні банківського продукту це здається перевагою, однак, коли справа доходить до виплати взятого кредиту, радість може бути затьмарена. Великі суми, як правило, беруться на тривалі терміни, а форс мажор може привести до неможливості повернення грошей або вимушеної відстрочки. І те, і інше тягне за собою додаткові комісії і штрафи, що погіршує ситуацію. Великі кредити - завжди великий ризик.

Ставки за користування кредитом

Будь-який банк працює для того, щоб отримати додатковий дохід і при цьому мати можливість виплачувати своїм клієнтам депозити. Для цього ставки на користування кредитами повинні бути набагато вище, і на сьогоднішній день вони досягають до 50% річних. Сама по собі ставка вже космічна, але, крім ставки можуть бути ще й додаткові стягнення. Це можуть бути комісії за послуги, за обслуговування картки, штрафи за перевищення пільгового періоду.

Щоб зрозуміти, яку кредитну карту краще оформити і в якому банку, не забудьте поцікавитися розміром щомісячної ставки за кредит і розміром річної процентної ставки. Часто, на перший погляд, за маленькою щомісячної ставкою криється астрономічна сума переплати в річному перерахунку. Додайте плату за обслуговування картки та можливі інші комісії, і картина може постати зовсім не весела - до 100% переплати від загальної суми.

Пільги за користування кредиткою

Якщо не захоплюватися кредитним лімітом, то вигідними кредитні карти можуть бути і з дуже високими ставками. Все дуже просто. Якщо оплачувати покупки та послуги в торгових точках і поповнювати баланс картки протягом передбаченого пільгового періоду, то можна отримувати дану послугу фактично безкоштовно. Якщо не розрахуєте свої сили і не укладетеся в термін - нарікайте на себе. У цьому випадку банк не забуде нарахувати комісію за кожен день прострочення платежу.

Оформлення кредитної картки банку

Коли всі «за» і «проти» ретельно зважені, і рішення про те, кредитну карту якого банку краще оформити, прийнято, можна подати заявку на оформлення банківського продукту. Зробити це можна як безпосередньо у відділенні, так і онлайн на сайті банку.

Процес отримання пластикової картки займе день, а може і всього пару годин - в кожному банку це відбувається по-різному.

Мінімальний набір документів: паспорт та ідентифікаційний код. Деякі банки додатково вимагають довідку про дохід та кілька номерів телефонів, де зможуть підтвердити особу одержувача. Після цього адміністрація приймає рішення про можливість надання кредитного ліміту і його розмір або що вкрай рідко, відмовляє в наданні послуг.

Причиною відмови може стати відсутність постійного місця роботи або прописки, так як банку потрібні гарантії, що отриманий кредит буде повернений в повному обсязі. Право на отримання пластикової карти мають всі громадяни України, які досягли повноліття.

Проаналізувавши всі вищевикладені аспекти, що стосуються принципу роботи кредитних карт, кожен для себе вже зможе вирішити, яка найкраща кредитна карта, на його думку, і в якому банку.

Коли пластиковий помічник активований, її власнику відкриваються нові додаткові можливості. Якщо знадобиться терміново отримати кредит готівкою, компанія KLT CREDIT готова в режимі онлайн прийти на допомогу і надати потрібну суму, перерахувавши кошти на карту будь-якого банку України. Онлайн-кредитування займе не більше півгодини, а заявку можна подати цілодобово в будь-який день тижня. Відсоткова ставка Вас приємно здивує, оскільки завжди значно нижче банківської. Ознайомитися з умовами та подати заявку можна на сайті kltcredit.com.ua.

Отримати гроші

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 53 голосов
4.1
5
1
53
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X