Найцінніша криптовалюта сучасності під загрозою розколу

Найцінніша криптовалюта сучасності під загрозою розколу

Криптовалюти вже давно завоювали своє особливе місце на світовому економічному ринку. Вони більш надійні, стабільні та не прив'язані до зовнішніх мінливих факторів, як будь-яка інша державна валюта. Особливу популярність отримала валюта біткойн, ціна на яку незмінно росте вже багато років. Безумовно, на неї здійснюється сторонній тиск, але набагато більше ризиків виходить «зсередини».

Зараз для власників і торговців біткойнів наступають не найсприятливіші часи, оскільки у внутрішньому таборі криптовалюти назрівають глобальні розбіжності, що накопичуються декілька років. На даний час запеклі дебати між розробником валюти та її власниками можуть привести до випуску конкуруючих, взаємовиключних оновлень програмного забезпечення. За своєю суттю це незмінно веде до розколу біткойнів на незалежні криптовалюти.

У чому суть конфлікту?

Первинною причиною суперечки стало плановане майбутнє біткойнів. Одні підтримували ідею підвищення їх привабливості для корпоративного використання, інші затято виступали за збереження нинішнього стану справ і чинного підходу до роботи.

З метою забезпечення надійного захисту від хакерського впливу всі операції з даною криптовалютою зараз проходять через блокчейн, який обмежує обсяг транзакцій з великим розміром блоків. З огляду на невпинно зростаючу популярність валюти ці обмеження почали викликати помітні незручності, що виражається збільшенням часу проведення транзакцій та підвищенням комісій. Результатом цього стало зниження ефективності та конкурентоспроможності валюти на ринку.

Можливі варіанти вирішення проблеми

Саме в вирішенні даного питання думки кардинально розійшлись. Власники криптовалюти наполягають на простому збільшенні максимально допустимого обсягу транзакцій, тоді як розробники основного програмного забезпечення й зовсім рекомендують проводити операції в обхід захищеного сервісу. На їхню думку, це ефективно розвантажить мережу та буде стимулювати розвиток нових економічних взаємозв'язків на основі біткойнів.

На жаль, це суперечить інтересам людей, які заробляють на майнінгу валюти. Ву Джихан, засновник найбільшої світової компанії по майнінгу біткойнів, заявив, що суть технології, можливо, й дієва, але не підходить для реального застосування.

Люди наполягають на зміні протоколу роботи, погрожуючи в іншому випадку запустити свій сторонній сервіс, який раніше був згаданий. Якщо розробник не піде на необхідні поступки, то валюту найближчим часом очікує розділ, який може привести до зниження її вартості та впливу на фінансовий ринок.

Незалежно від сучасних реалій, вартість криптовалюти залишається незмінно високою, практично недосяжною для пересічних громадян. Однак заробіток на ній, звичайно ж, більш ніж реальний, а для початку роботи цілком достатньо мати невеликий капітал. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує мікропозики на суму до 10 000 гривень, які можна не тільки витратити на покупки, але й конвертувати в біткойн. Умови кредитування не мають рівних, швидкість розгляду вразить, а вимоги щодо мінімального пакету документів дозволять приємно здивуватись. «КЛТ КРЕДИТ» — Ваш шанс на щасливе майбутнє.

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X