Миттєва кредитна карта - вигідні пропозиції!

Миттєва кредитна карта - вигідні пропозиції!

 

Мабуть, не варто говорити про те, як лише кілька десятків років тому було складно отримати кредит. Для цього доводилося збирати цілу купу документів, заручатися підтримкою поручителів, залишати в заставу майно. А пластикова карта для наших співвітчизників була взагалі чимось загадковим. Сьогодні часи кардинально змінилися і практично у кожної людини в кишені або в гаманці лежить банківська карта. Але що робити якщо на карті немає коштів, а вони потрібні прямо тут і зараз? Вихід є - оформляється кредитна карта відразу в день звернення.

Тепер давайте розберемося, що собою являє такий банківський продукт, як миттєва кредитна карта і як її отримати. Подати заявку на оформлення кредитки можна на офіційному сайті фінансової установи, яке в подальшому буде видавати карту. При цьому слід акцентувати увагу на тому, що сьогодні на ринку кредитування існує безліч пропозицій від різних банків. Кредитна карта за один день має певний встановлений ліміт. Цю суму можна витрачати в період встановленого часу. При цьому відсотки за користування банківськими грошима вираховуватися не будуть. Найчастіше термін пільгового періоду становить від 50 до 60 днів. Тому якщо швидко оформити кредитну карту - вона стане відмінним інструментом, для вирішення всіх фінансових проблем. Припустимо, вам потрібно терміново відремонтувати автомобіль, знадобилися гроші на лікування, на відпочинок або навчання.

Як оформити кредитку?

Кредитна карта в день звернення видається без довідки з місця роботи. При цьому важливо відзначити, що на відміну від банків в даному випадку знадобитися тільки два важливі документи: громадянський паспорт, а також ідентифікаційний код. Оформити кредитку можуть люди різного соціального статусу, в тому числі студенти та пенсіонери. Видача кредитних карт здійснюється безпосередньо у відділенні банку.

Кредитки - особливості та переваги

Крім усього перерахованого вище, слід зазначити, що отримати кредитну карту в день звернення - це значить скористатися цілим рядом переваг. Ось, власники кредиток, які належать до платіжних систем VISA і MasterCard отримують можливість використовувати кошти в будь-якій країні. Такими картами можна оплатити покупку в магазині, аптеці або просто зняти з балансу необхідну суму. Також одним з важливих переваг таких карт є бонуси, акції та знижки, які надають торгові мережі.

Кредитна карта без довідок в день звернення надає можливість оплачувати покупки в інтернет-магазинах, купувати квитки на потяги та літаки, замовляти в готелях номери і багато іншого. Крім усього перерахованого, власник карти зможе самостійно контролювати переміщення грошових коштів на балансі.

Кредитка в день звернення - швидко і вигідно!

Важливо відзначити, що, коли оформляється кредитна карта за 1 день вся зазначена в поданій заявці інформація перевіряється банківською установою. Така процедура вимагає певного часу. Тому дуже важливо правильно вказувати всі свої дані і реквізити, будь-яка спроба приховати якісь дані, це всього-на-всього марна трата часу.

Якщо вам потрібна терміново кредитна карта в день звернення, необхідно знати про те, що кредитний ліміт буде мінімальним. Це, перш за все, пов'язано з тим, що банк не зможе за такий короткий період, зібрати і перевірити всю необхідну інформацію про позичальника. Однак з іншого боку, оформити кредитну карту в день звернення - це значить швидко вирішити всі свої фінансові проблеми. При цьому вам не потрібно буде просити в борг у друзів, знайомих і родичів.

З яких причин банк відхиляє заявку на оформлення кредитки?

Незважаючи на те що кредитна карта в день звернення за паспортом в більшості випадків видається без відмов. Все ж бувають випадки, коли банк змушений відмовити потенційним позичальникам. При цьому деякі фінансові установи вказують справжню причину відмови, в той час як інші банки обмежуються стандартними відписками, які мають просте формулювання «Подана заявка відхилена». Чому термінове оформлення кредитної картки може не відбутися?

Перш за все, слід дуже уважно оформляти заявку, адже однією з причин відмови може стати неправильно внесені реквізити.

Також швидке отримання кредитної картки може не відбутися, якщо у позичальника погана кредитна історія. У тому випадку якщо ви вже брали кредит і не виплатили його, вас занесли в «чорний список» боржників.

У зв'язку з тим, що найшвидша кредитна карта має мінімальний встановлений ліміт відмов по ній дуже мало. При цьому важливо відзначити, що встановлений банком ліміт - це не остаточна сума. Якщо позичальник буде своєчасно погашати кредит, то з часом ліміт може поступово збільшуватися.

Кредитки в Україні всім бажаючим!

На сьогоднішній день в Україні банківська карта за 1 день, яка оформляється через інтернет - це найбільш затребувана і популярна форма співпраці з банком. Якщо до недавнього часу нам здавалося, що такий вид кредитування можливий тільки за кордоном. То сьогодні велика частина населення знає, як швидко оформити кредитну карту. Подібні послуги широко використовуються нашими співвітчизниками. Вся справа в тому, що кредитні карти миттєвої видачі дозволяють швидко і легко отримати потрібну грошову суму на будь-які потреби.

Крім того, отримати банківську карту за один день - це дуже оперативний і практичний вид кредитування. Адже вся процедура подачі заявки по часу займе близько 5 хвилин, а гроші будуть нараховані в максимально стислі терміни.

У яких банках України можна отримати кредитну карту?

Отримати кредитну карту в день звернення без довідок і поручителів можна в Альфа-Банку. В цьому випадку позичальник може розраховувати на такі переваги:

 • Відсоткова ставка становитиме 40%
 • Безкоштовно користуватися грошовими коштами, можна протягом 55 днів
 • Оформляючи кредитку міжнародного зразка, з'являється можливість використовувати карту практично у всіх країнах світу
 • На залишок особистих коштів надходять нарахування в розмірі 12% річних
 • Якщо позичальник виявить бажання, то кредитна карта буде доставлена за вказаною адресою

Кредитна карта без довідок про доходи в день звернення від Альфа-Банку - це вигідна пропозиція, яким вже змогли скористатися мільйони наших співвітчизників. Вони на власному досвіді переконалися в тому, що отримати миттєву кредитну карту - це значить відкрити для себе нові перспективи і можливості, а також за короткий період впоратися з усіма фінансовими труднощами.

Інші банки

Широко відомий банк ПУМБ пропонує своїм позичальникам оформити кредитну карту, ліміт якої становитиме 20000 гривень. Після того як буде подана заявка на миттєву кредитну карту, на телефон потенційного позичальника протягом 5 хвилин, надійде дзвінок. Сформувати заявку можна в телефонному режимі.

Основні переваги кредитки від банку ПУМБ:

 • Швидке реагування на подану заявку
 • Стверджувальне рішення на видачу кредиту всього за одну годину
 • Можливість оформити кредитку без довідки про доходи
 • Вік позичальника від 25 до 60 років

Якщо вас зацікавила пропозиція миттєвє отримання кредитної картки в Україні. Більш детальну інформацію про терміни погашення кредиту і про процентні ставки, можна дізнатися безпосередньо на офіційному сайті банку.

Кредитна карта - найкраща альтернатива банківським позикам

Швидке оформлення кредитної картки в перерахованих вище та інших банках України має ряд переваг:

 • Всі інформація, яка надана на офіційних сайтах банку актуальна і достовірна
 • Подаючи заявку онлайн, потенційному позичальникові вдасться заощадити такий важливий ресурс, як особистий час. Адже йому не доведеться добиратися до банківської установи, і годинами простоювати в чергах.

Кредитні карти з миттєвою видачею мають ще одну важливу перевагу - це не одноразова можливість, скористатися грошима банку. Говорячи простою і доступною мовою, позичальник може багаторазово користуватися будь-якою сумою, яка встановлена в межах пільгового ліміту. Це можливо до тих пір, поки не закінчитися термін дії кредитки.

Кредитна карта за день - це гарантія того, що у вашій кишені або гаманці завжди буде потрібна сума, якої позичальник може розпоряджатися на свій розсуд.

Крім того, оформити миттєву кредитну карту - це значить знайти абсолютну впевненість, при будь-яких життєвих ситуаціях, коли можуть терміново знадобитися гроші.

Миттєва кредитна карта онлайн з кожним роком користується все більшим попитом у наших співвітчизників. Багато людей, які мають кредитку, вже просто не уявляють, як вони раніше обходилися без такої фінансової допомоги банку. Якщо і вас зацікавила дана пропозиція, пам'ятайте, швидко подана заявка - це шанс впоратися з матеріальними труднощами за короткий період.

Підводимо підсумок

Сподіваємося, що завдяки нашій статті користувачі інтернету і потенційні позичальники, дізналися в загальних рисах, що таке миттєве оформлення кредитної картки. Які переваги має такий вид кредитування і багато іншої корисної інформації. Хотілося б вірити, що тепер ви ніколи не будете відчувати фінансові труднощі. Дізнайтеся на власному досвіді, що може кредитна карта!

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.5/5
От 54 голосов
2.5
5
1
54
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X