Мікропозика до зарплати - шлях до фінансової незалежності

Мікропозика до зарплати - шлях до фінансової незалежності

Планування та диверсифікація власних витрат дозволяють без будь-яких проблем дожити до наступної зарплати і навіть заощадити деяку суму. Однак непередбачені випадки та незаплановані витрати можуть залишити Вас без грошей в непідходящий момент. Мабуть, Ви не раз потрапляли в подібну ситуацію, і вже знаєте, як складно відшукати гроші, щоб дожити до авансу або зарплати. Справжні друзі завжди готові допомогти, але чи варто обтяжувати своїми проблемами інших людей? Мікропозика до зарплати, яку пропонують мікрофінансові організації, — найкраще рішення для такого випадку.

Що таке мікропозика?

     Мікропозика — це короткостроковий кредит, особливістю якого є невеликий розмір грошових коштів, що видаються на декілька днів або тижнів. З рештою, він практично нічим не відрізняється від звичайного споживчого кредиту. Щоправда, отримати мікропозику в банку у Вас навряд чи вийде, оскільки розмір банківських кредитів дуже великий, а з клієнтами, яким потрібна незначна за їхніми мірками сума, вони в основному не працюють. У той же час МФО завжди готові надати Вам невелику суму — від декількох сотень до декількох тисяч гривень, яких якраз вистачить, щоб спокійно дочекатись чергової зарплати.

     До того ж клієнтами МФО є люди, яким певна грошова сума потрібна терміново, а в банку Вам доведеться чекати відповіді на свій запит кілька днів, і ще невідомо, яке рішення прийме установа. А в МФО мікро позика до зарплати можна отримати буквально за декілька хвилин, оформивши заявку зі свого домашнього комп'ютера або безпосередньо з робочого місця.

     Переваги мікропозик:

-       Оперативність. Головна перевага мікрокредитування. Процес оформлення заявки максимально легкий, а після її заповнення гроші надійдуть на карту вже через 15-20 хвилин.

-       Доступність. Отримати необхідну суму можна в будь-який час доби, з будь-якого населеного пункту країни.

-       Максимальна зручність для клієнта. Вам не потрібні поручителі або передача майна в заставу, не знадобляться ніякі довідки та додаткові документи, окрім паспорту та ідентифікаційного коду.

-       Практичність. Не потрібно вказувати причину позики, витратити отримані гроші можна на будь-які цілі.

Що робити, коли потрібні гроші?

     Швидкі позики до зарплати дозволяють вирішити чимало фінансових проблем. При цьому немає ніякої необхідності відправлятися на пошуки МФО — в Інтернеті можна знайти всю необхідну Вам інформацію, ознайомитися з умовами отримання кредиту та процентними ставками в різних компаніях. Ви можете самостійно підібрати для себе оптимальні умови кредитування, вибравши розмір кредиту та термін його повернення. Чимало компаній дозволяють клієнтам регулювати час виплати, знижуючи оплату за користування кредитом у разі його дострокового погашення або дозволяючи відтермінувати виплату за умови сплати відсотків.

     Для мікропозик характерна повна відсутність прихованих платежів і додаткових комісій, в чому можна пересвідчитись при використанні онлайн-калькулятора. Встановивши необхідну суму кредиту та термін повернення, можна дізнатись остаточну вартість кредиту ще до оформлення заявки. Онлайн-калькулятор позбавляє від утомливих підрахунків процентної ставки та дозволяє швидко порівняти умови кредитування в різних компаніях, щоб підібрати максимально вигідний кредит для Вас. В якості підпису в угоді використовується цифровий код, вказаний в СМС.

Як повертати мікропозики до зарплати онлайн?

     Способи повернення коштів обумовлюються під час підписання договору. Зазвичай МФО не обмежує своїх клієнтів у виборі, надаючи їм можливість самостійно вибирати зручний спосіб погашення кредиту. Найчастіше для цього використовуються:

-       банкомати;

-       термінали самообслуговування;

-       каси в банківських відділеннях або в самій МФО;

-       перекази з банківської карти онлайн — з особистого кабінету.

     Слід пам'ятати, що відставання від графіку виплат або неповернення кредиту в установлений термін тягне за собою нарахування пені та штрафних відсотків, а до злісних неплатників можуть застосовуватися й інші санкції, передбачені законодавством, аж до передачі справи в суд або звернення до колекторської компанії.

     Мікрокредитування є ледь не єдиним способом виправити свою кредитну історію, але, звичайно, за умови дотримання термінів виплат. У той же час всі випадки порушення договору негативно позначаться на Вашому подальшому кредитуванні, тому рекомендуємо проаналізувати свої фінансові можливості щодо своєчасного повернення кредитних коштів.

Інтернет — кращий помічник в отриманні швидких кредитів

     Отримати мікропозику до зарплати онлайн стало можливо тільки з розвитком Інтернету, який дозволяє скористатися кредитними коштами будь-якої фінансової організації, навіть якщо її офіс розташований в іншому місті. Це прирівнює можливості жителів великих мегаполісів і віддалених населених пунктів, дозволяючи всім громадянам країни вирішувати свої фінансові труднощі за допомогою позикових коштів.

     Онлайн-кредитування не передбачає особистого відвідування офісів компаній, спілкування з менеджерами та тривалого узгодження рішення щодо видачі кредиту. Вся процедура проводиться з домашнього комп'ютера та не займає багато часу. В останні роки популярними стали сервіси, на яких зібрані відомості з десятків МФО, відображені основні умови отримання кредиту, що ще більше економить Ваш час при виборі особистого кредитора. На таких майданчиках дуже зручно порівнювати основні показники різних фінансових організацій, що кредитують населення. При виборі позики споживачів найчастіше цікавить:

-       максимально можливий розмір кредиту;

-       термін кредитування;

-       розмір процентних ставок.

     Порівнюючи ці дані, можна знайти найбільш вигідні умови для кожної конкретної ситуації та успішно впоратися з виниклими матеріальними труднощами. До отримання мікропозик варто ставитися з такою ж відповідальністю, як і при оформленні інших споживчих кредитів. При грамотному підході мікропозики можуть стати зручним засобом для підвищення якості життя за рахунок покращення фінансового становища.

     Потребуєте фінансової допомоги? «КЛТ КРЕДИТ» — це:

-       швидка видача кредитних коштів;

-       гнучка система кредитування, яка враховує потреби кожного клієнта;

-       відсутність «бюрократії» при оформленні заявки;

-       оптимальне співвідношення розміру кредиту й термінів кредитування;

-       помірні відсоткові ставки;

-       використання всіх функцій сервісу в режимі онлайн;

-       цілодобова доступність кредитування з будь-якого регіону України;

-       можливість виправлення кредитної історії;

-       низький відсоток відмов.

     Звертайтеся в нашу компанію і забудьте про відсутність грошових коштів на будь-які потреби. Наша мета — фінансовий добробут кожного клієнта.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
03.11.2016
Правда про мікропозики без відсотків
21.02.2017
Швидкі позики онлайн. Гроші в борг на банківську карту або готівкою?
30.06.2017
Кредит для всіх. Короткострокові та довгострокові кредити в МФО
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X