Мікропозика від компанії «КЛТ КРЕДИТ»

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Мікропозика – це найпростіший спосіб одержати гроші і не обтяжувати себе та рідних боргами. Буквально півтора десятиліття назад, коли не існували мікропозики онлайн на карту, людям доводилося бігати по сусідах і родичці, щоб позичити «двадцятку» до зарплати. Усе це доставляло масу незручностей, оскільки прохання позичити грошей завжди супроводжувалася незручностями, що підкреслюють неплатоспроможність людини.

Мікропозики online: простий спосіб вирішення складної проблеми

Сьогодні все змінилося: одержати мікропозика на карту можна практично миттєво й допомагає в цьому наша компанія – KLT CREDIT. Завдяки нашому сервісу питання, де можна взяти мікропозика, назавжди залишиться в минулому, адже дістати кошти ви зможете протягом 15 хвилин, а якщо ви постійний клієнт нашої компанії, то безпроблемне одержите за 2 хвилини!

Сума кредиту – до 10 тисяч гривень!

Ми пропонуємо мікро позики онлайн на карту в невеликій сумі – до 10 тисяч гривень. Терміни фінансування позичальника не перевищують 65 днів, а погасити терміновий позику можна як одноразово, так і декількома платежами.

Які переваги дозволяють одержати мікро позики на карту в KLT CREDIT?

Людині не потрібно бігати по знайомих або звертатися в банк і чекати позитивного рішення, тому що взяти мікропозику можна моментально. Але на цьому всі достоїнства мікро позики не закінчуються.

  1. Клієнту, який бажає терміново оформити мікропозику, не потрібний «бюрократичний» пакет документів – тільки паспорт і ІПН.
  2. Немає необхідності залишати заставу.
  3. Отримати мікропозику можна без поручителів.
  4. Усі фінансові операції проходять по захищених каналах зв'язку, а виходить, вони повністю безпечні.
  5. Усі мікропозики на картку видаються для мешканців України, незалежно від місця проживання.
  6. Зручні способи погашення.

Перелічених причин досить для того, щоб звернутися в надійну, компанію, яка працює на підставі державного свідоцтва. Саме такою є «КЛТ КРЕДИТ». У цей час мікро позики – це наша спеціалізація і ви будете приємно здивовані мінімальними відсотковими ставками.

Отримати мікрокредит може кожен

Перед тем, як отримати мікропозику, використовуйте наш калькулятор, який дозволить об'єктивно оцінити відповідність строків кредитування і грошової суми. Наприклад, якщо ви вирішили взяти мікропозику на тиждень у сумі 2500 гривень на покупку товару, то після закінчення строку знадобиться внести всього 284 гривні (відсотки).

Миттєва мікропозика може бути дуже актуальним, якщо в магазинах проходять акції і клієнтам надаються величезні знижки. Нерідко гроші потрібні для погашення термінової заборгованості, купівлі ліків, оплати послуг. Причин, по яких можуть знадобитися мікропозики онлайн терміново, тисячі. І наша компанія дозволяє вирішити всі ці проблеми одним махом.

Потрібна мікропозика – звертайтеся до професіоналів!

Якщо ви ще не знаєте, де взяти мікропозику терміново, звертайтеся до нас, і ви одержите миттєві гроші з мінімальним відсотком у день. Гроші надійдуть на будь-яку карту, незалежно від того, який банк являється її емітентом. Для того, щоб взяти мікрозику на картку вам знадобиться оформити заявку, указавши при цьому строк позики і суму коштів.

Що потрібно позичальнику?

Гроші можуть одержати тільки повнолітні особи. Крім того, позичальник повинен бути власником карти: термінова мікропозика на пластикові карти сторонніх (третіх) осіб не здійснюється.

Зверніть увагу, що якщо ви берете мікропозики онлайн, те несете таку відповідальність за несвоєчасне погашення заборгованості, як у звичайній банківській установі. Несвоєчасне погашення заборгованості приводить до штрафних санкцій, погіршення кредитної історії, а злісна несплата - до відповідальності відповідно до законодавства України.

Якщо у вас є актуальні питання із приводу одержання мікропозик, наші консультанти готові до діалогу 12 годин на добу.

Рейтинг 4.7/5
От 55 голосов
4.7
5
1
55
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X